Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz jak Ty mało znasz Mosquitka !OK !walkm !piwko

On w 15 minut może pół stołu wci?gn?ć nosem. Chyba tylko Marynarz może z nim konkurować !tut !tut !tut Ale nad Pilic? to Marynarz nie popisał się !guns !TAZ !OKK !OK !OK :D w przeciwieńswie do "Komarka małego" :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zobaczymy co zaproponuje kucharz i ......... podejmiemy decyzję .... proszę tylko o wpisy kto by reflektował na tak? opcje.

W zależno?ci od tego co zaproponuje kucharz będę obecny !OK

A tak na poważnie- jestem ZA spotkaniem w Levelu w najbliższy czwartek.

Odnośnik do komentarza
No widzisz jak Ty mało znasz Mosquitka  !OK  !walkm  !piwko

On w 15 minut może pół stołu wci?gn?ć nosem. Chyba tylko Marynarz może z nim konkurować !tut  !tut  !tut  Ale nad Pilic? to Marynarz nie popisał się  !guns  !TAZ  !OKK  !OK  !OK  :D w przeciwieńswie do "Komarka małego" :D

Pozdrawiam

he he he.... no roze?miałem się na głos ;)

No cóż to że jestem duży to nie oznacza że dużo jadam :P czasami faktycznie mam fazy ale na co dzień jadam mniej od niektórych z was :P

A je?li chodzi o Level to jestem na TAK :)

Czekam na propozycje menu !tut !tut

ps. to że taki duży jestem to po Mamie odziedziczyłem :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Bzzzzzz

To może od razu spotkajmy się w klubie Level tak jak Pablos pisze/zaprasza, a nie w R66 ??????? !OK  !walkm  !piwko  !guns

To tak bez przejażdżki? !TAZ

Odnośnik do komentarza

Proszę na mnie nie podnosić głosu. !piwko

Jestem już duży i małego Orzeszka się nie boję !walkm

Ja z synkiem będziemy o 19:00 w klubie Level, może pomogę w przygotowaniach !OK

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim, którzy chcieli wpa?ć do mnie na kawę, na któr? serdecznie zapraszam !walkm , ale jest jeszcze najnowsza wiadomo?ć na ta chwile udało mi się złożyć !OK w 80 %, jeżeli jutrzejszy dzień będzie tak dobry ja dzisiejszy to w czwartek pojawię się w Raute 66 o 19.00

P.S.

Worlan służby specjale miały by trochę rozrywki dzięki takiej wycieczce, bo smutno im tak siedzieć 24h/dobę bezczynnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...) na ta chwile udało mi się złożyć !OK w 80 %, jeżeli jutrzejszy dzień będzie tak dobry ja dzisiejszy to w czwartek pojawię się w Raute 66 o 19.00.

Szkoda, przepadła mi darmowa kawa !walkm Teraz pozostaje mi płacić u Pablosa !piwko

Odnośnik do komentarza
(...) na ta chwile udało mi się złożyć    !OK w 80 %, jeżeli jutrzejszy dzień będzie tak dobry ja dzisiejszy to w czwartek pojawię się w Raute 66 o 19.00.

Szkoda, przepadła mi darmowa kawa !guns Teraz pozostaje mi płacić u Pablosa !OKK

Ale sk?piec !piwko , darmowa kawa mu przepadła. Jak chcesz to w termosie wezmę !walkm co Ty na to !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dzięki wszystkim, którzy chcieli wpa?ć do mnie na kawę, na któr? serdecznie zapraszam  :D , ale jest jeszcze najnowsza wiadomo?ć na ta chwile udało mi się złożyć    :ph34r: w 80 %, jeżeli jutrzejszy dzień będzie tak dobry ja dzisiejszy to w czwartek pojawię się w Raute 66 o 19

No proszę, jak można zmobilizować Ciebie do pracy ;)B)whist

PS. Może już tak nie tyraj i przyjedĽ takim 80-cio procentowym. :P;):D

Twój :) będzie robił za żurek, a mój :) za jajko B)

Odnośnik do komentarza

No dobra więc decyzja !!!

Plan gry taki:

1. Zbiorka o 19.00 w R66

2. Start do Levela 19:30

3. Biesiada od około 19:50-20:00

Teraz mała wzmianka o jedzonku na chwilę obecn? przez telefonudało mi się nieco ustalić menu za składkowe 30-35 zyla:

1. Sledziki w oliwie

2. Sledziki na ostro lub kwasno

3. Żurek Staropolski z kiełbask? i jajcem

4. Jajeczko w majonezie

5. Kanapeczki koktajlowe

6. Prawdopodobnie jaka? sałatka

7. Ogóreczki kwaszone

8. Smalczyk

9. Pieczywko

10. i cos jeszcze ???? (szefostwo zapewnia że będzie ładnie miło i smacznie i głodny nikt nie pozostanie , że będ? się starali)

Napoje chłodz?ce we własym zakresie do kupienia na miejscu (cola kosztuje chyba 5 zł kawa chyba 7-12 zł , herbatka duży dzbanek chyba 10 zł , piwko dla pasażerów - Mamu?ka to chyba tylko dla Ciebie - bo jako jedna z ostatnich jeĽdzisz jako plecaczek 9 zł - 12zł za Guinessa)

Teraz na szybko podj?ć musimy decyzję .....

Rano będzie zamieszczone menu - przygotowane przez szefostwo lokalu i szefa kuchni.

Wpisujcie się kto za a kto przeciw ja będę robił listę obecno?ci :ph34r:.

1. Pablos

2. Teletubi?

3. Komar + Mosquitek (dzieci nie będ? uwzględniane w kosztach)

4.

Odnośnik do komentarza
Ale nad Pilic? to Marynarz nie popisał się  :)  :)  :)  whist  B)  :D w przeciwieńswie do "Komarka małego" :D

Bo Marynarz nad Pilic? po prostu głodny nie był   ;)    :ph34r:

A co do niedzieli to urwe się z kursu i będę o 19 w R66. Na jajeczko też proszę mnie dopisać :)

Je?li chodzi o "przejażdzkę" to może tym razem uwzględnimy jakie? po?rednie pozycje manetki gazu ? B);):P

Odnośnik do komentarza
Ale nad Pilic? to Marynarz nie popisał się  :)  :)  whist  B)  :D  :D w przeciwieńswie do "Komarka małego" B)

Bo Marynarz nad Pilic? po prostu głodny nie był :)

A co do niedzieli to urwe się z kursu i będę o 19 w R66. Na jajeczko też proszę mnie dopisać ;)

Je?li chodzi o "przejażdzkę" to może tym razem uwzględnimy jakie? po?rednie pozycje manetki gazu ? ;):P:)

Bzzzzzz

Vex Ty już tego zielska nie pal

To ma być w czwartek :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzzz

Lista lista hop benc :ph34r: doszło paru Go?ci i tak na:

4 Marynarz

5 Vex

6 Bonczek_hydroforgroup

7 Worlan

8 Jul

9 Orzech

Więcek

czekamy na resztę .....

Zaktualizowałem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...