Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie i smaczne jajeczko (dzięki za organizację dla Teletubisia i Pablosa .

Jeszcze raz zdrowych i wesołych |wi?t i mokrego Dyngusa !NOT.

Pozdrawiam

Wiesiek&Ewa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dziękuję za spotkanie, jajeczko pyszne, kawka też... :D , i przejażdżka była !NOT. O sandałach nie wspomnę :lol:whist

Wszystkim Wam życzę:

Zdrowych Wesołych |wi?t Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem podziękować za fajne spotkanie,za kawkę u Więcusia.Mam nadzieję że nie będzie więcej powodów do dyskusji na temat rozrz?dów w kosiarkach !NOT i typowo motocyklowym obuwiu :lol: Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mam nadzieję że nie będzie więcej powodów do dyskusji na temat rozrz?dów w kosiarkach !NOT  i typowo motocyklowym obuwiu

Spaliłe? je ? :D Nie rób mi tego. To s? kultowe sandały i musz? na zawsze pozostać zwi?zane z Tob? i Twoja Majk?. :lol:

wreszcie można się kogo? czepić, a nie tylko się bronić whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mam nadzieję że nie będzie więcej powodów do dyskusji na temat rozrz?dów w kosiarkach !NOT  i typowo motocyklowym obuwiu

Spaliłe? je ? ;) Nie rób mi tego. To s? kultowe sandały i musz? na zawsze pozostać zwi?zane z Tob? i Twoja Majk?. :lol:

wreszcie można się kogo? czepić, a nie tylko się bronić whist

Spoko,kupiłem drug? parę :D

Odnośnik do komentarza

Ja wymiękam wpadnę na 5 minut i wracam do domu :) muszę

będę na spota eskortował Spinkę :D

pierwszy raz na swoim burgolocie wyjedzie na ulicę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po równym mogę jechać, ale po nierówno?ciach kciuk prawej ręki na.....la mnie niemiłosiernie. :) Przez zapomnienie pozostawiłem go dzisiaj pod mał? pras? :):D Ale za to paznokieć będzie nówka sztuka. ;):(

Odnośnik do komentarza
Zapraszamy w nowe miejsce cyklicznych spotkan Klubu Burgmanii, ktore odbywaja sie cotygodniowo w czwartki od godz. 19, miejsce Route66, ul.Prymasa Tysi?clecia 74...

Będzie kto? dzisiaj? Czy je?li wpadnę trochę po 19, to jest szansa, że kogo? z Burgmaniaków zastanę? A może wybiera się na dzisiejsze spotkanie jaki? posiadacz X-Maksa (miałbym ewentualnie parę pytań)?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejne spotkanie zaliczone. Przejażdżka jak zwykle 0-1 ;) do Wilanowa na lodzika w polewie truskawkowej :P , a póĽniej padło hasło nad Wisłę do Krzytra. My?lałem, że przypłyn?ł gdzie? swoj? łodzi? :blink: , a on na swojej ch-ni czekał na nas pod mostem :lol: !w00t . Jaki? był zdesperowany, topić j? chciał czy co? takiego. ;):D

Do następnego !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
Następnym razem przy 0-1 przyczepiam się do kogo? <500 link? a drug? dam Szuwarkowi cwaniaki  !scooter

Wookash'ku a do czego Bozia dała ci nóżki? A po to by się odpychać !scooter Przy dobrym obuwiu, odpowiedniej koordynacji ruchów s?dzę, że ze swojej 200 lekko zrobisz 400 !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Kolejne spotkanie zaliczone. Przejażdżka jak zwykle 0-1  !scooter  do Wilanowa na lodzika

A podobno z wiekiem człowiek staje się stateczny i rozs?dny... !scooter

Strach normalnie z Tob? jeĽdzić !scooter :blink:

Krzytro faktycznie chciał spychać ch...ie do Wisły... widać, że desperacja sięga zenitu... a nowych sandałów jak nie było tak nie ma !scooter !scooter !scooter

Spot należy uznać za udany, szczególnie liczebnie... i tak 3 mać !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było !scooter

Skuter na sezon 2009 mam już rozbudzony po dzisiejszej jeĽdzie !scooter

Motocykli na mie?cie rekordowa ilo?ć, gdzie ten "kryzys"? !scooter

Odnośnik do komentarza
Kolejne spotkanie zaliczone. Przejażdżka jak zwykle 0-1  ;)  do Wilanowa na lodzika

A podobno z wiekiem człowiek staje się stateczny i rozs?dny... !w00t

Strach normalnie z Tob? jeĽdzić !scooter ;)

Krzytro faktycznie chciał spychać ch...ie do Wisły... widać, że desperacja sięga zenitu... a nowych sandałów jak nie było tak nie ma !scooter !scooter :lol:

Spot należy uznać za udany, szczególnie liczebnie... i tak 3 mać !scooter

To nie ch... ię Krzytro chcial topić tylko sandałki pu?cić z pr?dem do 3miasta .... taki prezent dla ekipy z S3M :D.

Jakie on - off Panowie i Panie to przecież lajtowa przejażdżka była .....

Sezon można uznać za całkowicie otwarty .... wreszcie w Xcitingu po dwóch latach pojawiła Mi się jedynka na liczniku przed trzema cyferkami z przodu w trybie ODO :blink: .

Czas my?lec o zmianie bo sprzęt mi się gwaltownie zestarzał przebiegiem !scooter :P .

Dzięki za wspólne ?miganko po mie?cie .... oby więcej a nawet czę?ciej ..... tylko nada Wisłę już nie jeĽdzijmy bo tam się kurzy ... do tej pory kurz zgrzyta mi pomiędzy zębami !scooter .

Pozdrawiam w szczególno?ci .... naj-starszego i zarazem chyba naj-szybszego T-maxa w EU i jego kierowcę. Popier..... ten żółtek oj popier ..... szacun !scooter .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...