Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A co zazdrosny ? Chłopaki nie zdradzjcie szczegółów

Radi,Ja znam szczegoly... <_< ale reszta nie,a dziwnie zabrzmialo !w00t

Odnośnik do komentarza

Ale mieliście fajny wypad do Jadowa. Ale wam zazdroszczę.

A ja biedny siedzę na działce. Troche popatrzę na moją rzeczkę, a to przejdę się nad jezioro ... ale to nie !scooter

Na szczęście wracam w czwartek. Może gdzieś się jeszcze załapie na "pokulanie" na 2oo <_<

Pozdrawiam ...

PJS

Odnośnik do komentarza

Napewno się załapiesz <_< dziś pogoda trochę pokrzyżowała nam plany aczkolwiek ja twardo ganiam po mieście tylko szkoda że solo... :)

Odnośnik do komentarza

Panowie może wieczorkiem na weekendowe kulanie?

Radi,Ja znam szczegoly... <_< ale reszta nie,a dziwnie zabrzmialo !w00t

Wiem ,mistrzu . No toładnie juz jesteśmy na tapecie :-)) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Juz sie organizujemy wstepnie na po poludnie/wieczor :)

O 16.00 jestem wolny i mogę ruszyć !scooter z Piaseczna, tylko nie wymyślcie znów czegoś po swojej stronie cwaniaczki !V dobra ?

Odnośnik do komentarza

Do mnie właśnie burza dotarła więc jestem chwilowo uziemiony !placz1 a tak w ogóle bym zjadł coś dobrego... a Ty Marcinie? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oh Yeah!!! !OKK No to napewno szamiemy po stronie Sir Roberto... :) !tut

A gdzie "szama",to jeszcze pomyslimy... Co do spotkania,to rzucac propositione. I chetni zglaszac gotowosc do dzialan...

Odnośnik do komentarza

Już widzę minę Roberta jak to przeczyta " !TAZ " i będzie że tylko się spotkają i już co by tu zjeść :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już widzę minę Roberta jak to przeczyta " !TAZ " i będzie że tylko się spotkają i już co by tu zjeść :)

To Roberto popatrzy,ale jego Czarek napewno z nami cosik oszamie... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To Roberto popatrzy,ale jego Czarek napewno z nami cosik oszamie... :)

A ja dzisiaj kulam bez plecaka, moja Aga dzwoni do koleżanki która prowadzi knajpę w Prażmowie ( swojskie domowe jedzenie) jak ustalę czy nie drogo i czy fajnie jedziemy tam .JAk chcecie ? zaraz napiszę :(

Odnośnik do komentarza

To Roberto popatrzy,ale jego Czarek napewno z nami cosik oszamie... :)

Po worajszym lodziku to pora dziś na hot doga :-)) . Panowie ja po 20.30 jestem wolny

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie to jest ale wchodzę w temat :) to sprawdzaj i daj znak :)

Uuuu widzę że kawałek mam do tego Prażmowa to w takim razie muszę się zatankować :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem gdzie to jest ale wchodzę w temat :) to sprawdzaj i daj znak :)

Uuuu widzę że kawałek mam do tego Prażmowa to w takim razie muszę się zatankować :(

hehe teraz od mojej strony jedziemy :) WIęc tk np; flaczki z bułeczką 7 zł lub zaje.... pierogi za grosze, jedziemy ?

Knajpka Mario w Prażmowie za Piasecznem ul. Ryxa 9. Podobno działa od miesiąca .

umawiamy się Decathlon Piaseczno parking np: 17.00 ?????

więc my z Sonorem jesteśmy o 17.00 w Decathlon w piasecznie, poczekamy z 15 minut i ruszamy. Jak by co to to smsem proszę że by poczekać na kogoś 509 555 607.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczorajsza wycieczka !scooter była krótka ale przyjemna !OKK W knajpie w Prażmowie pogadaliśmy :D i zjedliśmy :) pyszne placki i pierogi i to wszystko za parę groszy. Myślę że na placki to trzeba zaprosić resztę naszych kolegów. Wszystkim bardzo dziękuję i jak tylko obrobię zdjęcia to zamieszczę :) .

Fotki już są NADUŚ

NO chłopaki trzeba coś pomyśleć o naszym wypadzie !scooter na weekend, może do Łeby do mojego kumpla na kwatery ? wspominałem Wam kiedyś ?

NADUŚ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strzałeczka!

Czyżby wracał temat eskorty chińczyka?

Do Łeby jest z 500 kilo, motyla noga … no sam nie wiem … towarzystwo zacne … sprzęt w miarę sprawny … naprawdę nie wiem… może. 50/50.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strzałeczka!

Czyżby wracał temat eskorty chińczyka?

Do Łeby jest z 500 kilo, motyla noga no sam nie wiem towarzystwo zacne sprzęt w miarę sprawny naprawdę nie wiem może. 50/50.

eskorte i jazdę 50 już mu z głowy wybiłem ale cały czas podtrzymuje ochotę co byśmy tam przyjechali z nocowaniem.

Co na to reszta ? Rownie dobrze możemy pojechac gdzies bliżej ? Ale chciałbym na weekend :-) .

PS

może z kobitkami hehe ;-)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie bym pojechał ale w obecnej sytuacji niestety musze zrezygnować... ;( ale nikt nie powiedział że w najbliższym czasie nic sie nie zmieni :lol: zobaczymy. Robercie z drewnem... :lol: a tak to i spalanie na trasie mniejsze i elastyczność lepsza :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo chętnie bym pojechał ale w obecnej sytuacji niestety musze zrezygnować... ;( ale nikt nie powiedział że w najbliższym czasie nic sie nie zmieni :lol: zobaczymy. Robercie z drewnem... :lol: a tak to i spalanie na trasie mniejsze i elastyczność lepsza :lol:

Zdecydowanie Kondziu... Nie badz "Łosiem" !w00t Bez drewna "jadziemy" :lol:

Odnośnik do komentarza

Mam karę :lol:

Sobota-niedziela odpada. Mam już zajęcie wymyślone przez moją Nadzorczynię :lol:

Na amnestię raczej mogę nie liczyć !sciana

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdecydowanie Kondziu... Nie badz "Łosiem" !w00t Bez drewna "jadziemy" :lol:

O co chodzi z tym "drewnem" - nie zatrybiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...