Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

Miło, że się wreszcie odezwałaś Kasiu. !tut

Jak zdrowie dopisuje, sprzęt na chodzie to zorganizuj trochę czasu co by pośmigac.

Pogoda dzisiaj przednia. Na miom nowym cyferblacie wyskoczyło 153 km.

Niestety nie wiem jak wytrzymam te pierwsze 1000km. Przy 4 tys. obrotów prędkośc wynosi 60-70 km/h. Można zwariowac a i kibelki zaczęły mnie pozdrawiac :lol::D !w00t

Przesyłam kilka obiecanych fotek.

Fotki

Tak mało, ponieważ dopiero się uczę wstawiac zdjęcia :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety nie wiem jak wytrzymam te pierwsze 1000km. Przy 4 tys. obrotów prędkośc wynosi 60-70 km/h. Można zwariowac a i kibelki zaczęły mnie pozdrawiac :angry:  :D  !tut

:D Od kilku dni poluję na ciebie w mieście i nie mogę zauważyć :lol: Teraz już wiem,zlewasz się w grupie mniejszych !w00t i dlatego nie mogę Cię zauważyć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie wiem jak wytrzymam te pierwsze 1000km. Przy 4 tys. obrotów prędkośc wynosi 60-70 km/h. Można zwariowac a i kibelki zaczęły mnie pozdrawiac :D  :D  !tut

;) Od kilku dni poluję na ciebie w mieście i nie mogę zauważyć :) Teraz już wiem,zlewasz się w grupie mniejszych !w00t i dlatego nie mogę Cię zauważyć ;)

Ale Siemiku grabisz sobie , normalnie stąpasz po kruchym lodzie :D;) .

Radkowi machają ci z kibelków , bo kolor ich myli ;):lol: .

Poczekaj jeszcze trochę jak kolega dotrze Yamaszkę , i wtedy pokaże Ci kto ma najszybszy skuter w mieście :angry::)

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wiem jak wytrzymam te pierwsze 1000km. Przy 4 tys. obrotów prędkośc wynosi 60-70 km/h. Można zwariowac a i kibelki zaczęły mnie pozdrawiac :lol:  :D  :angry:

;) Od kilku dni poluję na ciebie w mieście i nie mogę zauważyć :D Teraz już wiem,zlewasz się w grupie mniejszych !w00t i dlatego nie mogę Cię zauważyć :D

Dzisiaj o mało nie zatrzymałem policjanta z Nowego Stawu, bo myślałem, że to Ty. !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale Siemiku grabisz sobie , normalnie stąpasz po kruchym lodzie :)  :P .

Puki nie dotarty to sobie troszkę pozwolę :) jednak potem to już na pewno nie wyjadę na miasto lub będę musiał się ukrywać za zasłonką pracy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radek dotrzesz to cudo nawed nie wiesz kiedy, a Grzesiem sie nie martw .

!happybth Grześ zamontój rolki jakiegoś doktora jak Robson i dogonisz Tmax.

ps. czekam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

  !happybth Grześ zamontój rolki jakiegoś doktora jak Robson i dogonisz Tmax.

Rolki to ja założę ale na nogi z córeczką whist. Z Burgermanem to mogę sobie tylko pogadać bo jak go dotrze to on będzie teraz prowadził a ja pewnie będę tylko podziwiał tył pięknej Yamaszki.!happybth

Dziś odkryłem nie daleko Malborka z jednej do drugiej wioski ok.2.3km. ścieżkę rowerową,nową i na pewno nie omieszkam z rodzinką z niej skorzystać, oczywiście na rolkach a jeśli zobaczę w pobliżu Burgermana na jego nowym !happybth to znów popadnę w depresję !V .

Odnośnik do komentarza

No nie mogę Grześ Ty , Ty nie ściemniaj i nie wkręcaj a salon to kto odwiedził ;) .

Ludzie nie czytajcie co pisze ten wkrętak , ciekawe kiedy On zacznie docierać . W tym roku chyba nie da rady .

Witam Kasiu serdecznie !V , oj dawno żeśmy się nie widzieli :lol: .

Ale kto wie co nam czas pokaże !V .

Radek dawaj dyla policjantowi , niech Mu nerwa troszkę szarpią hi hi hi .

