Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieczka super.. pogoda dopisała i dosłownie kilka kropel spadło nam na głowę :P

W Dęblinie spotkaliśmy Marcusa oraz Kordiana...nie ma co miłe chłopaki. Marcus zaliczył "bujne" wejście ale na szczęście bez szkód w ludziach i sprzęcie. W Kazimierzy obkupiłem się w koguta i palemkę i fruuu do Wawy przez Kozienice..

Na stacji przy wyjeździe z Kazimierza... Mario :P Pozdrawiam !! Chyba byłeś 4oo :P

Aby do następnego.. pozdrawiam wszystkich kompanów drogi :P

Odnośnik do komentarza
Przypadkowo wracając dziś z Mazur zobaczyłem w połowie drogi pomiędzy Pułtuskiem a Serockiem imprezę motocrossową na olbrzymiej żwirowni. Okazało się że 27 i 28 marca odbywa się tam Runda Mistrzostw Polski Cross Country, Enduro i ATV, startuje tam ponad 300 zawodników. Zatrzymałem się tam na chwilę i muszę przyznać, że wrażenie mam bardzo pozytywne. Po chwili deszcz mnie nie przepędził.

W związku z tym może jutrzejszę wycieczkę przekierować w tamten rejon. Rozmawiałem z Grzegorzem76 i on jest chętny na wjazd w kierunku Zegrza.

Piszcie co o tym sądzicie.

Byliśmy, fotki crossowe KLIK :D , Ciekawe czy Burgmanem tak się da !scooter

Odnośnik do komentarza

To Phil tankuje gaz to swojego piaggio !happybth Miałem nic nie mówić ale skoro już wszyscy wiedzą ;) Na jednym ze zdjęć właśnie skrycie to robił ;)

Phil, naprawdę nie chciałem ujawniać twojej tajemnicy :lol::D

Odnośnik do komentarza
Marcus zaliczył "bujne" wejście

Myślę że z tym gazem, było coś nie tak!!! ;)

Zaraz po moim przyjeździe zaliczyłem bujne wejście jak to określił PHIL :D

A potem długo dochodziłem do siebie ;)

Następnym razem kiedy będziecie jechać przez Dęblin, spotykamy się na stacji paliw przed Dęblinem.

Tam jest więcej miejsca i jest gdzie usiąść a nawet zjeść można!!!

Gdyby ktoś potrzebował to mają tam też pokoje do wynajęcia :lol:

Odnośnik do komentarza

Zaraz po moim przyjeździe zaliczyłem bujne wejście jak to określił PHIL :(

A potem długo dochodziłem do siebie :(

Burek tobą rządzi :P Bardzo niedobry Burek :blink:

a tak serio: każdemu się zdarza więc nie ma o czym mówic...

Odnośnik do komentarza
Na stacji przy wyjeździe z Kazimierza... Mario !happybth Pozdrawiam !! Chyba byłeś 4oo  !tut

Pozdro dla spotkanych na stacji Orlenu :P

Nie było okazji się poznać, bo kolega podszedł tylko do tych z kamizelkami :(

Zamówiłem już kamizelkę więc myślę że następnym razem i ze mną się przywitasz !happybth

Również pozdrawiam :(:blink:

Odnośnik do komentarza

Piękna wycieczka i piękna pogoda! Gratki koledzy, zazdraszczam Wam bardzo. Mój skuter jeszcze w serwisie się remontuje.

Co to za niewiasta na fotkach ukradła kurtkę mojemu plecaczkowi !bicz ?

P.S Przyznajcie, że brakowało Wam czerwonego klekota prowadzącego zastęp !YES

Odnośnik do komentarza
P.S Przyznajcie, że brakowało Wam czerwonego klekota prowadzącego zastęp !YES

I czarnego klekotka zamykającego zastęp !bicz

Się nam dzieci rozbrykały !OK

Odnośnik do komentarza

Mario - również pozdrawiam !w00t dziwnie tak wyszło się nie przywitać, moze innym razem przy !scooter

Artemis - ta niewiasta to mój plecaczek !OKK z tego co mi wiadomo to jej kurteczka ;) Co do prowadzącego zastęp, to faktycznie troche brakowalo ale kazdego da się zastapić !scooter

Monk - teraz był srebrny zamykający ;) tez sobie ładnie radził ;)

Odnośnik do komentarza
Mario - również pozdrawiam ;) dziwnie tak wyszło się nie przywitać, moze innym razem przy :(

Sorki ,że przywitałem się tylko z Philem ale stał osobno i mnie "przyuważył" , ja wprawdzie staż mam spory w klubie ,ale głownie znam starych wyjadaczy bo przez ostatnie sezony mało się angażuje !w00t Także sorki jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...