Sympatycy Cormoran Opublikowano 29 Maja Sympatycy Opublikowano 29 Maja Robimy cuś? dobra już nic bo podobno weekend ma padać 🙁
falco Opublikowano 29 Maja Opublikowano 29 Maja Chciałem właśnie napisać to samo, bo miałem się ruszyć ale pojawiły się mokre ikonki... Znając życie, gdy nie wyciągnę sprzęta z garażu, to będzie... dostojne słońce...
falco Opublikowano 31 Maja Opublikowano 31 Maja Zagrałem z pogodą Vabank wystawiłem z garażu rano, wróciłem wieczorem i... wygrałem, deszczu nie było. Choć z 2 strony jest tak tragiczna susza, że wszyscy za to zapłacimy... Właściwie już płacimy...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się