Pytanie czy w mundurze będzie Cię gonił !YES !YES :D .

Odnośnik do komentarza

  !V Grześ zamontój rolki jakiegoś doktora jak Robson i dogonisz Tmax.

Rolki to ja założę ale na nogi z córeczką !tut. Z Burgermanem to mogę sobie tylko pogadać bo jak go dotrze to on będzie teraz prowadził a ja pewnie będę tylko podziwiał tył pięknej Yamaszki.:D

Dziś odkryłem nie daleko Malborka z jednej do drugiej wioski ok.2.3km. ścieżkę rowerową,nową i na pewno nie omieszkam z rodzinką z niej skorzystać, oczywiście na rolkach a jeśli zobaczę w pobliżu Burgermana na jego nowym !V to znów popadnę w depresję ;) .

Grzegorz nie popadaj w depresję. Trzymam kciuki i wierzę,że też się Tobie uda zmienic !YES . W końcu po coś ten salon musiałeś odwiedzic.

Poza tym dobrze wiemy, że nawet jak dotrę Yamahę to i tak będę podziwiał tył z kufrem Twojego !YES AN 650. :lol:

W sobotę będę chyba jechał do salonu Yamahy na montaż kufra, jak masz ochotę to możemy pojechac razem. ( mają jeszcze fajne promocje )

Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie pięknie, ale dokuczacie !V Siemikowi a Burgermana chwalicie !YES

Pytanie jest proste Honda S-W to………. !V

Panowie widzę, że zaczęliście chwalić dziwne Marki !YES

Odnośnik do komentarza
Wszystko ładnie pięknie, ale dokuczacie  :D Siemikowi  a Burgermana chwalicie  ;)

Jeszcze miesiąc i Siemik wszystkim pokaże czym się śmiga. !OKK :D:lol:650Burgman_20Blue_208_1_.jpg Organizatorzy zawsze po udanej imprezie nabywali nowe sprzęty [ po prostu tradycja]. ;););););):D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!OKK :D:lol: NO.W końcu kujawsko POMORSKIE rozruszało się :D .Tak naprawdę to ja sam już nie wiem komu tu wierzyć,każdy każdego wkręca ;) ,oczywiście w dobrym tonie.

W sobotę jestem niestety w pracy a szkoda bo chętnie bym się przejechał a w niedzielę jeśli tylko pogoda dopisze to przejadę się do Niepokalanowa,niestety Sylwia zrezygnowała :D

Odnośnik do komentarza
Tak naprawdę to ja sam już nie wiem komu tu wierzyć,każdy każdego wkręca :D ,oczywiście w dobrym tonie.

Siemiku – młody „nie lej wody” i tak wszyscy którzy Ciebie znają na Twój temat gadają.

emot19.gif

I tak przez jakiś czas będzie ;):angry::lol::lol:wkretak_zaj.gif !placz1 !sciana !guns

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak naprawdę to ja sam już nie wiem komu tu wierzyć,każdy każdego wkręca !OKK ,oczywiście w dobrym tonie.

Siemiku – młody „nie lej wody” i tak wszyscy którzy Ciebie znają na Twój temat gadają.

emot19.gif

I tak przez jakiś czas będzie ;):lol::D;)wkretak_zaj.gif !guns :angry::lol:

!sciana !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ Burgolot 300 to nie jest rozwiązanie. Kup Burgmana z wózkiem bocznym. !sciana

Mareczku masz mistrza w słuchaniu skoro Ci tak Grześ nagadał !placz1

Odnośnik do komentarza

O kurcze, Kasia się odezwała po długim czasie.

Fajnie, że jesteś dalej z nami.

Radek, docieraj maszynę. To szybko minie.

A Siemika Burger jest całkiem fajny. Nie warto go chyba zmieniać !placz1

3majta się.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakby kto pytał .....żyję

O jej chyba coś przegapiłem na szczęście nikt nie myślał o takim scenariuszu.

Przydało by się Kasiu spotkać w przyjaznym gronie,nawet rodzinnie tym bardziej że koledzy z kujawskiego częściej Cię widują a nasz ostatni kontakt o ile pamiętam to było prawie cały rok temu.A będzie ku temu okazja za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...