Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mogę uchylić rąbka tajemnicy :) - jutro z rana jedziemy z Majką w ostatnią wspólną trasę !placz1 w okolice Białegostoku do nowego właściciela :) .

Tak jakoś trochę poddenerwowany jestem , chyba przeżywam za mocno !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Do Białegostoku?Toć to tak daleko że swojej "ukochanej"pewnie już nigdy nie zobaczysz !OK Mam nadzieję że nowy właściciel będzie jak Ty Robercie, dbał o !happybth ,bo inaczej naślemy na niego całą armię :D !tut !tut we współpracy z :ph34r:.

Pozdrawiam i szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nowy właściciel już jest zadowolony<Robercik wraca pociągiem nie wiem ilo kołowym !OK Co do Majki to nie ostatni !piwko Teraz tylko co kupi???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie śrubowkręty !happybth Mam cichą nadzieję , że teraz już nie będę traktowany jak jakiś gorszy posiadacz :) . Zacna już jest u mnie w garażu , i żeby nie było gadania - to Wasza wina !piwko :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyja wina? Przeca to Ty chciałeś się przejechać zacną :) i tak Ci zostało. !piwko

A tak na marginesie to kto zgadnie przez jaką miejscowość sie jedzie z Białegostoku do Aleksandrowa Kujawskiego ?? !happybth

Odnośnik do komentarza
Burgerman, zmień awatara bo myśle że to Worlan :(

Ja byłem pierwszy! :(

Robert moje gratulacje. Szybko dokonałeś wymiany, ja musiałem tydzień pocierpiec zanim kupiłem. Niech śmiga szybko i służy długo.

A tak w ogóle to szacun dla Upiora :( - ten to ma siłę przekonywania ( chyba wezmę go do siebie na handlowca ) i pozostałej grupy wkrętaków od zacnej.

W grupie !OK srebrnych SW, będę moim żółtkiem robił albo za pilota albo zamykającego grupę coby z daleka było widac, że jadą ZACNE :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W grupie !OK srebrnych SW, będę moim żółtkiem robił albo za pilota albo zamykającego grupę coby z daleka było widac, że jadą ZACNE :(

W grę wchodzi tylko przodek jako pilot , po pierwsze, że żółty, a po drugie to gdybyś jechał z tyłu to trzeba by było czekać za Tobą, a to nie zdrowe dla zacnych. :D

Upiorku byłeś oglądałeś?? :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robert dawaj foty, bo jak nie to :D !OK

Żebym to ja potrafił :( , ale Mareczek zapodał dwie i nr. linku z otomoto , także można luknąć . Wypadałoby też zmienić avatar , ale już dziś nie mam ochoty - nie spałem przez ponad dobę , zaraz idę lulu :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...