Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

Już po wszystkim. Maszyna stoi w garażu, pierwsze 3 km zrobione wokół komina, a !placz1 będę sam musiał wypic, ponieważ nikt nie zgadł. !piwko .

Wiem, że mnie teraz wyklniecie, ale !scooter sprzęcik jest naprawdę pierwsza klasa i mam nadzieję, że kolega Robson wesprze mnie argumentami w sporze z kolegami od zacnej.

Kolor !scooter identyczny jak w avatarze czyli wściekle żółty.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na szlaku jak dotrę moją Yamahę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Z przykrością stwierdzę że nie mam szans na browara !piwko od Burgermana,ale chyba jestem jednym z pierwszych którzy siedzieli na jego NOWYM prosto z pod igiełki !scooter .Jaki to model i marka daje wam "fory" bo wiem że na pewno skosztuję wygranej od szczęśliwca :huh: .Pochwalę się również że miałem tą przyjemność i oczywiście pozwolenie od tak bardzo kochanej przez w/w żonki na zdjęcie na tym !scooter ,która to zasponsorowała i zgodziła się na kupno !placz1 .

"Boziu" jak ja bym chciał mieć tak wyrozumiałą żonkę.

Burgerman-Nie zdążyłem przed tobą <_< .Ale jesteś PAPLA !piwko .Nie wytrzymałeś? :D

Odnośnik do komentarza

Burgerman-Nie zdążyłem przed tobą !piwko .Ale jesteś PAPLA  !placz1 .Nie wytrzymałeś?  !piwko

Poczekam ja Ty przyprowadzisz swojego nowego !scooter sprzęta

( nie wiem czy wiecie, że Siemik po cichaczu też już zamówił nowe cacko u dealera ) i wtedy sprawdzę Twoją wytrzymałośc na radochę !scooter

Odnośnik do komentarza
Jaki to model i marka daje wam "fory" bo wiem że na pewno skosztuję wygranej od szczęśliwca !placz1

Wszyscy wiedzą jaki to skuter Burgerman nabył napisał pod Avatarem

Marysia & Mareczek składamy gratulacje i jak to mówią SZACUN !scooter !scooteremot13.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jaki to model i marka daje wam "fory" bo wiem że na pewno skosztuję wygranej od szczęśliwca !piwko

Wszyscy wiedzą jaki to skuter Burgerman nabył napisał pod Avatarem

Marysia & Mareczek składamy gratulacje i jak to mówią SZACUN !placz1 !scooteremot13.gif

Teraz już wiecie ile zajmuje mi napisanie krótkiego tekstu <_< Jak zaczynałem pisać to Burgerman jeszcze nic nie napisał,jak wkleiłem to już jago post był!piwko .Szkoda mi było moich wypocin kasować :huh:

( nie wiem czy wiecie, że Siemik po cichaczu też już zamówił nowe cacko u dealera )

Radziu!Ja cię jeszcze dorwę !scooter ;)

Zrób te 1600 km.i sprawdzimy twoją piękność z moim dziadkiem na pachołkach postawionych na placu w wiadomym miejscy przy mojej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Już po wszystkim. Maszyna stoi w garażu, pierwsze 3 km zrobione wokół komina, a :P będę sam musiał wypic, ponieważ nikt nie zgadł. :( .

Wiem, że mnie teraz wyklniecie, ale :lol: sprzęcik jest naprawdę pierwsza klasa i mam nadzieję, że kolega Robson wesprze mnie argumentami w sporze z kolegami od zacnej.

Kolor :P identyczny jak w avatarze czyli wściekle żółty.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na szlaku jak dotrę moją Yamahę.

;) !OKK !OKK niech wozi szcześliwie :D

tylko ten avatar coś bez zmian jeszcze :D:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radek - masz moje pełne poparcie , wreszcie coś innego ( czytaj lepszego ) niż SW i takie tam inne wynalazki , Yamaha :lol::P , no i chociaż jest nas dwóch posiadaczy tej marki w regionie :D

Odnośnik do komentarza

Radziu, moje gratulacje.

Na pewno będziesz zadowolony.

Dasz się karnąć ? :D

A tak przy okazji to przez tydzień będę w Holandii i nie będę miał dostępu do kompa. Jak będziecie coś planować łobuziaki to poczekajcie na mnie :lol:

Odnośnik do komentarza

GRATKI! GRATKI! i jeszcze raz GRATKI! Super wybór :lol: Jeśli uda mi się zrealizowć moje plany to bedzie nas trzech w "regionie".

Burgerman chyba Cię polubię :D Pozdrawiam Was ten brzydszy J.D.

Odnośnik do komentarza
Radek - masz moje pełne poparcie , wreszcie coś innego ( czytaj lepszego ) niż SW i takie tam inne wynalazki , Yamaha :P  :P , no i chociaż jest nas dwóch posiadaczy tej marki w regionie :P

Witam :) Ten to zawsze :) Wisłę kijem :) .

Radek Kolego niech Ci śmiga bez awaryjnie . Tylko jak Ty się zapakujesz na drogę w dalszą wyprawę , ale i tak szacun ;) .

Bobasowi tylko nie dawaj się karnąć , bo on jak zobaczy to może zachorować ale , ale On ma długie nogi i jest nadzieja , że się nie zmieści ;) .

P.S

Co ja czytam . Grześ ma nagranego nowego :) , o matko i znowu :);) .

Jak zobaczył Radka !OKK to się na pewno załamał . Grześ wyrazy współczucia :P .

Nie wiem jak ja bym zareagował . Może i ja walił bym do salonu :):) .

Pozdrawiam serdecznie całą ekipę .

Z tym z pod to jeszcze pogadam ;) yamaha :o .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja wam powiem !tut Mój najbliższy przyjaciel do ostatniego dnia trzymał mnie w nie pewności !happybth Gdy tylko dostałem maluteńki "cynk"że coś się dzieje niepokojącego w pewnej części Malborka to od razu udałem się w miejsce znane mi osobiście, i co, zobaczyłem coś czego nigdy w życiu nie spodziewał bym się po moim przyjacielu z Malborka.W każdym bądź razie koleś zaskoczył mnie i przypuszczam że i wielu innych którzy znają tego "kolesia" :)Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza

Nic z tego nie zapodawaj . Niech sobie kupią !tut .

P.S

Dawaj te fotki bo jak nie to zobaczysz !piwko :):) , no i wtedy będzie problem :):) !happybth . Tylko ładne i czytelne :) .

Odnośnik do komentarza

No hej!!!!!

Jakby kto pytał .....żyję

mam bardzo mało czasu

ale czuwam....

miałam małe problemy z moto i ze zdrowiem

ale było, minęło itd. nie chce tego wspominać

pozdrowionka dla Was wszystkich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...