Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie fajnie. Znalazłem miejsce, widzę stoj?, skuterzy?ci. Pogapili?my się trochę na siebie. No my?lę OK, zawracam i l?duję bo tutaj już skrętu nie widzę. A jak zawróciłem to tylko tylnie ?wiatła widziałem. Uups już po spotkaniu !w00t

To do której zazwyczaj jeste?cie?

Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy tylko z Aprili? whist Wróciłem do domku, potuptałem wokół własnej osi i wymy?liłem, że trzeba przegonić moj? czerwon? rakietę ;)

Szanowne Burgmanostwo zgłodniało i pojechało na kebaba, miałem cynk więc się zjawiłem -"szast prast". I wszystko jasne !w00t

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kebab był trochę póĽniej whist . Pierwszym miejscem postoju był Stary Młyn, gdzie nowi wła?ciciele słabo nas nakarmili i chaotycznie rozliczali. Ceny chyba pozostały na poprzednim poziomie, natomiast ilo?ć strawy znacznie mniejsza !happybth . Trochę zniesmaczeni pojechali?my do Sahary na kebaba. Niektórym było jeszcze mało i ?mignęli?my "na rybkę". W końcu doszli?my do wniosku, że po tak gor?cym dniu ryba to nie za dobry pomysł. Skończyło się na porównywaniu zapachu zepsutej ryby z ......tego nie napiszę... !piwko

PS. Już nigdy nie będę wyjeżdżał ostatni. |cigaj?c peleton musiałem ZNACZNIE przekraczać dozwolon? prędko?ć na Trasie Toruńskiej. !happybth ;) !tut Normalnie mi wstyd.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Pierwszym miejscem postoju był Stary Młyn, gdzie nowi wła?ciciele słabo nas nakarmili i chaotycznie rozliczali. Ceny chyba pozostały na poprzednim poziomie, natomiast ilo?ć strawy znacznie mniejsza  !happybth .

PS. Już nigdy nie będę wyjeżdżał ostatni. |cigaj?c peleton musiałem ZNACZNIE przekraczać dozwolon? prędko?ć na Trasie Toruńskiej.  !happybth  ;)  ;) Normalnie mi wstyd.

Grzesiek, tekst o mowych wła?cicielach był tylko moim przypuszczeniem bo dziwne by było żeby aż tak bardzo zmieniło się w Młynie !piwko , no chyba że wymówk?, (przynajmniej jeżeli chodzi o porcje) będzie za przeproszeniem tzw. kryzys.

Jeżeli chodzi o ?ciganie peletonu to dziwię się, że akurat Ty narzekasz, ja może miałbym problem ale "żółta strzała" !tut .

Odnośnik do komentarza

Sprawa czysto formalna, gdzie jest dzi? spotkanie ?? Młym czy R66 ?

EDIT:

Dzięki Kisiel !happybth do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Yellow :(

Marcin... czy chcesz o tym pogadać? :)

Pamiętaj- nadal masz dużo przyjaciół. Nie zamykaj się w sobie. !YES

:):)

Odnośnik do komentarza

Nie no, "kominek" na zoltku wydaje sie dodawac wiecej mocy :( ... Na tym srebrnym jest chyba za slabo dokrecony :) ... i widoczne sa zaniki "powera" !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No ładnie,ładnie !YES

Szkoda że dzisiaj nie mogłem przyjechać-chętnie zobaczyłbym to na żywo

Odnośnik do komentarza

Koledzy !

Pomimo ze byłem pierwszy raz, a i moja "Hondzina" wygl?da przy Waszych maszynach trochę bidnie (no chyba była najmniejsza) to było fajnie. Ale powiem szczerze, Ľe przelot do SAHARY to było co?, co zrobiło na mnie wraĽenie ! To pierwsza moja jazda watach?, i bardzo, bardzo mi się podobało....

ŁOŁ !!!!! JESZCZE, JESZCZE....

Mam przy swojej jeszcze trochę roboty nim zachula idealnie, ale my?lę Ľe na next czwartek juĽ będzie OK

(no i oczywi?cie Ľe postaram się j? trochę podpucować, bo nie do?ć Ľe najmniejsza, to i jeszcze najbardziej ufajdana... :)

Pozdrawiam, i do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marynarz, jak moja Halka zobaczy ten filmik................

to raczej już na spotach czwartkowych, się nie zobaczymy. :)

Dalej nie rozumiem jak to się stało :) Rolki dostały dodatkowy balast, powinno być gorzej :( . Jakie? czary ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Koledzy !

Pomimo ze byłem pierwszy raz, a i moja "Hondzina" wygl?da przy Waszych maszynach trochę bidnie (no chyba była najmniejsza) to było fajnie.

Nie ważne czym przyjeżdżasz. Podobało Ci się? Wpadaj co tydzień :) .

Skuter dzi? taki - jutro inny. U nas nikt na to nie patrzy.

Edit>

Dalej nie rozumiem jak to się stało  Rolki dostały dodatkowy balast, powinno być gorzej  . Jakie? czary ?

A grochówki dzi? przypadkiem nie jadłe?? :(

Odnośnik do komentarza
Dalej nie rozumiem jak to się stało :( Rolki dostały dodatkowy balast, powinno być gorzej :) . Jakie? czary ?

A pięć minut wcze?niej mówił, że zacznie jeĽdzić spokojniej :)

oj Worlan słowa nie dotrzymałe? :)

Odnośnik do komentarza
Nie ważne czym przyjeżdżasz. Podobało Ci się? Wpadaj co tydzień :) .

Skuter dzi? taki - jutro inny. U nas nikt na to nie patrzy.

Tylko czasem warto się złapać po drodze do McDonalda do jakie? maszynki >500 :(

Odnośnik do komentarza

Yellow :)

Marcin... czy chcesz o tym pogadać? :)

Pamiętaj- nadal masz dużo przyjaciół. Nie zamykaj się w sobie. :(

!happybth !happybth

Szuwarek t? walkę najlepiej skwitował :)

Odnośnik do komentarza
Marynarz, jak moja Halka zobaczy ten filmik................

to raczej już na spotach czwartkowych, się nie zobaczymy.  :D

Przeca ciebie nie widać na tym filmiku :P zawsze możesz powiedzieć że to nie Ty siedziałe? za kierownic? ( wiesz jak przy zdjęciu z fotoradaru :)whist !happybth ).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...