Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie to Czemil w szoku był że ktoś zwolnił na 2 pasmowce i fotki robił

Jednak nie byłem ślepy ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Robimy coś dzisiaj?

Po 19-tej, jedziemy nad J. Miedwie, komunikować się proszę z Qkrzyśkiem

Odnośnik do komentarza

Może Ty też byś z Izą pojechał z nami? Jak zobaczy, że inne żony jeżdżą, to moja żona zamiast zrzędzić, będzie uczestniczyć (patrz pkt 5) :).

Nie wiem generalnie jakie ma plany mój osobisty wróg na przyszły łyk end :) ja jestem na tak i myślę że Izabela w tak szczytnym celu poświęci swój cenny czas

Odnośnik do komentarza

A ja tego nadal nie rozumiem. Jak to jest żeby mi moja mówiła co ja mam robić ?! ...................................

........................................................ Jeśli ktoś z Was nie zgadza się z moją teorią to napiszcie mi o tym.

Dokładnie tak jak napisałeś ... zgadzam się z Tobą w 100% ...

Po 19-tej, jedziemy nad J. Miedwie ...

No i co? ... dlaczego nikt do mnie nie zatelefonił? ...

Odnośnik do komentarza

spontan we trzech :)

zjedlim pizze w Dąbiu, polatalim na Łasztownię i Wały, krótki spacerek przy Odrze i na chatę.

Przy okazji Qkrzysiek pożyczył mi deflektor do potestowania na Europie. Trzeba przyznać, że dużo ciszej w kasku.

20160507_231940.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Walduś, rozmawialiśmy o tym, jaki skuter powinieneś kupić - szukaj z polskiego salonu od pierwszego właściciela i udokumentowaną historią. Naprawdę chcesz skuta z Włoch z przebiegiem 12000 obecnie na liczniku + około 50-60, które miał wcześniej? :) Poza tym, na tym etapie chyba pora poszukać maszyny z ABS? Wszak woził będziesz największy Skarb - Żonę?

No dobra, jedź, obejrzyj, a może faktycznie warto?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zapomniałem, dzięki

Może faktycznie pojedź, obejrzyj, bo nie wybaczyłbym sobie, gdyby super okazja przeszła Ci koło nosa. Luzik, już więcej się nie wtrącę.

Odnośnik do komentarza

jak to jest z ta mocą, jedni piszą 33 inni 34 lub 35km

Sami nie wiedzą, a wystarczy w dokumentach poszperać. A tak na prawdę jeśli już, to co to za różnica czy 33, czy 35, różnica to jest jak jest między 33, a 80km. A na Twoim miejscu Waldku, bo wiem, że często jeździsz z żonką, poszukałbym właśnie czegoś mocniejszego, jakiejś 600-tki. Burek w dwie osoby to lipa.

Odnośnik do komentarza

wd 40 powinieneś kupić z ABS napewno będzie ciężko znaleźć od 1 właściciela ale ABS musi byc

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie pojedź, obejrzyj, bo nie wybaczyłbym sobie, gdyby super okazja przeszła Ci koło nosa. Luzik, już więcej się nie wtrącę.

Krzysiu, a dlaczego masz się nie wtrącać, pomoc i rady kolegów z doswiadczeniem jest bardzo wskazana. Wszelkie sugestie nt. mojego przyszłego skuterka są bardzo potrzebne.Wlasciwie to dlaczego się obrazasz????????????
Odnośnik do komentarza

To jedziemy obejrzec kolekcję z Piły? Jak widać po fotce była inwestycja w pianki nabłyszczające. Włoskie może mieć mało rdzy a dużo kaemów. Co do cen i kilometrów: tutaj masz coś z ostatnich dni zza miedzy. Cena jest pod presją pogody ale przynajmniej przebiegu nie kryją.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po oględzinach wykonanych na podstawie zdjeć, zgadzam się z wypowiedzią Maćka. Waldku, obawiam się, że Merida będzie sie ześlizgiwała co najmniej miesiąc z tej nablyszczonej i wyplakowanej kanapy i z podestów. Przebieg to znów fikcja - spójrz na rurę i tłumik.

A tak nawiasem mówiąc, jak długo Ci wszyscy szemrani handlarze będą bezkarnie oszukiwać ludzi cofając liczniki.

Odpowiedź sama ciśnie się na usta - dopóki naiwni kupujący będą w to wierzyć i od nich kupować bez uwag.

Odnośnik do komentarza

U tych pilskich handlarzy jest sporo sprzętów.

80% z nich to wyplakowane trupy.

Zdarzają się jednak dobre skutery, np. Spidermax Artura.

Jadąc do Piły dobrze nie nastawiać się na konkretny model , bo można się rozczarować.

Ceny mają wysokie tłumacząc się pewnymi sprawdzonymi sprzętami.

Jak zobaczą, że masz sporą wiedzę to momentalnie udają, że się nie znają. To według mnie blef.

wd 40, chyba lepiej poczekać i kupić coś dobrego.

Odnośnik do komentarza

(...)A tak nawiasem mówiąc, jak długo Ci wszyscy szemrani handlarze będą bezkarnie oszukiwać ludzi cofając liczniki.

Odpowiedź sama ciśnie się na usta - dopóki naiwni kupujący będą w to wierzyć i od nich kupować bez uwag.

Mi osobiście się "w bani nie mieści", jak można kupić pojazd bez rachunków i wiarygodnej historii. Nie tej opowiadanej przez sprzedawcę z serii bajek 1000 i jednej nocy, ale tylko tej popartej dokmentami i rachunkami.

PS. Melmacie wrzucił rzetelny skuter, z rzetelnym serwisem, rzetelnym wygladem i przebiegiem. Z ręką na sercu, który importowany skuter z allegro ma dokumentację serwisową czy wydruki rachunków z serwisów... Osiągnięciem jest już wpis typu: skuter posiada wszystkie kluczyki :D :D :D ...

A później taki "zadbany sprzęt" z przebiegiem mniejszym niż te roczniki za granicami kraju, po przebyciu na lawecie ponad 1500 km jest "okazją do wzięcia"... Smiech to zdrowie...

Ale wiara podobno cuda czyni...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I właśnie to całe stado łatwowiernych i naiwnych Polaków, nie słucha i nie czyta opinii i rad, tylko kupuje te wspaniałe sprzęty, mega okazje z Włoch, Francji czy Wielkiej Brytanii w super cenie i przebiegami mniejszymi niż w naszych, rekreacyjnie użytkowanych skuterach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakieś pomysły na dzisiaj? Czekam na telefon.

Jedziemy z melmacie około 12-tej, jeszcze nie wiadomo gdzie aby dalej, pewne jest że dzisiaj po Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...