Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

To ja z innej bajki, jestem z Wami Szanowni Kujawiacy. Burgerpan tak trzymaj T-max to jest coś, a zacna ma świński ryj. I tak już zostanie.

No tom se nachlapał J.D.

No Jacek... !bicz :o

Na pewno napisałeś to z pistpletem przystawionum do głowy :o , nie wierzę że dobrowolnie to napisałeś.....

Bo przecież każdy wie (nawet dziecko ) , że ZACNA to jest TO !OKK :

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dobra panowie idzie ocieplenie i w związku z tym co robimy w sobotę, może jakieś spotkanko z kolegami z Zachodniopomorskiego? !bicz :o !OKK :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żarty żartami , ale Upiorek niebawem wraca z roboty i zasiądzie przed kompem B) !OKK :o .

Jak go znam , to zaniemówi na jakąś chwile , ale potem to będzie się działo ....

Jacek - i po co Ci to było !bicz :o

Odnośnik do komentarza
Żarty żartami , ale Upiorek niebawem wraca z roboty i zasiądzie przed kompem :o:oB) .

Jak go znam , to zaniemówi na jakąś chwile , ale potem to będzie się działo ....

Jacek - i po co Ci to było !bicz B)

Odłączymy Upiorkowi internet , bo chłopak tergo nie strzyma :( !OKK

Odnośnik do komentarza

Widać, że Upiorek nie wrócił jeszcze z pracy, albo przeczytał o zacnej i jest już po zatorze mózgu :o

Jack, nie pisz więcej takich rzeczy, bo będziesz miał chłopaka na sumieniu !bicz !OKK

Odnośnik do komentarza

Kiedy był ten WIELKI DZIEŃ? Co jakiś czas się przyglądałem, liczyłem i wygląda na to, że go minąłem..... !bicz

Pewnie nie wiecie o co mi chodzi? :o

Ano chodzi mi o ten dzień, w którym kujawskopomorskie wyprzedziło mazowieckie w ilości napisanych postów w dziale regionalne !OKK

Kujawiacy - liderzy :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Burgerpan tak trzymaj T-max to jest coś, a zacna ma świński ryj. I tak już zostanie.

Nie wierzę :(:oB) Jacku toś pojechał B):(:D nie mogę się powstrzymać od :D:D:D .Jeśli Upiorek to zobaczy i oczywiście jeśli będzie miał siłę aby coś skrobnąć to B):o i chyba twoim następnym pojazdem będzie !bicz no nie mogę :D .Jesteś zaje...ty,tego mi trzeba było po dzisiejszym dniu w pracy :o !OKK .

Nie żebym miał coś do "skrzydełek" :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek się dzisiaj niczego nie boi. Obchodzi dziś swoją 18 rocznice ślubu i dlatego życzymy mu wszystkiego dobrego i wielu jeszcze razem przeżytych lat w miłości i spokoju życzą Sławka i Włodek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najlepszego Jacku i żono Jacka ;) !tut !tut .

P.S. Wiadomość z ostatniej chwili - w okolicach Leszna widziano zmierzającego prawdopodobnie w kierunku Jeleniej Góry pędzącego z zawrotną szybkością srebrne SW z Upiorem na pokładzie :) , i nie miał wcale banana na twarzy ten kierowca :););)

Odnośnik do komentarza

Jacek Was wszystkich podpuścił,miał nadzieję ze pospolite ruszenie z k-p sie zbierze i Go pilnie odwiedzi :) a nie wiedzial jak wprost zaprosić a raczej przymusić do przyjazdu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku.Wszystkiego Naj.Naj. Wielki SZACUN dla Ciebie i ukochanej małżonki.Oby życie Wasze płynęło w charmoni szczęścia i dostatku,oby zdrowie wracało w chwilach potrzeby i nigdy już nie odchodziło,marzenia Wasze niech się spełniają zawsze w 100%.

Najserdeczniejsze życzenia składają Grzegorz i

Sylwia

Odnośnik do komentarza

Kolega dostał PM .

Dalej w temacie :) i Wasze zdrowie :) .

Za wykopanie tak drażliwego tematu Kolega zostaje oficjalnie ukarany .

1) Umyciem zacnej z naciskiem na ten ...... ryj .

2) Zatankowaniem do pełna tylko mojej zacnej !tut .

3) konserwacja części plastikowych .

4) Polerka felg i przedniego zawieszenia .

To na razie wystarczy jak na pierwszy etap przeprosin jeśli Kolega takowe złoży na forum Kujawsko Pomorskim ;);):););) .

Osobiste pozdrowienia dla Jagody .

Normalnie nie wiem czy zasnę :( .

Dodam tylko jeszcze temat taki , że prezes został drogą nie formalną poinformowany o zaistniałej sprawie . Jak znam prezesa to postawa Jego nie będzie bierna i Kolega zostanie ukarany tematem !tut postawieniem wszystkim kolegom od zacnej marki .

Odnośnik do komentarza
Jak znam prezesa to postawa Jego nie będzie bierna i Kolega zostanie ukarany tematem  !tut  postawieniem wszystkim kolegom od zacnej marki .

A ja :) . Przecież też poniosłem szkody na psychice ;) .

Zostałem w bestialski sposób wmanewrowany w Jacka Danielsa przemyślenia i jak ja się teraz pokażę w Kowalewie. ;);) !tut

Zresztą o mały włos nie kupiłem Zacnej :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ry...e z regionu  !tut  ;)

!tut Ale "BEKA" dobrze mieć "KRÓLA"w garażu u teściowej :);) .

Niby pogoda nie ciekawa i sezon na jazdę nie odpowiedni a humory wszystkim dopisują ;) .

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko jeszcze temat taki , że prezes został drogą nie formalną poinformowany o zaistniałej sprawie . Jak znam prezesa to postawa Jego nie będzie bierna i Kolega zostanie ukarany tematem :D postawieniem wszystkim kolegom od zacnej marki .

Tak jak napisał kolega Witek !piwko doszły Mnie niepokojące słuchy !piwko a więc

Nakładam na Ciebie karę na każdy Kujawsko-Pomorski ŚWINSKI RYJ przeznaczysz tyle :D płynu ile, kto da rady !piwko przez dwa dni .Odwołać możesz się tylko telefonicznie !piwko (podpłacić Moją osobę ) JEŚLI WIESZ, O CZYM JA MÓWIĘ :P !piwko

Oczywiście wszystkiego dobrego z okazji Rocznicy !piwko 100 lat Rocznicy 100 lat !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...