Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, kto się wybiera do R66 w najbliższy czwartek?

Będę pierwszy raz i byłoby miło gdybym kogo? zastał !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My?lę, że z pewno?ci? kogo? zastaniesz...

A jak będzie pogodnie, to nawet spory tłumek.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja bym się wybrał ale mam do Was jakie? 1200 km !V

Pozdrowienia z Krku w Chorwacji! Największe maxi jakie tu widziałem to 250tki whist

Odnośnik do komentarza
Ja bym się wybrał ale mam do Was jakie? 1200 km whist

Pozdrowienia z Krku w Chorwacji! Największe maxi jakie tu widziałem to 250tki :)

Wła?nie rado?nie spędzam ostatni dzień na Hvarze i mogę podziwiać skutery o chyba wszystkich pojemno?ciach z GP800 wł?cznie :)

Odnośnik do komentarza

Niestety, moja 125 nie podołała Burgmanom, co w poł?czeniu z moj? znajomo?ci? Wwy (he, he, mieszkam tu 28 lat ;) ) zaowocowało niedotarciem do McWilanowa !YES

Następnym razem whist !piwko

Odnośnik do komentarza

Pewnie gdybym nie zjechał z trasy za wcze?nie, to bym do Was się doczłapał, a tak.. to zwiedziłem kabaty :D i generalnie okolice usrynowa !piwko . Spotkałem nawet (o dziwo) miłego taksiarza, który nie tylko wytłumaczył miło drogę, ale i pogadać o skutrach chciał. Jak się potem okazało sam ma 250kę i dlatego pewnie był taki miły :angry:

Nic straconego, przy moim do?wiadczeniu na jedno?ladzie każdy przejechany kilometr dużo daje (..jako? trzeba się pocieszać whist )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrowienia z Krku w Chorwacji! Największe maxi jakie tu widziałem to 250tki

Od 8 lat jeżdze do Chorwacji,i powiem ci ze widziałem b.dużo maxi powyżej 250.

1 sierpnia startuję na skucie do Splitu !piwko Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
szuwarka bmw dało dade :D:angry:

Mało tego, to jeszcze objechał Lamborgini !piwko :);) I TO NIE JEST ŻART !!

Mistrz, normalnie mistrz.. ;)whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mało tego, to jeszcze objechał Lamborgini !piwko :):D I TO NIE JEST ŻART !!

Mistrz, normalnie mistrz.. :angry:whist

Pewnie ci?gnik rolniczy ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mało tego, to jeszcze objechał Lamborgini I TO NIE JEST ŻART !!

ale owe lamborgini miało mał? usterkę,silnik pracował na 4 cylindrach !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taaa chłopcy bardzo spokojnie zmierzali w stronę Wilanowa. Worlan nawet użył słowa "powoli". Zastanawiam się, jaka jest definicja słowa "szybko". Najlepszym podsumowaniem przelotu do Mac'a s? słowa Szuwarka widz?cego rajd dwóch policyjnych motocykli (jechali do?ć szybko):

"Oooo... jeĽdzimy tak samo. Tylko że oni maj? koguty..."

Odnośnik do komentarza

Kolo z Lambo troszkę przespał start i takie tam..., a może to malowanie Williams F1 Team ;)

Tak naprawdę prawie wszyscy kolesia przegonili?my !piwko

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po raz pierwszy miałem okazję przejechać się w peletonie Burgmanii. Po lekturze forum spodziewałem się spokojnej i bezpiecznej jazdy, jazda na zakładkę i te sprawy. I troszeczkę się zdziwiłem !scooter Jazda na zakładkę była z tym że po wszystkich możliwych pasach i z dowoln?, dostosowan? do warunków na drodze prędko?ci? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wczoraj po raz pierwszy miałem okazję przejechać się w peletonie Burgmanii. Po lekturze forum spodziewałem się spokojnej i bezpiecznej jazdy, jazda na zakładkę i te sprawy. I troszeczkę się zdziwiłem !scooter Jazda na zakładkę była z tym że po wszystkich możliwych pasach i z dowoln?, dostosowan? do warunków na drodze prędko?ci? ;)

Pozdrawiam

I tak powiniene? się cieszyć, że od którego? kołkiem nie oberwałe? :):P

MSPANC

pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza
... z dowoln?, dostosowan? do warunków na drodze prędko?ci? !scooter

Worlan uciekał przed hałasem ze swojego komina dbaj?c też o nasze płuca by?my nie wdychali za bardzo sadzy :) Wszystko dla naszego dobra, zdrowia i lepszego samopoczucia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Po lekturze forum spodziewałem się spokojnej i bezpiecznej jazdy, jazda na zakładkę i te sprawy.

Jak jechali?my w grupie, to było na zakładkę :) . Ale przed ?wiatłami, to już tak jest, nie ma czy lambo, czy ?cig, Burgmania musi być pierwsza ;). Wtedy grupa trochę się rozjeżdża, ale za chwilę po zapaleniu zielonego znowu tworzymy zwarty szyk. !scooter ;):P;) !scooter

I tak możemy się cieszyć, że nie było Mariusza i Artixa :P . Znaczy, było wolniej. :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Każdy jedzie jak może i umie, ważne aby wiedzieć gdzie dojechać !scooter . Inna sprawa, że w grupie raĽniej. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Każdy jedzie jak może i umie, ważne aby wiedzieć gdzie dojechać !scooter

I tego się w razie czego będę trzymał ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mnie się tam taka "jazda" nie podoba. 

Mnie też ;) , ale jak sięgam pamięci?, ze 3 lata temu, jak pierwszy raz przyjechałem do Młyna i padło hasło do Konstancina, też my?lałem, że to będzie spokojna przejażdżka. Wypruwałem z YP-ki flaki, żeby tylko się nie zgubić. Wtedy to dopiero Dacja szalała swoj? 3-setk? :P . Do domu wróciłem z takim poziomem adrenaliny, że miałem kłopoty z za?nięciem !scooter :), a nogi mi drżały jeszcze następnego dnia. !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...