Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Rogierro daj tylko znac< jestem gotowy caly czas...Ale kilometrow dzisial nakreciles sporo,ja tylko38 z braku czasu

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

Tradycyjnie dziękuję Markowi i Zosi oraz Melmacie za wyciągnięcie mnie podprogowo na wycieczkę do Koszewka, Bań (wspaniała przygoda z płynami o dziwnych smakach, Swobnicy z zamkiem Joanitów, dziękuję za Greifenhagen i wczesną kolację jeszcze z Rzelem i Qszyśkiem (najbardziej lajtowo jadł właśnie Rzelu- sałatkę - lol), dziękuję Krzysiowi za Hondę Forzę (nawet z zepsutymi manetkami) i ogólnie Hondzie za najdoskonalsze pojazdy na świecie, Ogólnie dziękuję za radość 50-latka ze znajomości fajnych ludzi. Dziękuję za wspólne ponad 100 km- Elwis- dziękuję, że kupiłeś letnią jasną kurtkę- dzięki temu jest nas dwóch, tak na marginesie w ciemnych okularach i jasnej kurtce wyglądasz zabójczo- tak samo jak i ja. Zmień jeszcze te żałosne spodnie i razem będziemy rwać towar.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur, a co z tym deszczem spływającym po cohones?

Cholera, łatwo się zapomina...

Nie nawidzę Was.,tak jeździcie i jeździcie. Kurna, w zeszłym roku mogłem jeździć, to pogoda była do dupy. A teraz jak raz od kurna września do kurna maja pełnia sezonu...

Odnośnik do komentarza

WD 40 szukaj Burka TYLKO!!! z ABSem.Ja sie dzis przekonałem jak to jest brak ABS. narazie nic mi nie dolega.profilaktycznie zażywam środki przeciwbólowe (%)i z tych co nie maja ABS.

Dziękuje za wycieczke w pogoni za tymi co szukali cos do zjedzenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dziś miałem misję do spełnienia - dostarczyć akumulator pod Klinikę w Greifswaldzie. Szwagierka z córeczką codziennie przez 5 dni słuchały muzyki w aucie i w końcu zdechło :) Misja zakończona powodzeniem. Malutka Matylda znowu może słuchać muzyki ;)

Przed transportem aku wyrzezbilem trzymadełko coby aku się nie obalił

836683a2263196486fd1c9fb7872f211.jpg

I zadowolona Matylda :)

e101565d6d72410f2e51099e5dd7bfe1.jpg

2bff9ae8722a5097628328ac82fb9917.jpg

I było tak przyjemnie, że można było na letniaka jechać.

531c8305d159aea4e98c4b5097cdc938.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A tak nawiasem mówiąc, to moglibyśmy ten Greifswald najechać w tym roku.

Qszysiek, co Ci się przytrafiła za przygoda??? Cały jesteś??? A jak skuter???

Odnośnik do komentarza

A tak nawiasem mówiąc, to moglibyśmy ten Greifswald najechać w tym roku.

Qszysiek, co Ci się przytrafiła za przygoda??? Cały jesteś??? A jak skuter???

Wstyd opowiadać i szybko zapomnieć.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś miałem misję do spełnienia - dostarczyć akumulator pod Klinikę w Greifswaldzie. Szwagierka z córeczką codziennie przez 5 dni słuchały muzyki w aucie i w końcu zdechło :) Misja zakończona powodzeniem. Malutka Matylda znowu może słuchać muzyki ;)

Przed transportem aku wyrzezbilem trzymadełko coby aku się nie obalił

Brawo - TY

Odnośnik do komentarza

ABS fajny gadżet,ale rozumu i tak nie zastapi.Rozwaga.oczy dookola glowy i przewidywalnosc(cokolwiek to znaczy) zastepuje wszystkie dodatki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ABS fajny gadżet,ale rozumu i tak nie zastapi.Rozwaga.oczy dookola glowy i przewidywalnosc(cokolwiek to znaczy) zastepuje wszystkie dodatki

Jednak czasem nie da się wszystkiego przewidzieć i zobaczyć. ABS jest OK.

Odnośnik do komentarza

ABS fajny gadżet,ale rozumu i tak nie zastapi.Rozwaga.oczy dookola glowy i przewidywalnosc(cokolwiek to znaczy) zastepuje wszystkie dodatki

Całkowicie się z tobą zgadzam.oprócz tego że ABS to gadżet.a reszta do obgadania poza forum.
Odnośnik do komentarza

Ja juz jestem bardzo dorosly i dla mnie bardziej przydatne jest np.otwieranie drzwi z pilota i elektryczne szyby niz ABS.Ale mowia ze do wszystkiego trzeba dorosnac-to teoria.W praktyce ABS czasami sie przydaje,czasami przeszkadza,ale szyby elektryczne zawsze sa OK

Odnośnik do komentarza

A kiedy przeszkadza ? Bo chyba o czymś nie wiem.

