Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2009


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    62

  • michu

    39

  • siemik

    36

  • Burgerman

    35

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich z rana B)

Uwaga moje nocne przemyślenia B) spałem sobie całą noc i wymyśliłem !scooter

Sprawa ma się tak, kto ma ochotę dzisiaj śmignąć sobie do Chełmna i gdzieś tam jakaś stara kaszanka !scooter

Czekam na propozycje, bo boję się, że diabeł B) mnie gdzieś dzisiaj zaciągnie .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przemyślenia chwalebne,nie patrz na kogoś tylko sam wyruszaj na przejażdżką.Szkoda było by żeby jakiś !scooter cię poniósł. !scooter

Tak na marginesie to w Malborku teraz nie ma chmurek i ślicznie świeci słoneczko.

Już mi ptaszki doniosły że po mieście jeździ ktoś na maxi B) tyle że tak wolno jakby chciał się wkręcić do klubu B) ger....... B)

Też bym sobie pojeździł,tylko praca ale jutro troszkę się przejadę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jutro jak pogoda dopisze jedziemy z córką do łodzi na zawody żużlowe ;)

Oj widzę że Prezes jakiś rodzinny się zrobił :) !OK ,a z kolegami to już nie chce się spotkać , pewnie żeby go ten jego "diabeł " nie :) !scooter !scooter <_<

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgerman dlaczego się nie chwalisz ile stuknąłeś km.w sobotę?Czyżbyś był pod takim wrażeniem ;) że odechciewa ci się skrobnąć kilka wyrazów? :D

Pisz coś,sam jestem ciekawy,choćby nawet z tego powodu że jeszcze Cię nie widziałem śmigającego na "ślicznotce" !TAZ

Odnośnik do komentarza

Po sobocie na cyferblacie stuknęło 403 km. :)

Do 4 tys. obrotów zachowóje się jak zwykły kibelek !scooter . Nie wytrzymałem i rozkęciłem manetkę do 5,5 tys. i w tedy Yamaha robi się wściełka :( . Nie mogę się doczekac kiedy będę mógł rozkręcic powyżej 6 tys. Myślę, że doznania mogą byc ciekawe ;) .

Prowadzi się rewelacyjnie, nie czuc już ( tak jak w Burgmanie 400 ) frezów na asfalcie, łat i łączeń asfaltu. Jedzię się pewnie. Teraz już wiem czemu ja na frezach przy 70 km/h omało nie leżałem, a Siemik śmigał jakby asfalt był gładki.

No i te hamulce - w porównianu z Burgmanen 400, to hamulce w Suzuki były jak w rowerze. W T-maxie wciskam hamulec i skuter się zatrzymuje, a jak za mocno wcisnę klamki to zadziała ABS, (bez szarpania).

Inne jest też odczucie prędkości. W Burgmanie przy 100km/h i powyżej czułem, że śmigam - palce wędrowały na klamkach, pełna koncentracja. W Yamasze przy 100-110 km/h mam wrażenie jakbym jechał z 80 km/h.

W piątek zamontowałem kufer i oparcie pasażera, czyli maszyna już kompletna.

Opisałem tylko swoje odczucia, Burgmana 400 wspominam bardzo dobrze :) i zawszę będę polecał jako pierwszy skuter :) ,

ale dwa cylindry to już inna klasa, wręcz przepaśc.( każdy kupiec swój towar chwali :):):) )

Pozdrawiam wszystkich i może w przyszłym tygodniu da się pośmigac, ponieważ ma wrócic złota polska jesień i + 15 stopni !OK !OKK

:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radek kupił i jest zły, że nie poczekał na inne wydanie BIAŁE he he

Co by nie było do zawsze będzie inne wydanie.

Robson kiedy jedziemy po zacną bo jest godna uwagi.

Ta zacna ma jedną wadę

NIE JEST MOJA

Odnośnik do komentarza

Robson kiedy jedziemy po zacną bo jest godna uwagi.

Rozmawiałem dzisiaj z Robertem i opowiadał, jakie to Wy cacko widzieliście !scooter

Tak, że gruby whist bierz się do roboty, bo widzisz, że odstajesz od kolegów !w00t

Witek jest dobrym kolegą, ale na trasie zawsze nie będzie czekał !piwko !yawn

Odnośnik do komentarza

Same zacne marki się szykują !piwko

Burgerman, też się cieszę, że Twoja maszyna się dobrze sprawuje.

Od jakiegoś czasu w miesięczniku *Motocykl* był test długodystansowy t- maxa.

Nakulał 25000 km i wypadł rewelacyjnie.

Lać i jechać- takie było zakończenie !yawn !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :P .

Robercik tylko nie płacz ja zawsze poczekam !yawn , na kolegę nie ma to tamto chociaż namiot musiał bym rozbić to i tak poczekam whistwhistwhist . Radek nie pękaj od czasu do czasu przedmuchaj ten tłumik bo żółta strzała może się zamulić tylko tak z rozsądkiem :( , pod oknem Siemika z sygnałem :) .

Kolega z kresów naszego województwa , czyli Bobasek Ten jak nabędzie maszynę !scooter , to biba na cztery fejery tylko jaką tylko jedna z... marka kto zgadnie :):( , wszak wspominał że na tym !piwko najlepiej Mu się śmigało :lol: . No ale kto tam wie co ten Bobasek ma w planach :lol::P . Tak na marginesie pozdrawiam , a za to że na herbatkę nie zajechał , chociaż był tak blisko to jeszcze pogadamy !w00t :P:P:lol: .

Ciastka i ciasteczka sam zjadłem :P:huh: .

Odnośnik do komentarza

Upiór - jak tylko pogoda zrobi się w miarę normalna, zastosuję się do Twoich poleceń. Z rozkręconą manetką i na klaskonie

:lol::lol: ( zamienie od ciężarówki ) przejadę pod oknem Siemika whist:lol: !w00t .

Ciekawe tylko ile mnie będzie kosztowała taka przyjemnośc. !scooter !piwko !yawn

Odnośnik do komentarza

Radek kolega Siemik pracuje w odpowiednim dziale !piwko naszej gospodarki i temat opcyka w razie czego . No chyba że by nie to !scooter . No jak by zacna śmigła to ludziska z wrażenia by włosy sobie rwały !yawn .

Odnośnik do komentarza
Radek kupił i jest zły, że nie poczekał na inne wydanie BIAŁE he he

Co by nie było do zawsze będzie inne wydanie.

Robson kiedy jedziemy po zacną bo jest godna uwagi.

Ta zacna ma jedną wadę

NIE JEST MOJA

dajcie choć linka do ogłoszenia !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj śrubowkręty , dobrze wiedzieć że humory Wam dopisują , ale w temacie oglądanej wczoraj lalki !yawn na razie bez zmian , Majka nadal czeka na nowego właściciela !piwko ,ale jeszcze nie znalazł się godny następca whist .

Jeśli coś się ruszy w temacie , to oczywiście nie powiem Wam ani słowa :lol: .

Noście się ciepło , bo podobno ten tydzień ma być !w00t !scooter , ale jest nadzieja że po niedzieli się poprawi , chyba :huh:

Krzyś68 - zacna już zaklepana :lol: , tak że nie mogę zdradzić miejsca postoju :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...