Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki kontroli SANEPID-u w garażu Prezesa:

1. Stolik jest whist

2. Szkło jest whist

3. Grill? Hmm, sprawdzimy przy następnej kontroli !V

4. Energia i oświetlenie w porządku whist

5. Przestrzeń dla SW - słabo, do poprawy i sprawdzenia przy następnej kontroli.

Do wykonania:

1. Usunąć ten czerwony niemiecki złom, zbyt dużo zabiera miejsca zacnej marce.

2. Przemalować farelkę z czerwonego na srebrny, aby pasowała do SW.

3. Przemalować drzwi i zamontować daszek nad nimi.

4. Usunąć płyty pażdzierzowe lub wykorzystać je do pokrycia ścian garażu.

Czas na wykonanie poprawek pokontrolnych do 1 dnia wiosny. Po tym dniu należy się spodziewać kolejnej kontroli sprawdzającej poprawność wykonanych prac !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

No To jak Adam opisał kontrolę to jestem spokojny że wszystko u prezesa jest poprawne . Ważne że szkło jest na odpowiednim miejscu . !w00t whist .

Jak co nie którzy może już czytali Kolega z dolnych warstw Polski hi hi przemyślał swoją postawę wobec tak zacnej marki jaką jest Honda i postawa mojego serdecznego Kolego zostanie doceniona , wszak błądzić jest rzeczą ludzką .

Jacuś wybaczam Ci błędy hi hi , mam tylko nadzieję że czas jesienno zimowy wykorzystasz w całej rozciągłości jaką , może inaczej na jakiej zacnej marce pragniesz śmigać po terenach jakie masz w okolicy a jak wiesz masz gdzie testować zacną , Ty Ty i nie żeby mi tam inna zacna stała w garażu , bo nawet Pani sąsiadka jak pamiętam mówiła że te nasze cacka są ładne , tak na marginesie pozdrów szanowną Panią , od całej ekipy i raz jeszcze przeproś za hałas i być może jakieś uciążliwości jeśli takowe były , w czasie naszego pobytu whist .

P.S

Ten znowu szuka zaczepki , Wisłę kijem by zawracał , w zacnej się zakochał a tu masz takie teksty pisze . Musowo znowu Kolegę odwiedzić i na odpowiedni tor myślenia w prowadzić , oj oj whist !V whist .

Robercik popraw się ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale o co chodzi kolego szanowny :lol: , ja zacnej bronię jak swojej , tylko myślałem że kolegę z południowo-zachodniej Polski ktoś w jakiś "inny" sposób nawrócił na prawidłowy tor myślenia !OKK ;):lol:

Odnośnik do komentarza

Kolego Robson. Z żalem muszę to stwierdzić ale jest to obrzydliwa zimna kalkulacja. ;) !OKK :lol:

Kolego Upiór. Faktem jest przecież ogólnie wiadomym że jest tylko jedna jedyna droga do pełnej szczęśliwości i poznania właściwej ścieżki życia. Zbłądzenie z niej skutkuje wykluczeniem poza nawias społeczeństwa zacnego a i poważanego zarazem. Pełen żalu za zbłądzenie , nieświadom swych czynów oświadczam co następuje:

[FONT=Optima] NIECH NAM ŻYJE JEDNA I JEDYNA NAJPIĘKNIEJSZA I NIEPOWTARZALNA W SWOIM DESIGNIE ORAZ ROZWIĄZANIACH TRAKCYJNO NAPĘDOWYCH WYPRZEDZAJĄCA SWOJĄ KONKURENCJE O CAŁE STULECIA[/font]HONDA SILVER WING

NIECH ŻYJE!

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

Pozdrawiam pełen skruchy. J.D. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

No Jacuś i to jest to , dobra droga to jest to :lol:;) !OKK .

Post twój ostatni mam nadzieję że raz na zawsze zamknie temat zacnej marki na południowym - zachodzie Polski jak pisał Robert .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich dotarłem do Bydzi już po ciemku niestety czas zimowy.Ale nie padało i tak trzymać. !OKK

Co do Jacka nic nie będę pisał bo wszystko wiadomo ;)

Ps zacna w Kowalewie przykryta ładnym miętkim kocykiem :lol:

Odnośnik do komentarza

Czas na wykonanie poprawek pokontrolnych do 1 dnia wiosny. Po tym dniu należy się spodziewać kolejnej kontroli sprawdzającej poprawność wykonanych prac  !OKK

Oooooooooooooo został ustalony czas kolejnej kontroli więc może i impreza ( 1 dzień wiosny )2druga.gif2druga.gif2druga.gifherb_logo1a.jpgPrezes zapewne będzie szczęśliwy. ;):lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Się narobiło.J.D.zaczął coś wąchać !OKK ,Prezes robi imprezkę w garażu !scooter . Hi.Hi. Zawsze to jakieś rozwiązanie na te nudne,krótkie i ciemne wieczory ;) .

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że ostatnie posty J.D. są wynikiem prania mózgu !scooter !OKK przez Upiora.

Inaczej nie jestem wstanie wytłumaczyc sobie takiego zjawiska. Chyba, że Jack Daniels szykuje nam się na posła i już cwiczy łopotanie chorągiewki na wietrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, że ostatnie posty J.D. są wynikiem prania mózgu ;):P przez Upiora.

Inaczej nie jestem wstanie wytłumaczyc sobie takiego zjawiska. Chyba, że Jack Daniels szykuje nam się na posła i już cwiczy łopotanie chorągiewki na wietrze. :D

Jacek po prostu po długich przemyśleniach za tym i za tamtym....stwierdził , ze ZACNA to jest TO i tylko TO :o:P

;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nic nie wiem !bicz o jakiejś zacnej ??? w co Wy mnie znowu wkręcacie , a już trochę spokoju miałem !bicz .

Jeśli coś się zmieni w mojej "stajni" to nie omieszkam kolegów poinformować !sciana

Odnośnik do komentarza

Robson nie daj się !!! Oni robią człowiekowi wodę z mózgu co by sprzedał porządnego skutera tylko po to aby jakąś ZACNĄ kupować. Tak jak by to było jakieś wielkie cudo. Musimy się trzymać razem bo Ci od tych ZACNYCH to jakaś sekta jest stosująca techniki psychologiczne oraz szantaż emocjonalny. Nad całością tej sekty to chyba jakiś Guru panuje, podobno Upiorem go nazywają bo posiada wiedzę tajemną i potrafi zaklinać pogodę. Na wszelki wypadek noś przy sobie czosnek i kołek osikowy bo nigdy niewiadomo co się jeszcze wydaży.

W razie co to alarmuj, postaram się przyjść z odsieczą.

Pozdrawiam J.D. !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja nic nie wiem !happybth  o jakiejś zacnej ???

A ja coś wiem, ale niech sam powie :D

Nie możesz wytrzymać ? :D Daj chłopakowi jako pierwszemu pochwalić się,jeśli oczywiście ma czym !happybth

Odnośnik do komentarza

Robson trzymaj się. :D Nie zdradzaj kamertonów.

Ostatnio jak byłem w salonie Yamahy to przy mnie sprzedali nową Majesty !happybth . Jeżeli się nie mylę to chyba poszła do Wejherowa.

Niech moc kamertonów będzie z Tobą !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...