Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki za odwiedziny! Fajnie było was zobaczyć (no i oczywiście, poznać wasze plecaczki :rolleyes: ). Mam nadzieje że następnym razom będzie i kiełba i może !piwko to all !OKK .

ps. do dziś widzę tych kolesi z browarem (ty to policja spadamy) :drunk:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to krótka relacja z dzisiejszego spontanicznego spotkania :

przyjechało nas !scooter !scooter !scooter !scooter plus dwa plecaki pod C66, wypili my Colę, popatrzyli na barmankę która sie opalała i ruszyliśmy na kulanko do kolegi pod Warszawkę. TAm było !piwko ( ci co mogli czyli tzw. plecaki :) )Pogadali, popili, popalili, pośmiali się i ruszyli do Piaseczna na Pizzę OJ dużą Pizzę. A około 21.30 rozjechali się na Puławskiej do domku. Ja dzisiaj zrobiłem 165 km w miłym towarzystwie.

Bardzo wszystkim uczestnikom kulanka !scooter dziękuję za zajeb.... dzień. Trzeba to powtarzać częściej.

PS

Pinu super bąbel :rolleyes:

Sonor prośba o fotkę z :eat:

No i wszystko jasne... dwa !scooter z tej grupy mijałem wczoraj ok. 22.00 na puławiance, jeden sam z kierownikiem w kamizelce a drugi bez i z plecaczkiem, kierunek centrum. Pozdro chłopaki. Ja rowerkiem do dumku z pracy !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Teraz ruszam na mecz na narodowy a poźniej jak najbardziej :)

A my z Sonorem to już o 12.00 !scooter ruszyliśmy razem przez Wawkę a potem on na swoją działkę a ja na swoją.

W sumie razem 50 km a ja potem jeszcze 110 km. Kurna zgrzałem się jak świnia :rolleyes: . Ale jak by co to wieczorem jest chłodniej i mogę jeszcze wyskoczyć jak się kilka osób zbierze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Panowie to jak montujemy coś dzisiaj? bo aż szkoda takiego popołudnia :)

no ale co we dwa !scooter ? mało ludków się odzywa, wszyscy wyjechali :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale się zgadaliśmy !sciana telefony trzeba sobie podać bo tak to nigdy się nie umówimy :ph34r: mój na mapce

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro 1-maja ! Pogoda ma być ładna.

Może ktoś będzie miał pomysł i chęć, żeby gdzieś się kulnąć?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja to raczej preferuję w dzień. Przed południem albo po południu ale w dzień.

Wiem, że jest wątek WBN ale specjalnie się do niego nie wpisałem ze względu na powyższe preferencje.

Edit:

Sorki, muszę odwołać wezwanie. Coś mnie z rana niemoc zmogła.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego względu że to było nie w weekend tylko późnym wieczorem zamieściłem w tym wątku NADUŚ

Odnośnik do komentarza

No więc Panowie zgodnie z ustaleniami przed 13 spotykamy się pod MC Donald'sem na zaciszu punkt 13 !scooter po Orła następnie do Jadowa na lody i nad wodę do Urli !w00t zakosztować chłodu rzeki a Ci co będą mogli zimnego !piwko !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po spotkaniu :) czas teraz na krótką relację z prawie 5 godzinnego wypadu na !scooter

Pogoda oczywiście zajefajna. Zamieszczam kilka fotek i filmów z wypadu.

NADUŚ

Pozdrowieniai podziękowania dla Gienki która niektórych !bicz za ubiór a potem zadbała o nasze bezpieczeństwo :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że dzisiejsza wycieczka się wszystkim podobała :) nie zapominajmy również o podziękowaniach dla Orła który zafundował nam wszystkim po czymś dobrym w Jadowie :) jak wjechałem na podwórko wskoczyło mi równo 200km tak więc dystans dzisiejszej wycieczki jest jak najbardziej !OKK Zabrakło dziś tylko naszego specjalisty od doboru lokali gastronomicznych lecz na następnym spotkaniu napewno zaszczyci nas swoją obecnością :lol: Pozdrawiam wszystkich uczestników!! jakieś pomysły na jutro?? !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podziękowania dla wszystkich za przybycie w moje skromne strony !OKK Rober, gienka nie taka straszna jak ja malują.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję, że dzisiejsza wycieczka się wszystkim podobała :lol: nie zapominajmy również o podziękowaniach dla Orła który zafundował nam wszystkim po czymś dobrym w Jadowie :lol: jak wjechałem na podwórko wskoczyło mi równo 200km tak więc dystans dzisiejszej wycieczki jest jak najbardziej !OKK Zabrakło dziś tylko naszego specjalisty od doboru lokali gastronomicznych lecz na następnym spotkaniu napewno zaszczyci nas swoją obecnością :) Pozdrawiam wszystkich uczestników!! jakieś pomysły na jutro?? !w00t

Ja musiałem do Was jeszcze dojechać i wrócić !scooter więc u mnie pokazało 260 km. Spoko wynik jak na spontaniczne kulanko :)

PS

ciekawe od czego my takie bębenki z przodu mamy :) na tych zdjęciach :lol:

Odnośnik do komentarza

Siema

Koledzy dzieki za fajne brykanko . Sorki tylko że wczoraj Was zostawiłem w drodze powrotnej, ale siła wyższa . No i oczywiście Orzeł dzieki za lodzika .

Do zobaczyska

Radi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za co...???????????????????????????? !w00t Chlopaki piszcie jakims kodem,bo to dziwnie brzmi... <_<

Odnośnik do komentarza

Za co...???????????????????????????? !w00t Chlopaki piszcie jakims kodem,bo to dziwnie brzmi... <_<

A co zazdrosny ? Chłopaki nie zdradzjcie szczegółów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...