Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Z prezesem GDZ :D właśnie wychyliłem,oczywiście za "skrzydełka" :D

Coś Robercik się nie odzywa,czyżby sprawdzał jak się jeździ na dwu cylindrowym (w końcu) MAXI !OKK :(

Spoko , spoko - pierwsze 100 km już zrobione ;) .

Takie małe porównanie SW600 i YP400 :

- plus dla SW oczywiście za silnik , jednak 2 gary to jest to :unsure:

- przyspieszenie oczywiście na plus SW , powyżej 100km/h po prostu odjazd

- na razie na niekorzyść SW - wracałem dziś z roboty jakby po ciemku , światła w porównaniu do Majki niestety słabiutko , jednak dwa poziome reflektory w YP znacznie lepiej oświetlają drogę , chyba zacznę jezdzić na długich :P .

A tak na marginesie - ta szyba turystyczna jest spoko , pęd powietrza omija kask i jest zdecydowanie ciszej , można będzie zajarać po drodze :( .

Na razie nie mam kufra i w przeciwieństwie do Majki z tyłu widać całą kamizelkę klubową z nowym logo odblaskowym , także jadąc dziś po zmroku żaden katamaran nawet nie próbował mnie wyprzedzić , a jechałem wyjątkowo wolno :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
[- na razie na niekorzyść SW - wracałem dziś z roboty jakby po ciemku , światła w porównaniu do Majki niestety słabiutko , jednak dwa poziome reflektory w YP znacznie lepiej oświetlają drogę , :

Specjalnie dla Ciebie !OKK

http://www.leroybeal.net/motorcycles/silve...ninglights.html

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie wychyliłem ostatni kufelek :D oczywiście za "skrzydełka"w szczególności Robsona bo reszta już nie raz zostało "pokropione".

Na dziewiątą pasuje bo na ósmą jestem zapisany na myjnie 4oo.

Klaf,jeśli ktoś naprawdę chciałby pojeździć !OKK to coś by wymyślił :unsure::D

Burgerman może by tak Mareczka odwiedzić?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
[- na razie na niekorzyść SW - wracałem dziś z roboty jakby po ciemku , światła w porównaniu do Majki niestety słabiutko , jednak dwa poziome reflektory w YP znacznie lepiej oświetlają drogę , :

Specjalnie dla Ciebie :unsure:

http://www.leroybeal.net/motorcycles/silve...ninglights.html

Już to przerabiałem w Foresight'cie , a w SW trzeba będzie pomyśleć !OKK

Odnośnik do komentarza

Burgerman może by tak Mareczka odwiedzić?

Również myślałem ---- żeby Was zaprosić, tylko jest jeden problem :unsure: , rano około godz.5,00 wyjeżdżam do Stolicy i poza (Piaseczno). !OKK

Odnośnik do komentarza

No, no, ładny ten Silverek Robsona :)

I ma nawet ABS !!!!!

Też takiego chcę !!!

Jak pamiętacie, ja założyłem do mojej ZACNEJ ksenona. Światła były po prostu petarda.

W nocy jechało się jak w dzień.

Odnośnik do komentarza
Michał co racja to racja , tylko żeby był SILVER :lol: , bo jak nie to !piwko hi hi whist .

Jeśli o mnie mowa to na pewno będzie SW !YES

Tylko jeszcze nie wiem kiedy !happybth

W najgorszym wypadku latem w , np. Bieszczady pojadę 4oo jako auto serwisowo- bagażowe :lol:

A na Burgmanię może jakiś z Muszkieterów zabierze mnie na plecaczka ( pracuję nad swoją wagą i nie będzie aż tak ciężko :D )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!happybth No tak przybyłem do domu po inspekcji pokontrolnej u prezesa i jestem rozczarowany. Z wytycznych jakie otrzymał od poprzedniego konkrolera czyli Abacha do tej pory nie zostało zrobione nic :lol:

Prezes za skruchą przyznał, że jeszcze ma czas i do 1-go dnia wiosny napewno zdąży. !YES

W Grudządzu spotkałem kolegę siemika i Burgermana.na !piwko

Zacnej wkręciłem parę kilosów i wcale nie było zimno. :lol:

Odnośnik do komentarza
Michał co racja to racja , tylko żeby był SILVER  :D , bo jak nie to  !piwko hi hi  :lol: .

Jeśli o mnie mowa to na pewno będzie SW !YES

Tylko jeszcze nie wiem kiedy !happybth

W najgorszym wypadku latem w , np. Bieszczady pojadę 4oo jako auto serwisowo- bagażowe :lol:

A na Burgmanię może jakiś z Muszkieterów zabierze mnie na plecaczka ( pracuję nad swoją wagą i nie będzie aż tak ciężko :) )

Do lata jeszcze troszkę... w najgorszym wypadku na pewno ktoś z Nas weźmie Cię na plecaczka bo przecież ,, Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego'' :Dwhist

Odnośnik do komentarza

Był na chojnickich blachach. Czyżby szykował nam się jakiś nowy klubowicz ? !happybth

Bobas daj, że spokój w Chojnicach zostaniesz sam jak GOŚĆ :lol:

Faktycznie kontrola została dokonana !YES i słabo wyszła ( poprawię się ) !piwko

Odnośnik do komentarza

Był na chojnickich blachach.  Czyżby szykował nam się jakiś nowy klubowicz ? !happybth

Bobas daj, że spokój w Chojnicach zostaniesz sam jak GOŚĆ :lol:

Faktycznie kontrola została dokonana whist i słabo wyszła ( poprawię się ) !piwko

Tomuś co się stało się .... głowa bolała? !YES :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...