Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciliście uwagę.

Wydaje mi się, że Prezes też mógły prowadzic ten autobus.

Widziałem go na własne oczy w mundurze drgówki !happybth

dsc00840y.th.jpgTak, tak Prezes również mógłby. ;):):):)

:P Posada szofera to Mi odpowiada !happybth

Zastanówcie się, kiedy byśmy wrócili !wchair jak bym zapalił na dwa GARY, ale skoro macie tyle wolnego !happybth to OK :)

Ja tom jeszcze kilka dni urlopu mam !wchair whist:):)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj lansując się po Malborku ( na cyferblacie 520 km) zatrzymałem się pod sklepem. Podchodzi do mnie gościu i pyta ile ten skuter ma pojemności?

Odpowiadam grzecznie że 500, a gościu mówi że to nie jest król skuterów :)

Mówię gościowi, że pewnie ma na myśli Burgmana 650, a on mówi, że króla skuterów to ma Sydney, takiego ze składanymi lusterkami :););) .

I po co mi było kupowac T-maxa !jump :):)

Sydney bardzo skutecznie popularyzuje wśród narodu idee skuterowe - gościu był zupełnym laikiem i nie bardzo wiedział o co pytac.

Brawo Sydney :)

Muszę się streszczac z nakręceniem pierwszego 1000 km. Koledzy z Yamahy motywują mnie - jak do końca miesiąca nakręcę 1000 km to filtr oleju mam gratis ;)

Pozdrowienia dla wszystkich i wstańcie wreszcie z zimowego snu. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radek , daj namiar na tego gościa - wyślę do niego rodzinę z Ukrainy ;) .

Mnie też często pytają o pojemność i takie tam , jak mam zły humor , to mówię że to 500ccm ;) . Chyba będę musiał zainwestować w napisy "400" na boki !jump , żeby więcej nie pytali . Niech niektórzy sobie żyją w przekonaniu że król jest tylko jeden.

Dla mnie sezon jeszcze się nie skończył , jeżdżę praktycznie codziennie , choć w ostatnią środę jazda nie należała do przyjemności , zwłaszcza w nocy :) , ale co robić jeśli mieszka się na wsi i po godz. 20 z Torunia nie ma żadnego transportu ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radek gnaj te kilasy bo filterek bezcenny. A jak się wyrobisz do 20-go to może i olej Ci dadzą za free. !piwko

Bobas dlaczego sam poszerzasz horyzonty znajomości :D

Robercik jak tam majka. dzwonił do mnie gość i potrzebna mu kasa, coś tam jeszcze opuści za zacną.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Wczoraj nie mogłem sie powstrzymać i ruszyłem na małą przejażdżkę !piwko , było normalnie superrrrrrr ;) !tut , troszkę chłodno , ale co tam :D:D

Bobas to fajnie ,że poznałeś ,,nowych''

mam nadzieję ,że niedługo się spotkamy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Miło było poznać (już nie wirtualnie) :P .Mam nadzieje,że niedługo będzie okazja się spotkać, w jakimś większym gronie. !happybth :P

Widzę, że Bobas robi dobrą robotę !happybth

Znaczy to, że zaś jakaś nowa impreza :P prezes jest zadowolony :D z Waszej postawy !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pojeździlim pojeździlim pogoda w Bydzi pikna to co było robić -przewietrzyć !happybth no i ciuchy.

Prezes Ty nie wymyślaj impreza w Mielnie kogo na to stać.

Odnośnik do komentarza

Ja też przewietrzyłem, ale maskę od mojego samochodu !happybth

W Chojnicach leje cały dzień.

Z rańca udało mi się zrobić 15 km, ale na rowerze :D

No, ale to też w końcu 2 koła !happybth

Burgerman, Ty tyle nie śmigaj, bo Cię kobita jeszcze zostawi !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Dajcie koledze odpocząć , cały czas się czepiacie :P .

Jak powiedział kiedyś Bobas , nie żeby tam w dzień , ale w nocy też niech pośmiga po Malborku i drażni kolegę jak jest w pracy :P:D .

Radek sory ale nie mogłem :P:P:D .

Bobas Olga Go nie zostawi , tylko kupi sobie !happybth , i nianie też załatwi !happybth .

Radek , nie wiem tylko czy Ci współczuć czy się cieszyć , w naszym gronie mamy tylko jedną kierowniczkę :( . Ja osobiście widzę Olgę za sterem !happybth :P .

Tylko co Ty na to :P:P .

Pozdrawiam serdecznie ;):P .

Olga trzymam kciuki :P .

Odnośnik do komentarza

Muszę kolegów rozczarowac. Dzisiaj były urodziny ( trzecie ) młodszego juniora i d..a z przejażdżki. :P Rodzina się zjechała, impreza i takie tam.

Wczoraj Olga pojechała w swój dziewiczy rejs Yamahą ( jako pasażer ) i na moście w Kałdowie prawie zapieliśmy oponę ku mojemu zdziwieniu i tych co stali na czerwonym.

Wśród samych pozytywów :P które Olga prawiła !happybth znalazła jeden minus :P . Kanapa w t-maxie nie jest stopniowana na wysokośc i podczas jazdy widzi tylko moje plecy. Poza tym Wszystko OK :D

Ja też widzę Olgę za sterami !happybth. Ma nawet wybrany - jest nim !happybth Piaggio MP3.

Tylko kto za nią zda prawojazdy? :P

Odnośnik do komentarza

Radek nie martw się a odczego są koledzy :D .

Tamat załatwimy jak tylko nadaży się okazja !happybth !happybth .

A zresztą po co wam dwa !happybth na jednym podwórku :P:P .

Olga niech tylko tankuje YAMAHE :D:P raz na dzień do pełna ;):P .

Raz jeszcze pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Ja też przewietrzyłem, ale maskę od mojego samochodu !happybth

W Chojnicach leje cały dzień.

Z rańca udało mi się zrobić 15 km, ale na rowerze :P

No, ale to też w końcu 2 koła !happybth

Burgerman, Ty tyle nie śmigaj, bo Cię kobita jeszcze zostawi !happybth

padalo?Moglo byc jeszcze gorzej.

Mnie rodzina wyciagneła jako płatnika do Bydzi :D

Ale niektórzy mają szczęście w nieszczęściu-ewakuowali Nas z FocusParku :P

Żeby nie było jednak tak dobrze to juz był ostatni przystanek w Bydzi :P

Pozostaje w kolejnym pasjonującym tygodniu "odrobić niedzielę"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To ja z innej bajki, jestem z Wami Szanowni Kujawiacy. Burgerpan tak trzymaj T-max to jest coś, a zacna ma świński ryj. I tak już zostanie.

No tom se nachlapał J.D.

No Jacku , niech tylko Upiór to przeczyta jak nazwałeś zacną :D:D !kiss :D:P:P !kiss !kiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To ja z innej bajki, jestem z Wami Szanowni Kujawiacy. Burgerpan tak trzymaj T-max to jest coś, a zacna ma świński ryj. I tak już zostanie.

No tom se nachlapał J.D.

To fakt chyba sobie przechlapałeś. he he... u nas też są trzy szt. zacne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To ja z innej bajki, jestem z Wami Szanowni Kujawiacy. Burgerpan tak trzymaj T-max to jest coś, a zacna ma świński ryj. I tak już zostanie.

No tom se nachlapał J.D.

Mam nadzieje tylko, że Jacek napisał to dla podniesienia temperatury wewnętrznej zacnych :o Bo jak nie to bój się Upiora. !bicz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...