Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Artemis: nie ma co, ja wczoraj do pracy przyjechalem sqterkiem, ale po wyjsciu z pracy już nie chciał się uruchomić - padł całkowicie akumulator. Dzis mam z sobą nowy - zaraz ide sptartować maszynę.....

dowcip dla teściowej na pewno u niej zapluszujesz :-]

Zięć z córką odbierają teściową na dworcu autobusowym:

- Kochane dzieci - mam tyle wolnego czasu, że zostanę u Was tak długo - jak tylko chcecie....

- To "mamusia" nawet na kawę nie wejdzie .... ? (pyta zięć)

Odnośnik do komentarza

i tak ma padać więc odłóżmy ten wyjazd na kiedy indziej, skoro i tak się kruszymy.

marnie widzę moje wykurowanie się... siedzę na próbie bo jedna pani myśli że zrobi karierę...

wdup^hszę...

Odnośnik do komentarza
Marcyś - To co czytałeś w nagłówku już się odbyło :P

tera planujemy następne ;)

Chodziło mi głównie o cytat kolegi Monka :lol:

Tj. 0 tym co robi w kwietniu ;)

A jęśli chodzi o twoje zdolności w interpretacji cudzych nick'ów, to gratuluję :P

Jeśli nie miałeś łaciny w szkole to chociaż czytaj uważnie :lol::P:D

W innym wypadku będzie cię to kosztować !OKK przy spotkaniu na :rolleyes:

Ja dość uważnie śledzę posty, i wiem że była inwazja na pierniki ;)

Pozdrawiam :P:P

Odnośnik do komentarza

!sciana Właśnie się zastanawiam czy będziecie jechać, bo miałem taki plan żeby do was dołączyć w Puławach albo Dęblinie. Ala ta pogoda troszkę nie wiadoma i parę osób się posypało ....ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą marcvs1 tez planował jechać. Mamy jeszcze parę godzin na podjecie decyzji.

Odnośnik do komentarza
;) Właśnie się zastanawiam czy będziecie jechać, bo miałem taki plan żeby do was dołączyć w Puławach albo Dęblinie. Ala ta pogoda troszkę nie wiadoma i parę osób się posypało ....ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą marcvs1 tez planował jechać. Mamy jeszcze parę godzin na podjecie decyzji.

No jutro na pewno będę śmigał!!!! !sciana ;)

Z wami, czy bez!!!

Pogodę oglądałem na różnych stronach, do środy ma nie padać !YES Może coś tam wyskoczy, jak to w marcu :D ale kto by się przejmował !w00t

Ja czekam w Dęblinie

Dzisiaj jadę na noc :angry: do pracy, a od rana w gotowości ;) !wchair Koło godz 15:00 u nas zbiera się brać motocyklowa :angry:

Wymyślili sobie że mamy się spotkać na stacji Orlen ;)

Ciekawe jak tam się pomieszczą :) !piwko Najwyżej będzie DOMINO :D

Ja sobie stanę z boku !YES Przezornie :)

Oczywiście jak nie dojdzie do wyjazdu weekendowego Braci Maxi Skuterowej !piwko

Jeśli ktoś będzie jechał , niech Da znać na forvm będę śledził ten temat przez całą noc !V

Czekamy na was

Przyjeżdżajcie!!! ;)

Odnośnik do komentarza

jak będziecie jechać to dajcie znak marcusowi to wrzuci wam adres to podjechalibyście pod jego chatę !OKK

się trochę lepiej na wieczór trzymam ale na pewno w takim stanie to jutro nie pojadę a z resztą ma padać !OKK

Odnośnik do komentarza

!OKK Jeśli wyjedziecie to ja z marcvs1 dołączymy w Dęblinie. Czyli gotowi ,teraz kto jedzie z Wawki. !OKK To w odpowiedzi na twoje zapytanie phil.

Odnośnik do komentarza

Przypadkowo wracając dziś z Mazur zobaczyłem w połowie drogi pomiędzy Pułtuskiem a Serockiem imprezę motocrossową na olbrzymiej żwirowni. Okazało się że 27 i 28 marca odbywa się tam Runda Mistrzostw Polski Cross Country, Enduro i ATV, startuje tam ponad 300 zawodników. Zatrzymałem się tam na chwilę i muszę przyznać, że wrażenie mam bardzo pozytywne. Po chwili deszcz mnie nie przepędził.

W związku z tym może jutrzejszę wycieczkę przekierować w tamten rejon. Rozmawiałem z Grzegorzem76 i on jest chętny na wjazd w kierunku Zegrza.

Piszcie co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza

Dobra to ja sie pisze jak ostatnio na 99,99% tym razem dla odmiany z plecaczkiem :lol: (nie bede szarżowal z pod świateł ) !OKK Wiec jak ktos jeszcze może plecaczek zabrać to smiało bedzie ciekawiej :D

To na stówke pod R66 o 10 (bo tak było planowane) poza Phil-em (twardo zdeklarowany) kogo jeszcze spotkamy?

edit: Pogoda jest zajebista !OKK Mam nadzieje że nikt nie padnie ofiarą zmiany czasu w nocy i widzimy się o 10 :lol:

Odnośnik do komentarza

Pogoda piękna... ciekawe kto się zjawi pod R66

Plan na miejscu ... pamiętajcie, że czas się zmienił !! (czego na forum nie widać)

Odnośnik do komentarza
Pogoda piękna... ciekawe kto się zjawi pod R66

Plan na miejscu ... pamiętajcie, że czas się zmienił !! (czego na forum nie widać)

Kordian dopytywał sie o trase i o której spotkamy się z nimi w Dęblinie.

Ale pogoda jest zajebista !OKK

Glub lepiej byś się wygrzał na słoneczku niz w łóżku !sciana

Odnośnik do komentarza

!sciana No właśnie wstałem i widzę ze za oknem jest piękne.!!!

No już za godzinkę będziecie startować. Wiec do spotkania na trasie - Dęblinie. .. !OKK

Odnośnik do komentarza

cerber zakazał. pozatym musiałem się wyspać. spałem do 22:30 nowego czasu i zdecydowanie lepiej się czuje.

skoro kazik już zaliczacie to któryś następny wypad proponuję do nałęczowa przez moją wiochę !OKK

Odnośnik do komentarza
Już w domku, koguciki kupione, zdjęcia wypstrykane, kilometry zrobione :P

Dzięki chłopaki ;)

Foty później :P

Ja również dziękuję ;)

Miło było poznać!!!

Myślę że następnym razem pojedziemy większą bandą :P

No to czekam na zdjęcia :P

Od Kordiana też :P

Odnośnik do komentarza

:P Melduje ze dojechałem do bazy w m. Radom..

Dziękuje ze była okazja spotkać się zapoznać i wspólnie przejechać parę km. na :P Deszczu po drodze powrotnej nie było tylko sporadyczne kropelki. :P

Było super !!

A tu 90 % ekipy reszta robi zdjęcie :P

Kazimierz.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...