Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK550 nowość 2017 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Noode na Andku od jakiegos czasu przestał sie uruchamiac (pewnie po ktorejs aktualizacji) - czerwona kropka w nieskończoność.

Zainstalowalbym raz jeszcze ale skonczyly waznosc mapy, a az tak nie korzystam aby warto kupowac aktualizacje na 2 lata.

Doswiadcza ktos takiego problemu? Moze wie co przyczyna...

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2021 o 11:02, orynski napisał:

Noode na Andku od jakiegos czasu przestał sie uruchamiac (pewnie po ktorejs aktualizacji) - czerwona kropka w nieskończoność.

Zainstalowalbym raz jeszcze ale skonczyly waznosc mapy, a az tak nie korzystam aby warto kupowac aktualizacje na 2 lata.

Doswiadcza ktos takiego problemu? Moze wie co przyczyna...

 

Napisalem do supportu:

Dear Customer, Thank you for contacting us and we are sorry for the inconvenience caused. Because the server and App is updating and fixing these couple of weeks, it might cause users couldn't use the App at the rush time, please try to open the app at a different time. The technical team is working on this issue, it will be fixed completely in a couple weeks to months, please stay tuned and wait for the latest version to be released. Best Regards, KYMCO Noodoe Team

 

standardowa żenada 😞

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2021 o 05:55, orynski napisał:

 

Napisalem do supportu:

Dear Customer, Thank you for contacting us and we are sorry for the inconvenience caused. Because the server and App is updating and fixing these couple of weeks, it might cause users couldn't use the App at the rush time, please try to open the app at a different time. The technical team is working on this issue, it will be fixed completely in a couple weeks to months, please stay tuned and wait for the latest version to be released. Best Regards, KYMCO Noodoe Team

 

standardowa żenada 😞

 

w zeszlym tygodniu odpalam apke i o dziwo zadzialala - moglem utworzyc konto.

dzis tez dziala 🙂

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję dostać się w akaczu do akumulatora. Szyba i zabezpieczenia zdjęte, ale jak ściągnąć plastiki w sposób łagodny i bezpieczny. Szukam na YT, ale nie ma poradnika.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, bo zima się zrobiła i trzeba aku do domu zabrać, a manual mało szczegółowy. Odkręciłem z boku czaszy dwa wkręty, zostały jeszcze od strony kierownicy dwa plastikowe kołki, niestety nie wiem jak je ruszyć.

 

Na burgmanii się odwdzięczę.

IMG20211227163623.jpg

Odnośnik do komentarza

Zbyszek, może odezwie się ktoś kto ma AK, ale ......   jeżeli nie mam racji to przynajmniej "podbiję temat" 😉

Ten kołek wygląda podobnie jak w Suzuki. W Suzuki wciska się do środka ten środkowy bolec i wtedy wyciąga się cały kołek, a przed ponownym założeniem bolec wyciąga się do góry. To tak obrazowo. 🙂

 

Kołek Suzuki.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Masz rację, to jest standardowa spinka. Żeby wyjąć trzeba wcisnąć środek i podważyć rant.
Potem, aby sportem zamknąć wysuwa się środek do góry, wkłada się spinkę w otwór i dociska się środkowy boleć.

Odnośnik do komentarza

Zepsuć i tak możesz 🙂 szczególnie przy takich niskich temperaturach plastik lubi pęknąć. Ale sama spinka to nie problem.

Trochę mylące w Twoim wypadku jest to że ten środkowy kołek jest już wciśnięty i na tym niezbyt ostrym zdjęciu widać tam jak by nacięcia pod śrubokręt krzyżak. 🤔    Ten konkretny zatrzask już próbowałeś otwierać ? 

A już tak po za tematem. To gdzie Kymco w AK schowało AKU ? 😮  Konstruktorzy chyba nie przewidywali zbyt częstego wyjmowania akumulatora ?

Odnośnik do komentarza

Tutaj AK ma u mnie minus. Nie wymienisz łatwo bezpiecznika lub podepniesz aku do ładowarki. Nie daj Boże w drodze, bo na miejscu jak masz narzędzia to nie  jest źle.

A spinka to łatwizna, tylko po świętach miałem zaćmę umysłową, bo prostsza to jest tylko budowa cepa.

 

Aku jest gdzieś tutaj 🙂

IMG20211228145714.jpg

Dzięki dr.big za filmik

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Yarorot napisał:

Dla chcącego, nic trudnego 😉

20180606_164901 (Kopiowanie).jpg

Dlatego też jak skuter pojedzie na serwis na wiosnę to będzie miał małą modernizację w tym właśnie kierunku.

Odnośnik do komentarza

Długo trwało, bo czasu w górach w porze zimowej mało, ale dzisiaj w związku z wcześniejszym nabyciem prostownika i innych potrzebnych rzeczy końcówka od ładowania ceteka znalazła swoje miejsce w schowku i do ładowania wystarczy tylko podpiąć prostownik do wtyczki. Przy okazji nie odmówiłem sobie odpalenia akacza, który od razu wydał basowy pomruk. Niestety, śniegu u nas dostatek i trzeba jeszcze poczekać na jazdę.

Odnośnik do komentarza

Panowie, długo mnie tu nie było, od lat nie miałem maxiskutera. Ale teraz kupiłem ak550. Mam dylemat- w jednych instrukcjach jest wymiana oleju co 5000 km a w innych co 10000. Czy ktoś może 

mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Kazekkazek napisał:

10 000 - ekologia trend europejski  .  Wymieniaj co 5 tyś.  

 

Dzięki, tak będę robił, zwłaszcza, że komunikat serwisowy zapala się chyba co 5 tys. Czy da się go skasować z poziomu wyświetlacza? Nie tak, jak w BMW c650, gdzie tylko przez komputer? 

Odnośnik do komentarza

Witajcie. 

Dawno mnie u Was nie było.

Przypinam się do pytania kolegi Laboko odnośnie skasowania kontrolki "serwis" bez podłączenia przez OBD w Akaczu.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Tmax: napisał:

Witajcie. 

Dawno mnie u Was nie było.

Przypinam się do pytania kolegi Laboko odnośnie skasowania kontrolki "serwis" bez podłączenia przez OBD w Akaczu.

Na to pytanie sam już mogę odpowiedzieć- kasuje się tak samo, jak np. przebieg dzienny. Wybierasz przełącznikiem na prawej manetce przy ustawieniu m i kasujesz żółtym. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Laboko napisał:

Na to pytanie sam już mogę odpowiedzieć- kasuje się tak samo, jak np. przebieg dzienny. Wybierasz przełącznikiem na prawej manetce przy ustawieniu m i kasujesz żółtym. 

Dokładnie tak jak opisałeś wielkie dzięki 👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...