Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Google mówi, że to ok 3h drogi. Na miejscu złapiemy jakiegoś piernika i jak dla mnie możemy wracać !TAZ Czyli wycieczka za dnia jak najbardziej możliwa.

Odnośnik do komentarza

monk- ty myślisz że się piernikiem najem to żeś z Goldwinga spadł !TAZ porządnie trzeba w Toruniu zjeść :D

hmm. 3 godziny... 211 km za guglem...

no to trzeba ruszyć jak najszybciej. Jestem ZA. Oczekujcie mnie jutro pod Rute 666 !piwko

Odnośnik do komentarza

niech tylko nie pada... bo mnie teraz deszcz na ursynowie skutecznie demotywuje do przejechania się do pracy na 2oo... oraz wypalone paliwo !TAZ które oszczędzam na jutrzejszą wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

Lać nie powinno, co najwyżej jakieś przejściowe opadziki, które mam nadzieję nie przestraszą wygłodniałych Burgmaniaków !TAZ Ja wymieniłem niedzielę na wolną i o 9.00 jestem pod R66 :D

Odnośnik do komentarza

W niedziele nie mam spektaklu wieczorem:) wiec nie mam Obowiazku bycia w Warszawie o 17.

To znaczy jutro tez się śpieszę ale bez zabijania się:lol:, dowieźć Pernikowe Serducho dla Sylwii:)

powrotny Target dla mnie to Warszawa-Wesoła:)

Odnośnik do komentarza

Back at home !YES Wycieczka z piekła rodem. Pierniki przywiezione, skuter dostał za swoje, mnie wywiało i zmoczyło ale ogólnie super !w00t

Wszystko dzięki miłemu towarzystwu !w00t Pozdrawiam i do następnego !!

Odnośnik do komentarza

Co prawda to prawda !YES Aczkolwiek może zabrzmieć to trochę masochistycznie - mnie jazda w takim deszczu* się spodobała !YES Mam nadzieję, że wszyscy dojechali bezpiecznie do swoich domów. Serdeczne dzięki pierniki !w00t

* deszcz drobno ziarnisty !w00t

Odnośnik do komentarza

Już w domu !w00t trochę mokro ale co tam !YES

Artemis, phil, monk, Glub dzięki za piernikowy wypadzik !YES Miło byłoło poznac i pośmigac wspólnie !w00t

Później wrzuce fotki.

Odnośnik do komentarza

W domku byłem o 16.30 i to już po wizycie na myjni (za całą złotówkę Majka czyściusia :) ) ale obowiązki pierwsze..

Wypadzik jak najbardziej udany, starówka toruńska jak mi się podobała, tak mi się jeszcze bardziej podoba. W jedną stronę suchutko i nawet ze słoneczkiem, a w drugą.. w miłym towarzystwie to i w deszczu miło się jedzie !w00t

Trochę zaskoczyła mnie sytuacja z toruńskimi piernikami, bo spodziewałem się tytułowego produktu jak np. kogucik z Kazimierza, a tu się okazuje, że "pierników tu jak mrówków" !w00t No, ale placek z gulaszem mniam, mniam !YES.

Trzeba jeszcze rozgryźć zagadkę mokrych prawych rękawów !YES

A z innych ciekawostek:

1. Mijaliśmy znak drogowy:

-> głodowo

<- chlebowo

oraz

"zawały" a zaraz potem coś ze "zdrowieniem.."

2. No i.. rozprostowanie kości w mieścienie "rumunki skępskie" bezcenne :)

Czekam na następny etap "tourne śladami barów mlecznych Polski" :lol:

Odnośnik do komentarza
Dobre Foty ;)

Przypomniałem sobie... w Giżycku jest bar mleczny "Omega"  :huh:

No i już wiemy gdzie zrobić następny wypad :lol: 250 km chyba damy rade, ale teraz wolałbym bez deszczu :lol: tak na schabowego z młodą kapustą :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...