Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu proponuje krótsza wycieczkę;)

Kazik Dolny, Rogalów, Wąwolnica (wiocha Mojego dziadka), jestem ciekaw czy na rynku dalej takie dobre lody mają;)

edit:

można też skoczyć do Nałęczowa ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki koledzy za fotki!

Obiecuję, że następnym razem także wezmę aparat i co nie co popstrykam.

Malina666 - czy to nie Twój skuter stoi pod blokiem na Wrocławskiej na Bemowie? Odnośnie prędkości przelotowych musisz wiedzieć, że my nie schodzimy poniżej 150 km/h :D

P.S Wypad bardzo fajny,mam co w robocie wspominać :D

Pozdrowiren

Odnośnik do komentarza
Odnośnie prędkości przelotowych musisz wiedzieć, że my nie schodzimy poniżej 150 km/h ;)

Chyba tylko Ty miałeś 150 km/h :D ten pomysł z najwolniejszym na początek był naprawdę dobry, gonitwa za czerwonym znikajacym punktem :)

Czas przemalować mojego Madisona bo jednak czerwone szybsze :D

Odnośnik do komentarza

O pierdziu, To miało być 105 km/h.... normalnie pochrzaniła mi się kolejność cyferek :D

Już od dawna wiadomo, że kolor czerwony daje: +5 do prędkości, +4 do przyspieszeń, +10 do urody prowadzącego :D

Piszę się na wypad do Kazia ;)

Odnośnik do komentarza

No i pamiętajmy, że ktoś musi pełnić rolę dyżurnego.

Do obowiązków dyżurnego należy pogoń za wariatem w puszce i zapukanie mu w szybkę celem pobudzenia jego orzeszka do bardziej kreatywnego pomyślunku :lol: !OKK

Odnośnik do komentarza

Od razu dyżurnego :lol: No idiota w puszcze poprostu !scooter

To kiedy na rynek do Kazimierza lecim ? W ten weekend ma być nawet 17 stopni !wchair

Odnośnik do komentarza

jak bedziecie planowac jakis wypad prosze o info, chetnie wyskocze, ale 2 weekndy w miesiacu mam zajete :lol: a pozotale - mam nadzieje, ze sie wpasuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli o Kazimierz chodzi? To ja się piszę, chyba że będę miał służbę akurat w tym dniu. Ale tę niedzielę mam wolną! !scooter Myślę że jeżeli Kazimierz, to tylko w niedzielę o jakiejś przedpołudniowej porze !wchair :lol: Tylko palmy trzeba będzie wziąć!! !piwko

Odnośnik do komentarza
Trasą na Lublin czy na Radom bedziecie jechac?

A może nadwiślanką przez Dęblin? !piwko !wchair ZAPRASZAM :rolleyes: Malowniczą trasą i zero radarów, patroli, też nie widać. Tylko prędkość ograniczona przez warunki drogowe, ale chyba nie o to chodzi?? !scooter

Odnośnik do komentarza

Kazik tylko przelotem mam nadzieje:) potem przez Rogalow i Wąwolnicę do Nałeczowa:)

edit:

accuwearther twierdzi ze sobota i niedziela Deszczowa. Proponowalbym weekend po świętach

Odnośnik do komentarza
Gość malina666
Dzięki koledzy za fotki!

Obiecuję, że następnym razem także wezmę aparat i co nie co popstrykam.

Malina666 - czy to nie Twój skuter stoi pod blokiem na Wrocławskiej na Bemowie? Odnośnie prędkości przelotowych musisz wiedzieć, że my nie schodzimy poniżej 150 km/h !scooter

P.S Wypad bardzo fajny,mam co w robocie wspominać :rolleyes:

Pozdrowiren

Witam, ano mój, ale juz niedługo będe go parkingował. Z chęcią wybiorę się w tę niedzielę do Kazimierza. Dozo o 10 Route66 w niedzielę.

Proponuje trase na lublin bo trasa wzdłuż Wisły ma duuuzo dziur.

Odnośnik do komentarza

Kazimierz proponuje 11 kwietnia w niedziele.

W tą (28 ma padać. Pozatym jestem podziebiony a Kazika za nic nie chce przegaic zwłaszcza ze to maja propozycyja:)

Odnośnik do komentarza

11.04 jest gielda motocyklowa, wiec nie wiem czy nie bedzie to niektorym kolidowac.

Co do najblizszego weekendu wedlug pogoda.onet.pl ma nie padac, choc wczesniej zapowiadali powrot zimy na koncowke marca....

Odnośnik do komentarza

Więc... 11 zdecydowanie dla mnie odpada... Moja pogoda !scooter mówi, że w sobotę będzie deszcz a w niedzielę w miarę pogodnie więc możemy podjąć decyzję koło piątku/soboty. Co do drogi to droga na Lublin to w sporej części droga szybkiego ruchu i tranzyt więc nie zbyt przyjemna dla przelotu kilku :rolleyes:

W jedną możemy pojechać Nadwiślanką a w drugą od strony Góry Kalwarii.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ciekawie sie jedzie do Radomia - expresowka jest juz na calej dlugosci. (znane tez mi sa miejsca policyjnych kontroli....)

W styczniu bylem tam na 2 weekendy (ale samochodem)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...