Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Wczoraj po raz pierwszy miałem okazję przejechać się w peletonie Burgmanii. Po lekturze forum spodziewałem się spokojnej i bezpiecznej jazdy, jazda na zakładkę i te sprawy. I troszeczkę się zdziwiłem :P Jazda na zakładkę była z tym że po wszystkich możliwych pasach i z dowoln?, dostosowan? do warunków na drodze prędko?ci? ;)

Pozdrawiam

A bo nam się ,,pasek ?lizgał'' !scooter

A z tym Lambo to prawda-go?ciu ma auto za ponad 500.000 a ja go tajwańskim plastikiem objechałem !scooter :)

Odnośnik do komentarza

A mnie wczoraj dopadł upał i ruszyć 4 liter mi się po prostu nie chciało !scooter i jak widzę znowu mnie co? ciekawego ominęło ;) mówi się trudno....

PS. A może to nie było real lambo tylko jaka? replika na podwoziu sierry lub innego cuda, albo jaka? chińska tandetna podróbka (bo wiadomo że pełno teraz tego :P ).

Odnośnik do komentarza
Kolo z Lambo troszkę przespał start i takie tam..., a może to malowanie Williams F1 Team  !scooter

Tak naprawdę prawie wszyscy kolesia przegonili?my ;)

Bzzzzzz

Bo tak na serio to tylko on jechał przepisowo :P , a Wy pałowali?cie !scooter

Pozdrawiam i zazdroszczę Wam tego pałowania :P

Odnośnik do komentarza

Pewno kto? się wybiera...

Na przykład Ja, lecę od razu po pracy czyli będę koło 18.00.

Jak kto? ma ochotę to zapraszam wcze?niej !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja z Zegarem się wybieramy. Może zmontujemy tę "wolniejsz?" ekipę

na transfer po spocie :blink:;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Eeeee tam ja chyba nie przyjadę ;) nie moge się zdecydować do której grupy zgłosić akces :blink: !piwko

Odnośnik do komentarza

grrr... ah ta migrenka !yeah , no dobra !yeah mnie po prostu łeb zacz?ł nap*******ć :lol:;) !piwko i musiałem powiedzieć sobie pass... idę spać :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Marynarz, dopiero co Cię widziałem na Trasie Toruńskiej a Ty już w domu... ;)

Hmm... :) !piwko

Odnośnik do komentarza

No i prawie mi się udało zd?żyć na dzisiejsze spotkanie.

Jak przyjechałem to wła?nie wszyscy wyjeżdżali. No ale wspólna przejażdżka po trasie Toruńskiej bezcenna :))

W końcu mi się musi udać ;)))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jazda do Zegrza....nuuuda. :) !TAZ Żartuję, fajnie było, bo jechałem obok szorstkiego ;), t-max nie wiedział co się stało i znowu spalił 4l/100. !TAZ Natomiast powrót przez Jachrankę, Dębe i Jabłonnę miodzio !TAZ !OKK !OKK . No i jak pięknie udało nam się wrócić przed burz? ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie Grzesiu miałem zapytać, jak Wam się udało. Bo my z Zegarem dojechali?my,

postali?my nieco w garażu !OKK !TAZ i się zaczęła taka zawierucha, jakiej dawno nie widziałem...

Opatrzno?ć jest z nami !OKK

A ogólnie, miło mi niezmiernie, że taki pięknie wolny przejazd się udał. I ludzie postronni nas pozdrawiali jak jak?? paradę !TAZ

Je?li chodzi o przyszłe tego typu "występki", to proszę więcej nie zwalać na mnie,

że było za wolno. Niech każdy jedzie jak uważa. !TAZ

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mówi?c szczerze trochu Wam zazdraszczam - wszyscy w jednym "fyrtlu" tych czwartkowych spotów !TAZ . U nas w kuj-pom najbliżej mam do Upiora ok. 50 km , dalej jest Bydgoszcz , pózniej Grudzi?dz i następnie Żnin etc. , nie sposób spotykać sie tak regularnie !OKK, a o 3-mie?cie już nie wspomnę !TAZ , po drodze Malbork , Elbl?gl ...

