Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

Na wstępie dziękujemy Wam wszystkim za życzenia. Co zaś tyczy tematu SUPER NAJLEPSZEGO, NAJPĘKNIEJSZEGO, NAJMNIEJ SPALAJĄCEGO, NAJBARDZIEJ BEZAWARYJNEGO, NAJWYGODNIEJSZEGO, NAJBARDZIEJ PAKOWNEGO I.T.P I.T.D

To jedni skaczą na bungi , a drudzy wyrażają opinie o przepięknym kształcie czachy w najpiękniejszym z pięknych. Każdy potrzebuje troszkę adrenaliny. No cóż że teraz nad Bałtyk to będę jeżdził przez Estonie i Talin.

:D:D:P

Odnośnik do komentarza
Na wstępie dziękujemy Wam wszystkim za życzenia. Co zaś tyczy tematu SUPER NAJLEPSZEGO, NAJPĘKNIEJSZEGO, NAJMNIEJ SPALAJĄCEGO, NAJBARDZIEJ BEZAWARYJNEGO, NAJWYGODNIEJSZEGO, NAJBARDZIEJ PAKOWNEGO I.T.P I.T.D

To jedni skaczą na bungi , a drudzy wyrażają opinie o przepięknym kształcie czachy w najpiękniejszym z pięknych.

No widzisz Jacuś nie trzeba było tak od razu !happybth !OKK !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Powoli zbliża się dzień wyjazdu na Mierzeję Wiślaną.

Chłopaki, jak z tym wesołym autobusem ?

Dojedziecie do Chojnic, czy śmigamy na kilka aut ?

To tak odległy czas. Zobaczymy jak to będzie Krzychu nie martw się nie zostawimy Cie samego.

Odnośnik do komentarza
Powoli zbliża się dzień wyjazdu na Mierzeję Wiślaną.

Chłopaki, jak z tym wesołym autobusem ?

Dojedziecie do Chojnic, czy śmigamy na kilka aut ?

To tak odległy czas. Zobaczymy jak to będzie Krzychu nie martw się nie zostawimy Cie samego.

No to dobrze, bo taki jakiś samotny tu jestem na końcu naszego Regionu :)

Całe życie pod górę !piwko !piwko

A jakby co to takim białym autem możemy jechać za free, ale ciasnota będzie trochę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A jakby co to takim białym autem możemy jechać za free, ale ciasnota będzie trochę.

I było się odzywać !piwko teraz koledzy na pewno załatwią Ci jakąś robótkę :) !piwko

Odnośnik do komentarza

A jakby co to takim białym autem możemy jechać za free, ale ciasnota będzie trochę.

Bobas to jak załatwisz Bydgoszcz ;) to czekamy na Ciebie w Grudziądzu !sciana to bardzo miłe jak dbasz o kolegów !sciana

Odnośnik do komentarza

Po Bydgoszczy i Grudziądzu wpadnij do Malborka a później tylko rzut beretrm do Jeleniej Góry i "Wesoly autobus" jedzie parę kilosów do Kątów rybackich. Bobas tak trzymaj to wtedy i ja dałbym się skusić na wyjazd na Mierzeję. Tym bardziej że mam w środowisku obiecane szorowanie ś......ch r..i.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy, a kierowcy w/w autobusu stalowych nerwów.

Wasz Prowokator J.D. !sciana ;) !sciana

Odnośnik do komentarza

Witajcie

W sobotę po południu planuję małą przejażdżkę , może spotkamy się w Chełmnie

Rob wstępnie też jedzie . Mam nadzieję ,że prezes też da się skusić , co by Go diabeł nie ciągał :( !placz1

EDYT (Chełmno)

Odnośnik do komentarza
Witajcie

W sobotę po południu planuję małą przejażdżkę , może spotkamy się w Chełmie

Rob wstępnie też jedzie . Mam nadzieję ,że prezes też da się skusić , co by Go diabeł nie ciągał :(:(

mała przejażdzka na trasie Bydzia-Chełm !placz1

to lekko licząc w jedną strone 500km !placz1

Odnośnik do komentarza
Witajcie

W sobotę po południu planuję małą przejażdżkę , może spotkamy się w Chełmie

Rob wstępnie też jedzie . Mam nadzieję ,że prezes też da się skusić , co by Go diabeł nie ciągał  :(  :(

mała przejażdzka na trasie Bydzia-Chełm :(

to lekko licząc w jedną strone 500km !placz1

!placz1 :(;);):(

Czeski błąd

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję ,że prezes też da się skusić , co by Go diabeł nie ciągał :lol::D

EDYT (Chełmno)

Panowie z tego, co wiem DIABEŁ już chodzi <_< od dwóch tygodni tak, że ulegnę Mu pewnie !YES

Widziałbym kolegów w Grudziądzu !YES oczywiście z kierowcą !w00t

Plany na sobotę mam prawie sprecyzowane whist będę w garażu czyścił padaczkę pomoc mile widziana !piwko

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję ,że prezes też da się skusić , co by Go diabeł nie ciągał  :lol:  :D

EDYT (Chełmno)

Panowie z tego, co wiem DIABEŁ już chodzi !YES od dwóch tygodni tak, że ulegnę Mu pewnie whist

Widziałbym kolegów w Grudziądzu :D oczywiście z kierowcą whist

Plany na sobotę mam prawie sprecyzowane whist będę w garażu czyścił padaczkę pomoc mile widziana !piwko

Tomek , ale jak by ci sie udało jakimś cudem uciec przed tym diabełkiem, to daj znać !YES A swoją drogą nie kuś <_< nie kuś !w00t , bo nam się spodoba opcja z garażem !V !YES :D

Odnośnik do komentarza
No to trzeba pomóc prezesowi w tym garażu koledzy nie ? Jak by co to mam jeszcze stary zapas !piwko więc do czyszczenia jak znalazł

Widzę koledzy, że naprawdę macie ochotę pomóc :rolleyes: to bardzo chwalebne !YES

Orcio jak już pisałem ja nie piję a pijakami się, !yeah ale skoro nalegasz i ma się zmarnować !w00t

Panowie, co do garażu to wiecie, że tam dobrze smakuje :blink: przecież nie raz to robiliście :angry:

Dzisiaj mam zamiar rozmawiać z lakiernikiem by przygotował !piwko

Oczywiście chętnych do pomocy zapraszam płyny do czyszczenia mile widziane :)

START sobota 8.00 Koniec ?????????

Odnośnik do komentarza

Panowie, co do garażu to wiecie, że tam dobrze smakuje  !yeah przecież nie raz to robiliście  !piwko

Dzisiaj mam zamiar rozmawiać z lakiernikiem by przygotował  !piwko

Nie przypominam sobie abym spożywał polonaise.jpg kiedy kolwiek w garażu. Można powiedzieć nic straconego, ale w tym tygodniu nie mogę spotkać się z Prezesem oraz Lakiernikiem. 2druga.gif

Mogę tylko życzyć miłego czyszczenia :rolleyes:2druga.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...