Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie skuerowcy i motórzyści zarazem ...

Przed nami maj, jeden z piękniejszych miesięcy w roku o ile nie najpiękniejszy ...

Cóż nowego mogę powiedzieć ... pewnie niewiele ... chciałbym jednak zachęcić wszystkich do chwycenia w ręce aparatów i innej maści sprzętów fotografujących, a tym samym do fotografowania, do robienia jak największej ilości fotek ...

Raz, że miesiąc piękny, dwa, że w wątku założonym przez Artura będzie można je wrzucać i później wspominać ... wspominać ... i wspominać ...

By nie przedłużać, w tym miejscu chciałbym nam wszystkim życzyć dużo ciepłych dzionków i dużo słońca ... a ponadto szerokości, przyczepności i jak najszerszych winkli ...

Pozdrawiam ... lwg ...

Miesiąc maj uważam za otwarty ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zgodnie ze wskazaniem mistrza Yody dziś króciutki sponton z Krissem :)

e9226096139c54218b600055f03ea15b.jpg

a76fdb09040c45dc9d202be126dc3f28.jpg

8c5eaaa8848e849588e62ee871f32830.jpg

5f300f811eeb7fa920fa9f70c7a0be7f.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za 1-Majową polatankę w blasku słońca... Wpierw rozruszałem Burka, robiąc mu nową sesję zdjęciową do sprzedaży...

c436d860dd492027.jpg

Później z Dareckim pojechaliśmy odwiedzić Czemila i zasmakować jego kawy...

656c809889f64938.jpg

W międzyczasie dojechał "Star" Robsson...

7c172a9bcac78f8d.jpg

Wspólnie polecieliśmy do DDR-owa, a dokładnie Usedom i okolic... Łącznie z wieczorną Kawką-czekoladą na Orlenie, pękło 70km :)

4b102055ead17d0e.jpg

151b9bd397548c4f.jpg

4dc2048c2a81871d.jpg

4eadd66c97290ad3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam. Zapraszam do Szczecinka dnia 07 maj.Wiecej na www.facebook.com/events/167665146960500/

Ale pech... Akurat mam dniówkę w robocie :(

Odnośnik do komentarza

Ale pech... Akurat mam dniówkę w robocie :(

Rozpoczęcie o 14 zwolnisz się troszkę ja chyba pojadę bo będę po nocce i na nockę to zdążę obrócić

Odnośnik do komentarza

Mała uwaga! Sprzedałem właśnie moją Hondę Integrę. Miała prawie 90 000 km. Biała, 2013 rok, kilka głębszych rys (widać podkład, ale bez tragedii) na lewej owiewce. Handlarz z Gniezna - od razu zapowiedział, że ją "skręci". Zarejestrowana na Szczecin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mała uwaga! Sprzedałem właśnie moją Hondę Integrę. Miała prawie 90 000 km. Biała, 2013 rok, kilka głębszych rys (widać podkład, ale bez tragedii) na lewej owiewce. Handlarz z Gniezna - od razu zapowiedział, że ją "skręci". Zarejestrowana na Szczecin.

Super :) Dobre wieści dla przyszłego nabywcy.

Odnośnik do komentarza

Proponuję wieczorem wypad do Gryfina.

Koncerty:

godz. 19 - Queen Of Magic

godz. 21 - Golden Life

myślę o wyjeździe ok. 19.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na razie jeździ na plecach tatusia. Bardzo by chciał coś kupić ale tatuś odradza.

Odnośnik do komentarza

witam,,, sorki że nie w tym dziale,,ale mam pytanko do posiadaczy silver wing 600, gdzie znajduje się filtr powietrza ? rozebrałem dziada całego i przepustnicę też a filtra jak nie ma tak nie ma pozdrawiam Bodzio.

Odnośnik do komentarza

Filtr powietrza znajduje sie po prawej stronie z boku pod siedzeniem tj, pod tym dużym plastikiem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
witam,,, sorki że nie w tym dziale,,ale mam pytanko do posiadaczy silver wing 600, gdzie znajduje się filtr powietrza ? rozebrałem dziada całego i przepustnicę też a filtra jak nie ma tak nie ma pozdrawiam Bodzio.

Pod plastikiem pod siedzeniem jak pisał przedmówcą musisz zdemontować boczny plastik po prawej pod kanapą :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...