Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
@monk: Jaki jest dokładnie plan podróży na Grunwald? - Przydałby się bardziej szczegółowy plan. Jeśli prędkość podróżńa 80-100km to jest duża szansa, że weźmiemy w niej udział :-)

Tak sobie myślę że prędkość można dopasować do najwolniejszego uczestnika wycieczki . :) Trzeba tylko wcześniej wyruszyć , żeby pod Grunwaldem być najdalej o 13.00 bo o 14.00 zaczyna się bitwa . Wyduś !placz1

ps : program imprezy Przyduś

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej chętny, bo wycieczka niecodzienna !happybth ale będę mógł coś więcej powiedzieć w połowie tygodnia.

Mam taką nadzieję.. !placz1 :)

Odnośnik do komentarza
Bardzo chętnie się wybiorę !happybth

Pod warunkiem, że dostanę w końcu sprzęt i zdążę go dotrzeć !placz1

Bartek najlepiej sprzęt docierać w trasie !tut !kiss :)

Odnośnik do komentarza

Słyszałem już o docieraniu metodą "full throttle", ale bliższa mojemu rozsądkowi jest raczej ta druga metoda..

Na razie panowie mają problem z upchaniem akcesoriów, bo podobno mało jest na nie miejsca.. już trzeci dzień upychają (a ja czwarty czekam..)

Antyreklamy nie robię, bo wierzę w chłopaków i happy end :)

A czas na reklamę jeszcze przyjdzie.

Oby.. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Najwyżej wezmę urlop 1-2 dniowy i będę docierał, aby na Grunwald dojechać. Toż następna taka okazja będzie dla pra, pra, pra wnuków.. He, oby ci nie myśleli, że dziadek monk żył razem z Jagiełłą, bo to da dawno, dawno temu.. :)

Edit: panowie z Uhmy Bike'u spisali się, więc mogę i pochwalić i polecić :) Warto z tymi panami rozmawiać i współpracować :)

Odnośnik do komentarza
@MARKVS: No nie wiem czy mogę. Będą dzieci mną straszyć, że do wody wciągam..... :(

Dawaj dawaj :(

Tylko z cenzurą na moje wielkie brzucho :(

Albo go trochę zmniejsz w jakimś programie :(

:):(:(

Odnośnik do komentarza
!tut MARCVS Dziękujemy za miłe spotkanie. Było ja zawsze super spotkać się i pogawędzić !OKK

Nie ma sprawy !w00t

Lepiej bawić się w świetnym towarzystwie, niż siedzieć samemu w domu i kłócić się z żoną :)

To oczywiście żart :(

Ale do Warki i tak by mnie nie puściła :(

A tak, i ona się bawiła :(

Dobrze że jeszcze nie śmiga na forum, bo jakby zobaczyła jakie są następstwa biesiadowania w Warce, to to by była dopiero ,,SIELANKA" :(

!OKK !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Grunwald (sobota):

Ja planuję wystartować z wysokiego prawego brzegu Wisły, więc proponuję spotkanie w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, np. 9.30 i dalej już razem śmignąć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj ja dla odmiany dziękuję Marcusovi za gościnę . <_< Przy okazji przepaliłem trochę skuterek przed wyjazdem pod Grunwald . :(

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj ja dla odmiany dziękuję Marcusovi za gościnę . !OK Przy okazji przepaliłem trochę skuterek przed wyjazdem pod Grunwald .  :(

Miło mi było Cię gościć !YES

Zapraszam częściej !w00t

Musimy się zgadać na jakiegoś lota <_<

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny !OKK !OKK !OKK

Za każdym razem przekonuję się że wpadłem we spaniałe towarzystwo !TAZ

I myślę że chyba już w nim pozostanę !YES

Ps

Jak już mówiłem Gumiśkowi, pod Grunwald nie pojadę, bo tego dnia pracuję :( !NOT

Jednak myślę że kiedyś jeszcze trafi się okazja przy jakiejś innej imprezie !OK !TAZ :(

Odnośnik do komentarza
Dla wszystkich chętnych do wyjazdu pod Grunwald  Naduś  ;)

W odpowiedzi dla ,,zx_space"

Wiem, wiem!!!

Słyszałem w telewizji że nawet już pól namiotowych brakuje :D

I zachęcają rolników do tworzenia własnych pól i parkingów ;)

Zobaczymy jak tam będzie ;)

Na pewno będzie jakiś opis po imprezie !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisany Dzisiaj, 12:39

Wrzonio, o 23 marzec 2012 - 11:48, powiedział:

Koledzy. Ten wątek dotyczy spotów czwartkowych. Do organizacji wycieczek weekendowych są inne wątki w dziale regionalnym np.TU lub TU

oczywiscie masz rację. Przepraszam i przenoszę temat. A chętnych poprostu zapraszam i nie potwierdzajcie już tu że będziecie tylko poprostu przyjedzcie.

temat przeniesiony z C66

NAdal zapraszam wszystkich w sobotę na 14.00 do Maca w Wilanowie, a potem zrobimy sobie rundę po Wawie na !scooter .

kilka osób potwierdziło więc będzie Nas sporo. !gora

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

o 13.30 - 13.35 ruszam spod szkoły czy tam petli autobusowej w Józefosławiu. Jak by co zapraszam do wspólnego turlania się w stronę Maca :-)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam przybycie! :D Radi tak jak rozmawialiśmy pod giełdą praską ~13.30 jestem. Zabiore jeszcze kumpla ktory na razie jeździ 125 ale w najbliższych planach ma x9 :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Panowie z spotkanie i super elegancki i dostojny przejazd !scooter przez Wawkę na dużą michę zupy do śródmieścia.

Powoli ale z gracją !V !OK

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie z spotkanie i super elegancki i dostojny przejazd !scooter przez Wawkę na dużą michę zupy do śródmieścia.

Powoli ale z gracją !V !OK

Dobrze to określiłeś "dostojny" przejazd :) kolumna pięknie się przemieszczała ulicami a jako że prowadził pojazd na WH.... to prawie jak korpus dyplomatyczny :D

jakieś plany na jutro? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro muszę teściów odwiedzić !sciana ale po południu może coś wymyślimy !winkiss

ma ktoś jakieś Ciekawe pomysły ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...