Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek dzięki za polatanke , było super .Coś mi się wydaje ,że istnieje dość duże prawdopodobieństwo ,że te zdjęcia obejrzy jutro cała klasa mojego syna .Mam nadzieję ,że tylko to mało edukacyjne z tabliczką zostanie ocenzurowane przez moją żonę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

My z Gosią zaraz do Szczecina ruszamy na 2oo... Plany prócz lekarza, to wizyta w InterMotors.

Odnośnik do komentarza

Hej. Przeczytajcie proszę. Sprawa dotyczy córki mojego dobrego kolegi ze Świnoujścia. Przebieg choroby znam od początku i gwarantuję, że nie w tym medialnej ściemy. Sprawa poważna. Jeśli ktos z was będzie miał ochotę proszę o pomoc.

https://www.siepomaga.pl/uratujmnie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Później się dziwisz że cię małżonka z domu nie chce wypuścić.

Chciałbym sprostować wszelkie domysły i pomówienia.

NIGDY nie powiedziałem i nie napisałem, że moja małżonka (żona) nie chce mnie wypuścić z domu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sprostować wszelkie domysły i pomówienia.

NIGDY nie powiedziałem i nie napisałem, że moja małżonka (żona) nie chce mnie wypuścić z domu.

Moja wina bardzo uprościłem sprawę

Odnośnik do komentarza

Moja wina bardzo uprościłem sprawę

Faktycznie, bardzo uprościłeś sprawę ...

Rzecz jest bardziej skomplikowana ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krisso i Melmacie... Dzięki za przeprowadzenie przez zakorkowany Szczecin, "płetwa" na manetce sprawuje się w trasie rewelacyjnie, Gosia zajada się chlebem z piekarni i w takim tempie to chyba szybko z zakupionych moto-spodni wyrośnie :P Z tego wszystkiego nie zrobiłem zdjęcia Krissa nowej szyby w Honii... :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Drodzy koledzy, po przeanalizowaniu Waszych wpisów całą noc się zastanawiałem co bardziej przydałoby mi się w skuterze, elektryczne szyby czy ABS...

Rzelu, brakuje konkluzji... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś popołudniowa mini wycieczka rozpoczęta w pięknym sloneczku a zakończona przy pochmurny niebie, porywistym wietrze i 13 st C. Dzięki za polatankę:)

f8036bcbcaa5e75d4f0229b21f3af893.jpg

7f228f91eb70bed23b286753d61b50ca.jpg

57df2418c1f5c820e652e92dc154ef6d.jpg

f680a63c60efacc720fd7b31a31182cd.jpg

57ef4f906873b1badf6374f497aab137.jpg

c45093f9acba48a305f88194e9cc87b1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda tak szybko się zmieniła, że wracając zmarzłem gorzej, niż jak wracaliśmy z Ryni przy +3... Ale wycieczka zwariowana i fajna... Robsson, wrzuć mi proszę na mail te z nami w większym rozmiarze :)

64b3dbdc5a665db1.jpg

45a0ff45ca80fbfd.jpg

574cf31d698f446f.jpg

Odnośnik do komentarza

Bo w ogłoszeniu pisze wyraźnie "burek bez ABS-U" Pozdrawiam

Po dzisiejszej rozmowie ze mną gość edytował ogłoszenie i wyraźnie zaznaczył że burek nie posiada ABS ...

No ale że dodał tysiaka do wcześniejszej ceny? ... trochę go poniosło pomimo faktu iż burek jest ładny i zadbany ...

.

A po południu ... nawinąłem kilkadziesiąt ka-emów na budzik ... oj fajnie było ...

Odnośnik do komentarza

OOO Slawku i Robercie i tak bez kolegów te wycieczki ? Nieładnie , nieładnie.

Dołączam się....nieładnie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, w końcu przedstawiłeś Stargardzką Ekipę Skuteromaniaków. Teraz wiemy, że faktycznie istniejecie. Fajna fotorelacja przedstawiająca nam członków SES. Trzymam kciuki i dopinguje żeby Wasza Ekipa rozrastała się o kolejnych Skuteromaniaków i z czasem dorównała prężnie działającym kolegom ze Świnoujścia.

Brawo Wy.

Odnośnik do komentarza

Dodał tysiąc bo się dowiedział, że brak ABS-u. To teraz trzeba będzie dopłacać za taki ekstras jak brak ABS-u :-)

Odnośnik do komentarza

Burki K7 dostały ABS bodajże od 2010 roku, ale też nie wszystkie, bo za ten extras trzeba było dopłacać, więc największe sknery wolały golasa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po dzisiejszej rozmowie ze mną gość edytował ogłoszenie i wyraźnie zaznaczył że burek nie posiada ABS ...

No ale że dodał tysiaka do wcześniejszej ceny? ... trochę go poniosło pomimo faktu iż burek jest ładny i zadbany ...

Może Elvis za bardzo wychwalałeś Burgmana i sprzedający stwierdził, że za tanio sprzedaje. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś, jak to tradycja nakazuje, jestem podłączony do matrixa... Tak więc mnie nie będzie. Za tydzień zresztą też, bo wyjeżdżam. Za dwa tygodnie też - tym razem znowu Matrix.

Cholera, nie ma kiedy jeździć i spotykać się z Wami. Wszyscy gdzieś wyjeżdżają, a to Szwecja, a to Nad morze... No smutno mi, że przechodzi mi tyle ciekawego koło nosa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...