Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

A róbcie sobie testy jakie tylko chcecie. Ja wieczorem przy whist sobie to przemy?lałem i KONIEC z tymi wygłupami. :P Jakby co, to proszę sobie szukać innego testera. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A róbcie sobie testy jakie tylko chcecie. Ja wieczorem przy  :D sobie to przemy?lałem i KONIEC z tymi wygłupami.  whist Jakby co, to proszę sobie szukać innego testera.  :)

nie wierze :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...(no i oczywi?cie Ľe postaram się j? trochę podpucować, bo nie do?ć Ľe najmniejsza, to i jeszcze najbardziej ufajdana... :D

Nie przejmuj sie, moj skuter przewaznie jest najbardziej brudny ale kupilem nowego karchera i teraz myje czesto wszystkie pojazdy :)

Wpadaj co czwartek zapraszamy.

Grzesiu nie mozesz zaprzestac bycia kierowca testowym, w koncu twoj T-max to pojazd wzorcowy i albo cos jezdzi od niego nieco lepiej whist albo duzo gorzej :P bez tego nikt sie nie polapie czy jakis drobny tuning przynosi efekty

Odnośnik do komentarza
A róbcie sobie testy jakie tylko chcecie. Ja wieczorem przy  :P sobie to przemy?lałem i KONIEC z tymi wygłupami.  :) Jakby co, to proszę sobie szukać innego testera.  B)

nie wierze whist

Ja też !OKK to zawsze s? działania impulsywne, po których przechodzi się dopiero do refleksji :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
a i moja "Hondzina" wygl?da przy Waszych maszynach trochę bidnie (no chyba była najmniejsza)

No nie dramatyzuj, nie taka najmniejsza whist !OKK

Grzesiek królem sprintu :P ,

bo pewnie paliwa miał na max 2 okr?żenia toru,

no i na starcie odpalił KERS-a, a Kisiel pojechał

"na jedno tankowanie" :D Strategia to podstawa.

Całkiem sporo nas było wczoraj :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

NAJMNIEJSZA !!!

No ale dobra... moĽe trochę przesadzam....

To moja pierwsza maszynka pow.50.

Jest przy waszych mała, ale jestem z niej za..bi?cie dumny.

I strasznie mi się fajnie jechało do Sahary.

Poza tym ?migam po mie?cie i naprawdę daje radę.

Jest SUPER ten mój Pantheonik !!! :lol:

Pytanko...

Wpadacie czasem do knajpy 2KOŁA ?

A jak po robocie jeste?cie, wolny i ciepły wieczór, to gdzie ?migacie ?

PZDR, i do czwartku (w łikend nie dam rady, moja siostrzenica ma komunię więc....

:lol: )

Odnośnik do komentarza
Nie przejmuj sie, moj skuter przewaznie jest najbardziej brudny ale kupilem nowego karchera i teraz myje czesto wszystkie pojazdy :D

Hm.. to fajnie, może wpadnę do ciebie i gratis :) obmyję moj? Majkę :):lol::lol::lol: od czasu do czasu :P :P :P

Odnośnik do komentarza
No to jak bedzie pogoda to podjadę uuuuu ale kolejny czwartek 11,06,09 to Boże ciało czy tez będziecie

!scooter

Tak, ale na Burgmanii !scooter

Odnośnik do komentarza

Wielki szacunek dla Sir Artura i jego dzielnego rumaka - Scarabeo 500.

Przejeżdżałem 400 obok kebabu i jak zobaczyłem tę maszyneri? to musiałem na chwilę oddać się podziwianiu: ocznemu i macalnemu.

Mojej Gosiaczce także się spodobała więc kto wie.., moze kiedy? ;):)

P.S Tylko brakuje mi możliwo?ci przewozowych- s? mniejsze niż w mojej Scarabeo 200

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm zawsze myslalem ze to Grzybowska rog Marszalkowskiej a okazuje sie ze Krolewska :lol: w takim razie dobrze ze mimo ze bylem w innym miejscu to moglismy pogadac :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyjazd do Marl zdecydowanie przetrzebił grupę z Wawy !scooter , ale mam nadzieję, że kto? się zjawi dzisiaj w R66.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...