Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
No jak to jak JEDZIEMY  whist  :lol:  :D  !happybth  !piwko

Musiałeś tak zwlekać ? !YES

Ja sam o mało co przypłaciłem to zawałem. :lol:

A co tu do kumania?

Odnośnik do komentarza

Po kontroli u Prezesa, szczęśliwie wróciliśmy do domu. Herbatka !piwko u Prezesa zaliczona i Passat przepchnięty !YES.

U mnie na cyferblacie wyskoczyło 888 km, spalanie 4,3 l/100 km.

Dzięki za miłe spotkanko dla Prezesa i Fundiego, a dla Siemika za towarzystwo !happybth w drodze.

Odnośnik do komentarza
Normalnie nie dziękuj za herbatę, bo to był taki obowiązek whist !happybth Miło było Was zobaczyć !happybth i nie mogę się doczekać imprezy . !happybth

Finlandia już w lodówce coby odpowiednią temperaturę złapała. ;)

Odnośnik do komentarza

Finlandia już w lodówce coby odpowiednią temperaturę złapała. ;)

I w tobie nadzieja !happybth

Wiesz, że ja się brzydzę pijakami !happybth a wódki nie ruszam !happybth

Ale wypicie dobrego trunku whist za zdrowie skutera to zmienia postać rzeczy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale wypicie dobrego trunku !happybth za zdrowie skutera to zmienia postać rzeczy

Normalnie chcę to zobaczyć Tomek co Ty piszesz. Przełkniesz taki trunek???

!happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cho cho kochani jakie tu pogaduszki sobie urządzacie !happybth

Burgerman Dzięki za towarzystwo w jeździe.

Tomek dzięki za herbatkę miętową.

Włodziu dzięki że dotarłeś do nas, szkoda tylko że musieliśmy tak szybko odjechać ale do pracy i tak wszedłem za pięć czternasta.

Teraz opiszę troszkę przejażdżkę do Grudziądza.

Wyjechaliśmy ok.dziesiątej jechałem za Burgermanem gdyż koleś dociera nowego MAXI i dawałem mu"fory",gdy przejeżdżaliśmy przez większą miejscowość zwróciło moją uwagę to że spojrzenia przechodniów kierowane były w inną niż moją stronę, z początku myślałem że to tylko ta większa z mniejszych miejscowości i mieszkańcy nie wiedzą na co patrzeć whist ale nie tak samo było w Kwidzynie w Grudziądzu i wszędzie gdzie przejeżdżaliśmy.Co się okazało,ano to że żółty kolor tak samo przyciąga wzrok ludzki jak małe muszki w lato do jaskrawego !happybth Zapomniałem dodać ze miałem okazję zrobić kilka kilometrów na TMAXie i przyznam się szczerze ze chyba się za bardzo przyzwyczaiłem do swojego mimo że zwinność tej pięćsetki zdziwiła mnie mocno.

I jeszcze coś za co pewnie kujawiaki mnie powieszą !happybth TMAXem lepiej się jeździ niż "skrzydełkami"ale to jest tylko moja subiektywna opinia ;)

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
I jeszcze coś za co pewnie kujawiaki mnie powieszą !happybth TMAXem lepiej się jeździ niż "skrzydełkami"ale to jest tylko moja subiektywna opinia !happybth

Grześ i tu masz całkowitą racje SUBIEKTYWNA. Każdy ma prawo do wygłaszania swych opini, tylko dlaczego przejechane 100 m zacną wykreowało w Tobie taką świadomość?

ps dzięki za spotkanko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...