Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

WyobraĽcie sobie że pojechałem dzis do R66 i jakież było moje zdziwienie że nie zobaczyłem tak nikogo . Żadnej znajomej twarzy żadnego skuterka ! Tak sobie siedze i siedze zapaliłem fajka i my?le sobie a może gdzie indziej pojechali ? Tak wiec wyci?gam komóreczke wbijam w neta (oczywi?cie na forum) czytam sobie i czytam i nagle dostałem ol?nienia W CZWATREK QR..A W CZWARTEK hehehehe . Tiaaaa smiejcie sie hehe ! Jutro będę ! Do zobaczyska !scooter

Odnośnik do komentarza

No cóż Nerwas jeszcze zakręcony po wyjeĽdzie do Marl :lol:

chyba za dużo km zrobił swoj? !sciana

Powinienem się stawić dzisiaj

Odnośnik do komentarza

widzimy się jutro??

zgodnie z obietnic? przybędę "pochwalić" się nabytkiem i przywitać w realu z forumowiczami- będzie też Szanowna Małżonka, oraz (UWAGA) koleżanka małżonki- singielka whist

tak więc Panowie kawalerowie, wypucujta swe rumaki!! !sciana

Odnośnik do komentarza

Do której zamierzacie go?cić w R66?

Chętnie bym podjechał i się przywitał, ale mam jeszcze trochę spraw na dzi? i nie wiem czy się wyrobię :/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Do której zamierzacie go?cić w R66?

Chętnie bym podjechał i się przywitał, ale mam jeszcze trochę spraw na dzi? i nie wiem czy się wyrobię :/

Tradycyjnie o 19:00

Odnośnik do komentarza

a to różnie :) jak wiara głodna to karawana whist;)whist;) !scooter !scooter !scooter rusza na kebaba tak koło 20.00 !OK

A jak nie to nawet do 21 zostajemy w R66 ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak się udała przejażdżka do Zegrza ?? Pytam, tak z zazdro?ci. whist Pierwszy raz ogl?dałem odjeżdżaj?c? grupę maxi z boku. !placz1 Mam nadzieję, że ostatni ;):lol:

Odnośnik do komentarza

Grzesiu było super !placz1 do tej pory brzuch mnie boli od ?miechu :lol:

Mariusz namówił nas, na kupno filecików z okonków, z masłem czosnkowym whist

miód w gębie, palce lizać, żałuj że nie pojechałe? katamaranem

Odnośnik do komentarza

Było zajefajnie. Pierwszy raz byłem dzisiaj z Wami ale napewno nie ostatni w tym sezonie. Licznik Trip wybił 308km, 22:30 zameldowałem się w domku cały i zdrowy.

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja my?lałem, że wszyscy jad?....

Troszkę żałuję, że skręcili?my wcze?niej...

No trudno, drug? raz? będę pewnie mniej "nakręcony"...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Wszystko OK tylko tematy przy jedzeniu były jakie? takie "obrzydliwe" !w00t

Łeee tam, to była taka "pikantna przyprawa" do tych okonków :lol:

Odnośnik do komentarza

Tuż przed 19t? widziałem sporo (oj, z kilkana?cie sztuk) skutrów przed R66 i zakładam, że to Wy :lol: Niestety wracaj?c już po 20. zostało sztuk kilka, a będ?c po badaniu dna oka, mogłem co najwyżej pobawić się w szukaniu własnego skutra na parkingu.

Następnym razem !w00t

Odnośnik do komentarza

witam!

wczoraj byłem pierwszy raz i chciałbym podziękować za miłe powitanie

wybaczcie, ale mam problemy z zapamiętaniem imion i nicków, więc nie dziwcie się, kiedy następym razem będę się przedstawiał :lol:

...nie od razu Rzym zbudowano !w00t

pozdrawia Was małżonka i jej koleżanka (która napaliła się na Vespę)

do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(która napaliła się na Vespę)

Nie tylko ona !happybth

Mario, dzięki za umożliwienie poznania walorów tej kultowej maszyny. Jestem pod wielkim wrażeniem. !w00t Tylko ten kolor !happybth !happybth :lol:

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie jak się czujecie po tych rybkach bo w tvn :lol: !tut że jakie? skażenie nad zegrze i juz 8ton ryb wyłowili pływaj?cych brzuchem !piwko nawet zakaz wchodzenia do wody jest !OK zobaczymy co będzie dalej !happybth

Odnośnik do komentarza

Noguru nie wiem o co tobie chodzi :D

ryby które jedli?my były z mazur :angry:

a ta co było w TVN, to tylko informacja o anomaliach pogodowych, ryba jest delikatnym stworzeniem i reaguje na wszystko, jak dobrze przepatrzysz historię pogodow?, przy nie sprzyjaj?cych warunkach atmosferycznych powtarza się to co parę lat.

Natura potrafi się odrodzić i na jesień będzie już O.K.

Ryba pomaga na wszystko, tylko nie może być ?nięta, jak się j? łowi :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rybek niestety nie starczyło dla wszystkich chętnych (a kelnerka nie chciała nałowić więcej :D ), ale wygl?dały naprawdę smakowicie. Było bardzo fajnie i wesoło (kto nie był, niech żałuje). Pozdrawiam biesiadników.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...