Jest taka teoria z czasów nieświecącego "motoru" (tj drukowanego na zwykłym papierze), że wprawny kierowca pojazdu może zahamować na krótszym dystansie niż przy pomocy ABS, Po latach świecący już "motor" wskazywał jednak, że spowodowane jest to złymi nawykami. Kierowcy hamują pulsacyjnie zapominając, że przy ABS powinni nacisnąć mocno i nie odpuszczać. Hamowanie pulsacyjne przy ABS wydłuża drogę hamowania. Ponadto na śliskim starsze ABSy (jednokanałowe???) potrafiły wariować. Ja w samochodzie mam wielokanałowy (każde koło ma osobny czujnik) i nawet na lodzie abs nie głupieje. Tzn nie przenosi jednakowych info o poślizgu dla wszystkich kół. Pomogłem Maćku?. Jak pomogłem to podziękować - :) Cytacik Praca systemu ABS w niektórych przypadkach, jak wspomniano powyżej, prowadzi do wydłużenia drogi hamowania. To bardzo ważne, na przykład, jeśli jeździć na zimowych drogach na oponach letnich. Ponadto, na luźnych nawierzchniach, takich jak głęboki śnieg lub żwir, zablokowane przy hamowaniu koła zanurzeni głęboko w powierzchnię, a to daje dodatkowe spowolnienie." http://auto.marine-n...jak-dziala-abs/ Dla rozumiejących po rosyjsku fajny filmik z dziewczyną "w moim typie". Film mądry- bądż mądry, bądż jak rosyjski ABS. nada być umnym i pierechitryć ABS -:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podobne teorie dotyczą zapinania pasów - zapinać, czy nie zapinać, bo przecież bywały przypadki, że zapięcie pasów było pośrednio przyczyną śmierci, a gdyby jegomość wyfrunął z auta, to by przeżył :). Także różne są teorię dotyczące ABS i pasów i w ogóle wszystkiego, co nas spotyka w życiu :P.

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy, po przeanalizowaniu Waszych wpisów całą noc się zastanawiałem co bardziej przydałoby mi się w skuterze, elektryczne szyby czy ABS...

Tymczasem na moim balkonie termometr o 9 rano pokazuje 22 stopnie ciepła.

Może dziś jakiś SN?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzelu, jesteś Mistrzem konkluzji, jak zawsze hehehe.

Edit:

Jeśli tylko uda mi się wrócić z Koła o sensownej porze, stawiam się na SN'ie ;). Super pomysł. Po 4 dniach skuterowej abstynencji, aż mnie nosi, tym bardziej przy tak pięknej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

http://auto.marine-n...jak-dziala-abs/ Dla rozumiejących po rosyjsku fajny filmik z dziewczyną "w moim typie". Film mądry- bądż mądry, bądż jak rosyjski ABS. nada być umnym i pierechitryć ABS - :)

Przepraszam, że odchodzę od tematu ABS, ale dla rozluźnienia atmosfery i poprawy nastroju,

dla odmiany film na inny temat niż ABS, ale też pochodzący z Rosji i też z dziewczyną, tym razem "w moim typie" ;)
Odnośnik do komentarza

Stargardzka Ekipa Skuteromaniaków ...

es.jpg

pod dowództwem Adiego (Adriana) ...

a2.jpg

korzystając z ładnej pogody zorganizowała sobie dzisiaj polatankę wkoło komina ...

nawinęliśmy na budziki kilkadziesiąt kilometrów ...

oczywiście odwiedziliśmy lotnisko i atrakcje które skrywa bujna już zieleń ...

a3.jpg

i poradzieckie gruzowiska ...

a4.jpg

a1.jpg ... ot i tyle ...

polatankę zakończyliśmy lodami nad jez. Miedwie... zimnymi oczywiście ...

.

Adrian, andrew70 ... dzięki za wspólne kulanko ...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że odchodzę od tematu ABS, ale dla rozluźnienia atmosfery i poprawy nastroju,

dla odmiany film na inny temat niż ABS, ale też pochodzący z Rosji i też z dziewczyną, tym razem "w moim typie" ;)

Urbi, ale niunia, faktycznie ;)

Wybaczcie, ale filmu z dziewczyną, tym razem "w moim typie" nie mogę wstawić tu na forum, bo mnie po prostu zbanują :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...