Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
I przepraszam, że momentami było za szybko, ale jako? pasek mi się ?lizgn?ł. !OKK

Worlan te paski to nam się ?lizgaj? co czwartek !scooter

Ja również dzięki za miłe spotkanko i przejażdżke

Odnośnik do komentarza
Uff, ja też już w domu. Jazda do Zegrza to mały piku? w porównaniu z powrotn?. Polacco, wymęczyłe? mojego tmaxa na maxa. !OKK Już ledwo zipał staruszek. :P

Rybka rewelka !scooter Dzięki za miłe towarzystwo i wspólne ?miganie. I przepraszam, że momentami było za szybko, ale jako? pasek mi się ?lizgn?ł. :)

zapytam z czystej ciekawo?ci !OKK - czy kolega na Piaggio dotrzymał Wam kroku - czy w ferworze Grand Prix Legionowo odpadł gdzie? po drodze :P !OKK

Odnośnik do komentarza
Uff, ja też już w domu. Jazda do Zegrza to mały piku? w porównaniu z powrotn?. Polacco, wymęczyłe? mojego tmaxa na maxa.  :) Już ledwo zipał staruszek.  :P 

Rybka rewelka  !OKK Dzięki za miłe towarzystwo i wspólne ?miganie. I przepraszam, że momentami było za szybko, ale jako? pasek mi się ?lizgn?ł.  :)

zapytam z czystej ciekawo?ci :P - czy kolega na Piaggio dotrzymał Wam kroku - czy w ferworze Grand Prix Legionowo odpadł gdzie? po drodze !OKK !OKK

Szedł pełnym ogniem na 4 pozycji !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

zapytam z czystej ciekawo?ci  !OKK - czy kolega na Piaggio dotrzymał Wam kroku - czy w ferworze Grand Prix Legionowo odpadł gdzie? po drodze  :P  :P

Oczywi?cie, że dotrzymał kroku. Rozjechali?my się przy Wolskiej. Twardziel jest !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oszczerstwo !scooter . Proszę nie wierzyć tej kobiecie. Jest uprzedzona do mnie !OKK . Jaka prawa strona !OKK , jakie czerwone :P . Niech lepiej napisze jak jechał jej m?ż ??? :):P

Oj, Gosia, Gosia......

Edit: Ja jechałem na żółtym. Gosia mnie z kim? pomyliła. !OKK

Odnośnik do komentarza

Miło było Was zobaczyć. Może następnym razem dam się skusić na przejażdżkę nad Zegrze czy dok?d? indziej. Sierpień powinienem mieć luĽniejszy. Tymczasem wracam do pracy...

Odnośnik do komentarza

Tiaaa.... nie mam pytań !OKK Rzeczywi?cie dojazd do Zegrza już był ostry... ale wyobraĽcie sobie powrót gdzie spod każdych ?wiateł Worlan z Pollacco testuj? skutery i to automat... a teraz może z manuala strzele. Nieraz musiałem na póĽnym żółtym lecieć żeby panów z zasięgu wzroku nie stracić. Cytuję Pollacca - ( dojeżdżam do ?wiateł zmachany jak nigdy... w końcu max speed pokazał 130km/h i goniłem wszystko i wszystkich bo widzę, że przede mn? czerwone... może stoj? ) o siema... zd?żyli?my obiad zje?ć zanim dojechałe? :P

Dzięki za miły wypad, towarzystwo powoduje, że było naprawdę fajnie !scooter

Odnośnik do komentarza
Worlan wyprzedzal z prawej i jezdzil na czerwonym!!!! :P

Gosia

czyżby? w wy?cigu z Zegrza występowała w roli "niezależnego" :):):) obserwatora !OKK ?

Odnośnik do komentarza

hm... tak sobie my?lę i my?lę... eee... tam wydawało mi się tylko.

a nie !OKK to może przenie?my nasz spot do pirata :P zamiast r66.... :)

Odnośnik do komentarza

Bylo okey, pokazaliscie nam nowe miejsce bo rybe zawsze wciagalismy z drugiej strony w Porcie Pilawa:)

Worlan jezdzi szybko ale bezpiecznie-!OKK A jak jest sucho, pusto i prosto to i poscigac sie mozna:)

pozdro.pollacco

Odnośnik do komentarza

Worlana jeszcze nie widziałem jeżdż?cego na czerwonym ?wietle, ale jego skuter.. a to już inna sprawa. Własne oczy mi ?wiadkiem: ?miga na czerwonym i już.

Pewnie przyjdzie jeszcze czas i dotrzymam Wam kroku.. póki co (mój) forumowy status jest bardzo trafny :P

!OKK :):):) ..................... !wchair

Do następnego czwartku :)

Odnośnik do komentarza
Worlan wyprzedzal z prawej i jezdzil na czerwonym!!!! !OKK

Jak znam życie i Worlana, to wyprzedzał z lewej..... z drugiej lewej :P:):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Worlana jeszcze nie widziałem jeżdż?cego na czerwonym ?wietle, ale jego skuter.. a to już inna sprawa. Własne oczy mi ?wiadkiem: ?miga na czerwonym i już.

Kurde, to jechał Mario. !OKK Zaproponowałem mu przejażdżkę Tmaxem, co by zobaczył jak żółtek się sprawuje pod moj? ręk?, a tu masz babo placek. Mario miał na sobie czerwon? koszulkę, a ja czarn?. Jak jechał czerwony na żółtym, to nie ja. :P

Odnośnik do komentarza

Przecież zaznaczyłem, że nie widziałem Worlana jeżdż?cego na czerwonym ?wietle, tylko Twój skuter !OKK

..a, że nie napomniałem, że to Mario prowadził, cóż.. to taki zabieg dziennikarski :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
I kup od takiego Warszawiaka skuter  !scooter  !piwko  !OKK

Nie rozumiem :) !piwko

A może czarny idzie pod młotek ? Skuter od warszawiaka to nie padaka !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
hm... tak sobie my?lę i my?lę... eee... tam wydawało mi się tylko.

a nie !piwko to może przenie?my nasz spot do pirata !piwko zamiast r66.... !OKK

Dobrze gada, dać mu wódki... !OKK

Jestem za !scooter

Odnośnik do komentarza

W temacie super sprzętów z 3miasta.

Ostatnio można było natkn?ć się na tak? ofertę.

Skuter niby OK, ale.... ale chiński. !scooter

DSC_8254.JPG

Ze względu na nieczytelny styl pisma oferenta przetłumaczę:

TANIO SPRZEDAM!

Nie katowany. Od "dziadka". Wiadomo?ć na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No, nie. @Pleban, chyba sobie jaja robisz. Z całym szacunkiem dla Abacha, ale to nie jest możliwe. K...wa, ale taki kolor. !piwko !scooter !piwko

Odnośnik do komentarza

Wyszli po cichu rano z namiotu i mi t? kartkę przyczepili do skutera :P

Najlepsze jest to, że byli zainteresowani :)

Wracaj?c do Waszych jazd po wawie, tych opisywanych i tych, które sam widziałem na oczy powiem tak, w 3mie?cie jeszcze nigdy nie było żadnych wy?cigów ;)

Więc gdzie warto kupić używany skuter? ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, czy w ten czwartek też jest spot? Można do Was doł?czyć? wyj?tkowo przyjadę nie pieskiem ale burgim 400, także może nawet mógłbym póĽniej nad?zyć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...