Pozdrawiam serdecznie mazowieckie !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A mi z ciemna szybka tez udalo sie dojechac dzieki Mackowi, mozna powiedziec jechalem pooMacku !TAZ ale jego tylna lampa dzielnie mi wskazywala droge.

Grunt ze przed deszczem wszyscy dobili do domu !OKK

a dzisiejsza parada !TAZ ale dalem rade !TAZ

Odnośnik do komentarza

No wła?nie że nie wszyscy...

Pojechałem z Zegrza do Legionowa odwiedzic kolegów, jak wyjechałem za bramę, to już wiedziałem że co? nie halo. ale potem to był szok. Ale pomy?lałem że to trzeba przejechac.....zwłaszcza że w jabłonnej z naprzeciwka, w deszczu strugach przekeciał Harleyowiec - to co ? ja nie dam rady ?

Mokry 100%

Telefon może mi jeszcze powie cze?c

Ale przeleciałem i było spoko, choc ostro , zwłaszcza wiatr....

I pan na Orlenie z textami o extra promocjach jak ze mnie płynie....

wodne PZDR !!!

Odnośnik do komentarza

Dammit!

Nie pojechalem z Wami, bojac sie ze sie pogoda zesra, wiec zostalem w miescie, zeby miec w razie czego blisko do domu. Jak widze wiekszosci udalo sie zdazyc przed deszczem, a ja sie troche zasiedzialem na miescie i za kare mam teraz mokra dupe. Nastepnym razem sie Was poslucham:)

pozdro

milo bylo Was poznac osobiscie !TAZ

Odnośnik do komentarza

Zacznę od podziękowań za wczorajsz? mił? przejażdżkę nad Zegrze. A więc dziękuję !TAZ Mam now?, spor? porcję miłych wspomnień !TAZ

Mogę też być wdzięczny zjawisku samostabilizacji motoru, dzięki czemu większo?ć z Was mogła spokojnie przespać tak powoln? podróĽ :)

I chyba mogę też cieszyć się z tego, że skuter nie jest biegowcem, bo by?cie mogli opowiadać wnukom, jak to nad Zegrze dojechali?cie na jedynce ;)

Nie będę pisał o moim poziomie adrenaliny, o wrażeniach i tym podobnym, bo pewnie każdy z Was to kiedy? przechodził !TAZ

Po prostu Wielkie dzięki !OKK

P.S. I dziękuję Szuwarkowi za wsparcie na trasie !OKK

P.P.S. Dobrze, że (prawie) wszystkim udało się zd?żyć przed burz?. Na Tarchominie, niedługo po zaparkowaniu skutra, drzewa się pokornie kładły ;) Nie wiem jak pozostałych czę?ciach Wwy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I pan na Orlenie z textami o extra promocjach jak ze mnie płynie....

wodne PZDR !!!

Czyżby chciał Ci w super promocyjnej cenie sprzedać płyn do spryskiwaczy? !TAZ

Odnośnik do komentarza

i już w domu ... uff

serdeczne dzięki za miło spędzony czas w R66 i nad Zegrzem !OKK :P

do następnej razy :)

ps. teraz rozumiem, wszystkich którzy pierwszy raz do?wiadczyli "WSPÓLNEJ" jazdy z Burgmani? na czele z "zółtkiem" Worlana :):) - poczułem się jakbym jechał !scooter, ale i tak było :P !OKK !OKK

aaa i zagajam temat wyjazdu na spot do Chudowa 13/08/2009

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uff, ja też już w domu. Jazda do Zegrza to mały piku? w porównaniu z powrotn?. Polacco, wymęczyłe? mojego tmaxa na maxa. :P Już ledwo zipał staruszek. !OKK

Rybka rewelka !scooter Dzięki za miłe towarzystwo i wspólne ?miganie. I przepraszam, że momentami było za szybko, ale jako? pasek mi się ?lizgn?ł. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...