Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK550 nowość 2017 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Yarorot napisał:

Nie tylko Ty 😉

🙂 Właśnie w Jaworznie stoi taki od dłuższego czasu i mnie kusi - z drugiej strony, już bardzo długo wisi ta oferta. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-x-adv-750ccm-raty-gwarancja-transport-cala-polska-2018r-ID6DvhoG.html?

12 godzin temu, Geni napisał:

Nawet dobrze wyglądają. Cena wygląda średnio 🙂

Odnośnik do komentarza

Akcesoria Puiga są faktycznie drogie ale na przykładzie handbarów do T-maxa, które miałem mogę powiedzieć, że są bardzo trwałe i dobrze wykonane.

Długo myślałem nad zakupem bo cena wysoka a to taki plasticzek jakiś 🤨. Jeździłem z nimi 3 sezony i twierdzę, że są warte swojej ceny.

Nie dawno odsprzedałem je za 60% ceny jaką zapłaciłem.

Oglądałem kopie zrobione przez chińskie małe rączki i kupione na Ali. 1/3 ceny Puiga ale jakościowo duuużo cieńszy plastik i mocowanie metalowe średnio dopasowane czyli trzeba rzeźbić, żeby dało się dokręcić do klamki hamulca z jednej strony i do ciężarka kierownicy z drugiej strony.

Tak, że kto co lubi. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yarorot napisał:

Ja przesiadłem się z AK na X-ADV 😉

Ja myślę. Tyle, że martwi mnie ten piciaty serwis Kymko. Nie wiem gdzie z Pszczyny bym musiał go pchać 😉 . 

 

2 godziny temu, Astonpiotr napisał:

Renaro,  stoi bo to worek piniendzy jest...

Niewiele droższy od nowego AK i negocjacje mile widziane ;-). No i serwis ... 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o AK to serwis masz w Katowicach byłem mogę polecić, i w Czechowicach Dziedzicach nie byłem nie wypowiem się. W Tychach już zrezygnowali ze współpracą jeśli chodzi o Kymco.

Co do Hondy masz w Tychach ale ja byłem w Krakowie jakoś bardziej otwarci na klienta, no i wycieczka się trafiła 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 7.01.2021 o 20:54, Yarorot napisał:

Ja przesiadłem się z AK na X-ADV 😉

De gustibus non est disputandum, jak mawiali starożytni Rzymianie...

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich Obserwuje watek AK dłuższy czas dużo fajnych i przydatnych info. Sam dłuższy czas jestem napalony na AK i może wreszcie to się zmieni w tym roku /jak dobrze sprzedam xcitinga s400 jeszcze na gw/ Zazdroszczę kolegom już posiadających ale ja będę miał świeżynkę🙂 Puki co jestem na stelażach i kufrach Shad boki jak i tył. Pozdrawiam i życzę w nowym sezonie udanych wypraw.

Odnośnik do komentarza

To już nie to Oglądałem /na zdjęciach/ wydanie jubileuszowe 55 Czarna z bordo i wstawka w kanapie. Bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Małe pytanko dla posiadaczy akaczy. Czy jest coś takiego jak opcjonalne sety dla pasażera, by przy dłuższych przelotach mógł zmieniać położenie nóg, czy mi się tylko wydawało, że coś takiego widziałem. Widziałem bodajże u Piootra set z oznaczeniem modelu. Pytanie, czy jest to wygodniejsze, po ładniej wygląda na pewno.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę....

Tam nawet nie ma miejsca żeby coś innego zainstalować chyba że w miejscu oryginału 🤔

Gdzieś to juz widziałeś Zicco?

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie i chciałem ten temat zbadać, bo coś gdzieś ktoś mówił i nie bardzo kojarzyłem. teraz wiem, że raczej był to fejk. Nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza

Jako że życie zmusiło mnie do zakupu akacza  🙂  i po pierwszych jazdach mam pytanie do użytkowników. Co warto opcjonalnie zainstalować i gdzie to kupić. Czy tylny błotnik z alii main frend jest coś warty, bo akacz okrutnie z tyłu chlapie a także co warte są wszelkie inne osłonki, mocowania i inne tego typu bajery z owej platformy. Ustawienie szyby jest dla mnie o.k., może kiedyś na lato założę krótką. Pasowało by mi troszkę bardziej przesunąć oparcie kierowcy do przodu z racji niskiego wzrostu, być może kanapa pójdzie do małej poprawki, ale to dopiero na jesieni to wtedy ten problem rozwiążę. Kuferek centralny Shada mam zamontowany i jestem z niego mocno zadowolony. Jeżeli chodzi o akcesoria to bardziej jestem zainteresowania ich funkcjonalnością i wygodą użytkowania niż poprawą wyglądu. Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie zapomnij o tłumiku 😈😈😈

Mivv polecam 😎😉

Aaaaa....

I oczywiście gratulacje!!!!

Kupiłeś najlepszy maxiskuter pod słońcem!!! Osobiście na lepszym nie jeździłem i fajniejszego nie widziałem 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...