Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jeszcze czy mi "żona" skuter pożyczy ... ale jak będzie tak łaskawa to też się pojawię na popierdółce !OKK .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

W R66 nigdy nie byłem, to będzie mój "pierwszy raz". Pojawię się na swojej "motorynce" !OKK

EDIT:

Hmm, na Okęciu nadal leje, więc chyba dzi? sobie daruje (brak kondoma przeciwdeszczowego).

Odnośnik do komentarza
O ile pompa się nie wyleje to ja też przyjadę.

Musiałe? to mówić !OK wła?nie zaczęło lać whist !piwko !OKK

edit.: ale i tak się postaram dopłyn?ć :)

Jakiem Marynarz !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
marne szanse leje grzmi może jutro !piwko

Ja nie zd?żyłem wyjechać i już zmokłem :) . Może rzeczywi?cie niegłupio byłoby jutro się spotkać?

Odnośnik do komentarza

Nie nie. Ja wychodzę z roboty 17-17.15, w domu jestem o 17.30 przebieram się, sprawdzam co słychać na burgmanii... i oblewa. !piwko Mieszkam jakie? 200m od Ursusa więc wiem! :)

Odnośnik do komentarza

No i co , twardziochem cza być nie miętkim whist , Marynarz , Pindzia i ja we własnej osobie jednak pojawili?my się na co tygodniowym spocie w R66 . :D !TAZ !TAZ Jako? dopłyneli?my :D na potwierdzenie s? fotki , może Marynarz je udostępni :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mieli?my z Zegarem podjechać, ale jak już wyjeżdżali?my !TAZ , to u nas pociemniało i zaczęło nap...ć,

więc skoncentrowali?my się na browarze w garażu za Wasze zdrowie !TAZ :lol:

:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jutro po spotkaniu w R66 przemie?cimy się ok 19.30 do Pruszkowa odwiedzić Maximusa i zapalić symboliczn? ?wieczkę. Proponuję przyjazd pod R66 o 18.30. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...