Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przykre obowiązki wzywają :D jakie plany? :) spotykamy się jedziemy tam gdzie pali się zielone w między czasie coś zjeść a wieczorem może cargo? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli przykre obowiązki wzywają :D jakie plany? :) spotykamy się jedziemy tam gdzie pali się zielone w między czasie coś zjeść a wieczorem może cargo? :)

Panowie ? jak tam reszta w niedzielę ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie ! Kolejny piękny dzień nam się zapowiada tyle, że dziś bez deszczu. Jacyś chętni na niedzielne kulanie po mieście ? Wycieczkę po okolicach Wawy ?

Odnośnik do komentarza

Ja teraz wybrałem się na małą przejażdżkę :) i tak zastanawiam się nad tym by odwiedzić nieporęt :)

Za późno zobaczyłem a chwilę wcześniej otworzyłem piwo !piwko

Z chęcią bym pojechał. Pogoda była super ...

Jak było ?

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A całkiem przyjemnie i tak mi się spodobała turystyka że wywiało mnie do Zakopanego na cały tydzień :lol:

!scooter pojechałeś ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nieee :lol: 4oo z kumplem i jego siostra taki spontaniczny wyjazd zorganizowalismy :rolleyes: pozdrawiam wszystkich spod samiuśkich tater :)

4oo????? !pomidor eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, lipton!!! !bicz

:) trzeba bylo jechac za lub przed kolega !scooter :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgłaszam obecność :) teraz pozostało tylko ustalić godzinę. 16 pasuje? :)

ja też sie zgłaszam ale najwcześniej mogę o 18.00. Jak wieczorne to wieczorne :-)

poprostu mam robotę do 16.00, zanim wrócę do Piaseczna i spowrotem do C66 to bedzie 18.00. Chyba że ustalicie gdzie będziecie to dojadę.

PS

Będę z plecakiem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może być też 18 będzie trochę chłodniej :) a jakieś pomysły gdzie ruszyć? :)

chyba gdzieś gdzie nie trzeba dużo kasy wydać bo po ostatnich spotkaniach to mi się krucho zrobiło. Sonor ty masz wolne. Wymysl cos

Odnośnik do komentarza

No to już pomysł jest :) będzie trzeba jeszcze wyrwać od nich jeszcze jakiś sprzęt do oblatywania :)

!tut Mam jeszcze jeden pomysł, ewentualnie możemy spędzić dzisiejsze popołudnie przy ogniu i kiełbasce na łonie natury !w00t myślę że pogoda jest jak najbardziej !OK do wypadu za miasto :) Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy jedno zaproszonko do klubowicza,jesli nie przyjedzie na tea or coffe... ;)

no to krótka relacja z dzisiejszego spontanicznego spotkania :

przyjechało nas !scooter !scooter !scooter !scooter plus dwa plecaki pod C66, wypili my Colę, popatrzyli na barmankę która sie opalała i ruszyliśmy na kulanko do kolegi pod Warszawkę. TAm było !piwko ( ci co mogli czyli tzw. plecaki :drunk: )Pogadali, popili, popalili, pośmiali się i ruszyli do Piaseczna na Pizzę OJ dużą Pizzę. A około 21.30 rozjechali się na Puławskiej do domku. Ja dzisiaj zrobiłem 165 km w miłym towarzystwie.

Bardzo wszystkim uczestnikom kulanka !scooter dziękuję za zajeb.... dzień. Trzeba to powtarzać częściej.

PS

Pinu super bąbel :rolleyes:

Sonor prośba o fotkę z :eat:

Odnośnik do komentarza

Cóż więcej mogę dodać... hmmm Robert zdał bardzo dobrą i wyczerpującą relację ze spotkania :) Pogoda dopisała, było co podziwiać (nie tylko w C66) naprawdę przyjemnie nawijało się kolejne kilometry na koła :eat:

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia !w00t

PS

Pinu dzięki za zaproszenie i miłą pogawędkę, następnym razem będziemy bardziej przygotowani ;)

Sonor również proszę o wspólne foto :rolleyes:

Roberto musimy dostosować !scooter !scooter do wożenia plecaków bądź zacząć wozić takie które nie mają wiekszego wpływu na standardowe ustawienie zawieszenia :drunk:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...