Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

burek zmienił właściciela i pojechał do S-cia a ja szukam młodszego najlepiej od 2010r abs wskazany, cena do 12tys

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

W widzisz Waldku, a dopiero o tym rozmawialiśmy - poczekaj, zrobi się ciepło, zaraz pójdzie. I co? Nawet tydzień nie minął chyba? :). A nie ... chyba minął :D

Odnośnik do komentarza

Uprasza się o nie odwiedzanie tego miejsca, gdyż będzie ono jedną z atrakcji Spotkania Wrześniowego (Majówki wrześniowej) ;)

Już się uśmiecham do Was Chłopaki i jeśli tylko goście mile widziani to podaj tylko termin aby będę myśłał jak do Was znowu zawitać - :).

Tak się składa że będziemy również u Was 28-29 maja (mamy wyjazd od 25-29.05 http://www.forum.burgmania.net/topic/23622-cel-prora-wycieczka-weekendowa/ ) więc pewnie się spotkamy znowu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tomku, nasza impreza jest już ujęta w kalendarzu Burgmanii - spójrz na wrzesień.

Pozdrawiam i zapraszamy serdecznie.

burek zmienił właściciela i pojechał do S-cia a ja szukam młodszego najlepiej od 2010r abs wskazany, cena do 12tys

Gratulacje Waldku,

a może byś był zainteresowany tym skuterem http://otomoto.pl/oferta/sym-maxsym-400i-salon-polska-5800km-serwis-piekny-ID6ylb9r.html#830a433dd3

Wg mnie bardzo ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza

Tomku, nasza impreza jest już ujęta w kalendarzu Burgmanii - spójrz na wrzesień.

Pozdrawiam i zapraszamy serdecznie.

Gratulacje Waldku,

a może byś był zainteresowany tym skuterem http://otomoto.pl/of...html#830a433dd3

Wg mnie bardzo ciekawa propozycja.

Sym, jedna z najbardziej niedocenianych a najlepszych skuterowych skośnych marek. Sam rozważałem syma w swoim czasie. Niestety, jest z nimi pewien problem, dystrybutor ten problem się nazywa i dostępność oryginalnych części. Za to w Niemczech części są. Ogólnie bardzo chwalone skutery- tu masz jakiś niby test plus video http://motocykle.onet.pl/testy/sym-maxsym-400i-skuterowa-limuzyna/z6y4n

Tego syma ma http://www.forum.burgmania.net/user/8236-zygmek68/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Waldku, marka popularna w krajach południowej Europy i uchodząca za bardzo niezawodną i niezniszczalną.

Tu temat o tym skuterze na naszym Forum.

Jeśli szukasz skutera do 12 tys. zł, to ta propozycja na pewno warta rozważenia i to na poważnie.

Tutaj jeszcze inny test tego skutera.

Odnośnik do komentarza

Waldku zadzwoń sobie do dealera (w końcu w Polsce jest kilkudziesięciu) Waszego najbliższego:

Enigma S.C.

opis

Police, 26 Kwietnia 13

  • Tel: (91) 317 62 13

i zapytaj czy mają podstawowe rzeczy i po ile. U nas nie doceniany sprzęt ale na dalekim wschodzie sprzedają tego więcej niż japończyków razem wziętych. Rozmawiałem o tym sprzęcie z delaerem w Poznaniu - ma też Suzuki i Kawasaki gdzie kupowałem swój sprzęt więc mówi że idzie ciężko - małe parcie jednak sprzedawców by rozpowszechnić tą markę - podobnie było wcześniej z Kymco.

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie, jak nic mi nie stanie na przeszkodzie [praca] to również chciałbym do was zawitać, na tą majówkę wrześniową

Odnośnik do komentarza
witam serdecznie, jak nic mi nie stanie na przeszkodzie [praca] to również chciałbym do was zawitać, na tą majówkę wrześniową

Dawaj dziadek chętnie Cię zobaczę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Waldek, nie bój się SYMa... Stylizowany jest lekko na Burgmana 650, ale nowocześniej to zrobili. Na forum jest już kilka sztuk i po w zasadzie pierwszych kłopotach z tarczami hamulców (wymienili na nowy projekt i do tego zmienili na lżejsze felgi) i sobie chłopaki chwalą.

Sam się zastanawiałem, z tym że nad wersją 600, ale zimą nie było żadnego w ofercie sklepów i wybrałem MR. Jest naprawdę fajny, spory, wygodny. Jedyny mały minus, to motocyklowe stopki dla pasażera, co Meridzie może się nie podobać, choć po wypróbowaniu, może być wygodnym ułożeniem nóg... Wolałbym kupić właśnie taką prawie nówkę, niż trafić na Burka z niewiadomego źródła...

A tutaj możesz zobaczyć, jak pasażerka siedzi...

Odnośnik do komentarza

Majowy weekend, jakże długi, spędziłem w ...

01.jpg

było oczywiście motocyklowo ...

02.jpg

ale bardziej to było ...

03.jpg

... uffff .... do domu wróciłem zmęczony ...

ale ... mam pytanie ...

Wczoraj, około południa w Nowogardzie, zauważyłem kierownika z plecakiem na skucie w naszych klubowych kamizelkach ... przyznać się, kto kulał skuta w tamtych rejonach bo nie udało mi się rozpoznać ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Waldku, w pełni zgadzam się ze Sławkiem. Osobiście, szukając skutera takiego jak Burgman, dysponując kwotą 12 tys. zł, zdecydowanie wolałbym kupić dwuletniego SYMa od pierwszego właściciela, pochodzącego z polskiego salonu, z udokumentowanym przebiegiem i historią niż kilkuletniego Burgmana z niepewnego źródła i z nieznaną historią.

Odnośnik do komentarza

Majowy weekend, jakże długi, spędziłem w ...

01.jpg

było oczywiście motocyklowo ...

02.jpg

ale bardziej to było ...

03.jpg

... uffff .... do domu wróciłem zmęczony ...

ale ... mam pytanie ...

Wczoraj, około południa w Nowogardzie, zauważyłem kierownika z plecakiem na skucie w naszych klubowych kamizelkach ... przyznać się, kto kulał skuta w tamtych rejonach bo nie udało mi się rozpoznać ... :)

to my do lobza jechalismy
Odnośnik do komentarza

to my do lobza jechalismy

Tak myślałem ... :) ale jak dowiedziałem się ze sprzedaliście skuta to straciłem pewność ...

Czyli nie było ze mną tak źle ...

Odnośnik do komentarza

Waldku, marka popularna w krajach południowej Europy i uchodząca za bardzo niezawodną i niezniszczalną.

Tu temat o tym skuterze na naszym Forum.

Jeśli szukasz skutera do 12 tys. zł, to ta propozycja na pewno warta rozważenia i to na poważnie.

Tutaj jeszcze inny test tego skutera.

Waddek bierz SYMa - bedziem testować

A tak serio - ładna maszyna - prawie nowa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan na dziś jest taki, że z powodu pięknej pogody i przyjemnej temperaturki będziemy dużo jeździć - mam nadzieję :). Może Nowe Warpno na kawkę? Można nawet połączyć spocik ze Szczecinem nocą (nie za długą nocą rzecz jasna - tak do 23:00) :D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój skuter aktualnie jest w tuningu w Melmacie-Garaż, więc raczej tylko Pleciuga,

Jak byłem 1 Maja w Berlinie to widziałem zlot Vespy.

Odnośnik do komentarza

Marku, a gdzie tam zlot :) , sądząc po ich ilości pod "Goldelse", to ledwo co jakiś słaby spot był ;) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...