Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Było po prostu zajefajnie, uważam dzień za naprawdę udany, oczywiście bardzo dziękujemy Piotrkowi za zamieszczenie zdjęć ;) -fajna pamiątka, Paweł poprosimy o filmy jeśli to nie problem, szczególnie z datków na tacę :clapping:

PS

mam nadzieję że często będziemy takie wycieczki uskuteczniać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy znaczy sie Strażak & Patrycja za bardzo fajną i udaną wycieczke , mam nadzieje że nastepna będzie jeszcze dłuższa , może do Kazimierza ?

A dzisiejszy dzień zapewne zakończymy wypadem na cargo

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiamy :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I mnie się podobało. Bardzo!

Na dobrą sprawę to była moja pierwsza od wielu lat dłuższa wycieczka na 200 i jestem troszeczkę zmęczony.

Bardzo dziękuje koleżeństwu za miłe towarzystwo.

Filmik zacząłem edytować ale jak zwykle u mnie ten proces musi troche potrwać. Zamelduję jak skończę.

PJS dzięki za foty, wykorzystam je, Kondzio podrzuć swoje - widziałem że ciężko pracowałeś z aparatem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I mnie się podobało. Bardzo!

Na dobrą sprawę to była moja pierwsza od wielu lat dłuższa wycieczka na 200 i jestem troszeczkę zmęczony.

Bardzo dziękuje koleżeństwu za miłe towarzystwo.

Filmik zacząłem edytować ale jak zwykle u mnie ten proces musi troche potrwać. Zamelduję jak skończę.

PJS dzięki za foty, wykorzystam je, Kondzio podrzuć swoje - widziałem że ciężko pracowałeś z aparatem.

NIe Końdzio tylko PitKom ;) fotki robił :) oj PAwełku naprawdę Cię zmęczyła ta podróż, ale ja nie ukrywam że też padnięty jestem od wrażeń :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jasna cholera! Przepraszam. A to dlatego, że nie ma/sz kamizelki z ksywką! Natychmiast zamawiać!

Już edytuję.

Co nie zmienia faktu że czekam na foty.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy znaczy sie Strażak & Patrycja za bardzo fajną i udaną wycieczke , mam nadzieje że nastepna będzie jeszcze dłuższa , może do Kazimierza ?

Kazimierz .. e każdy go widział i zna a może Sandomierz.

Skoczymy do Padre Mateo :clapping: ?

jak by co planujcie na sierpień ;) (no może troszkę w lipcu). Za cztery dni zaczynam urlop. Praktycznie cały czerwiec i kawałek lipiec.

No ... może jeszcze dłużej jeśli znalazłem się na liście 550 szczęśliwców do zwolnienia :)

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może być i Sandomierz też jest fajnie i jest co zobaczyć ,podziemia pod rynkiem , wieża widokowa , i kiedyś można było zobaczyc krypte kasztelanki w pobliskim kościele , nic kwestia czasu i ustawienia się

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może być i Sandomierz też jest fajnie i jest co zobaczyć ,podziemia pod rynkiem , wieża widokowa , i kiedyś można było zobaczyc krypte kasztelanki w pobliskim kościele , nic kwestia czasu i ustawienia się

bardzo mi sie podoba kiedy jedziemy ;)

Ale nastepny wyjadz lapie juz razem z wami... :( Obejrzalem focisze,very nice !OKK

Oj Marcin :down: taka szkoda że nie mogłeś być . :ermm: ...........bo Pizza była super hehe :clapping::)

Odnośnik do komentarza

Widzę , że wycieczka udana. Szkoda , że zdrowie nie pozwoliło mi na uczestnictwo, :( ale za pomysł trasy podziękujecie przy piwie :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Oj, zazdroszczę.... Niestety za niańkę robiłem:( Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i pełny integral z synem przy pleyaku sie odbył:clapping:)

Odnośnik do komentarza

Ile czasu zeszło? O której wróciliście?

Ile czasu zeszło? O której wróciliście?

10 pod zusem odjazd o 10 -30 powrót około 16

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie znalazłem fajny link, poparzcie i zapoznajcie się :notworthy: to podobno sprawdzone trasy

Link http://www.moto-nawigator.pl/ tu są różne a to chyba nasza ostatnia trasa , podobna bardzo http://moto-nawigato...ute/details/107

PS

a teraz polecimy tędy http://moto-nawigator.pl/route/details/102

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!! Żałuję bardzo że nie pojechałem ale stało się tak jak podejrzewałem... piątkowy wieczór kawalerski się nam trochę przedłużył i niestety w niedzielę nie byłem zdolny do jazdy... :( Lecz obiecuję że się zrechabilituje i jeszcze nie jedną wycieczkę zaliczymy :horse: oczywiście pod warnukiem że uda mi się szybko znaleźć... :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Koleżeństwo!

W końcu, po wielkich trudach i znojach udało mi się zmontować krótką relację z naszej niedzielnej wycieczki.

Materiał jest oczywiście tendencyjny a jego jakość nie podlega komentarzom!

Jak Wam się nie podoba, to nie oglądajcie!

http://www.youtube.com/watch?v=-luTOhxYqUg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł wielkie dzięki za filmik, muzyka, zdjęcia, i zmontowanie wyszło zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba :)

Film super a i zdjęcia Piotrka baardzo dobre. Fuji faktycznie ma coś w sobie (chyba robiłeś właśnie tą marką).

Pozdrowionka dla wszystkich :band:

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tym razem na 99% w gronie rodzinnym :) W piątek wieczorem lub sobota rano obieram kurs na działkę .

Żadne i od nikogo (!) usprawiedliwienia mają nie być honorowane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

JA jestem chętny bo nie mam konkretnych planów. oczywiście wiele zależy od pogody bo ostatnio tak wiało że niestety nie wyjechałem na spotkanie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie powiem nie .... można by gdzieś sie wybrać , ale gdzie ? jakieś pomysły ?

Ale jak już to piątek albo sobota bo mam wolne od pracy

Odnośnik do komentarza

Witam Szanowne grono z mazowieckiego !!!

Mam propozycję dla Was na jedną sobotę, z W-wy nie jest daleko, więc może się komuś uda, zrobimy przyjemność koledze.

Sorki za OT, ale nie wszyscy zaglądają na Łódzkie.

Oto link tematu http://www.forum.burgmania.net/topic/15529-parada-dla-mlodych-potrzeba-duzo-skuterow-voy-ciach-sie-zeni/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...