Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się kulać w tak brzydką pogodę ,lepiej podłubać coś przy zacnej jak np. olej w lagach wymienić

169580430214772fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Fajnie...

Takie dyskusje toczą się chyba od początku istnienia naszego forum... a prawda i RACJA jest zawsze taka, ze... każdy ma swoją :)

Mi osobiście się "w bani nie mieści", jak można kupić pojazd bez rachunków [...]

Ypsi 750 kupiona bez rachunków z Włoch.

Należy pamiętać, że Włosi to nie Niemcy. Ten naród nie magazynuje makulatury. Wiem co piszę.

Powiem więcej - wiele serwisów wykonywanych jest W OGÓLE bez rachunków... dlatego od lat tamtejsza Guarda di Finanza próbuje walczyć z szarą strefą :)

Konkludując - historia (rachunki) jest ważna ale najważniejszy jest sam pojazd i to w 90% trzeba się na nim skupić. Reszta to miły dodatek.

A co do naszych ofert - handlarze dostosowują ofertę do odbiorców. Najlepszy przykład Tmaxa Sobiera. Pojazd z pewną historią ale sprzedawał się blisko rok. W między czasie z allegro zeszło pewnie "naście" gruzów podobnego modelu... dlaczego? Bo były tańsze.

Odnośnik do komentarza

Ważne jest, żeby nienormalnej sytuacji nie brać za normalną :) . Przykład Tmaxa Sobiera i niepewnych gruzów (ale tańszych!) najlepiej obrazuje występowanie tego aspektu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie, my Polacy jeszcze nie nauczyliśmy się, że nie ma tanich okazji, a jeśli jest coś dobre to musi kosztować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest jeszcze trzeci aspekt - lubimy się pokazać i czasem sięgamy po półkę wyżej, nie całkiem racjonalnie. Zamiast na przykład kupić SJ06 w bardzo dobrym stanie, to wybiera się zamęczoną SJ09, bo posiadanie nowszego modelu poprawia samopoczucie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

[...]bo posiadanie nowszego modelu poprawia samopoczucie.

Poprawia MOJE i pogarsza sąsiada ;)

Apropos:

Niektóre zachowania są trudne do zrozumienia ale... wytłumaczalne :).

Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomym handlarzem 4oo i opowiadał o przypadkach, które miewa i nie są wcale odosobnione.

Dzwoni klient w sprawie wystawionego auta z przebiegiem ~250 tkm. Na miejscu po oględzinach i stwierdzeniu, że auto jest ok prosi aby mu skręcić stan licznika na 150 tkm.

Powód: "Panie, żona jak zobaczy że kupiłem auto z takim przebiegiem to mnie nie wpuści do domu!"

Inny powód: "Panie, sąsiad nie może zobaczyć takiego przebiegu !!!"

Tak więc handlarze w PL nie zawsze są z gruntu źli. Często "zaklinają rzeczywistość", kreują marzenia i... spełniają je!

Odnośnik do komentarza

Rzelu Zaraz mi język do d....y ucieknie hi hi, wygląda baaaardzo smacznie

olej wymieniony skut poskładany jadę się kulnąć

Napisz jak po wymianie zachowuje się podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza

olej wymieniłem na 15W ( był jakiś czerwony olej nieznałem parametrów) zostawiłem 9cm wolnego miejsca, jest duża różnica na dobre (jak dla mnie) jest twardsza i narazie nie dobija w każdej dziurze !OK

Odnośnik do komentarza

Widziałem dwóch w kamizelkach jak koło 15 pchali w stronę płoni na wysokości kijewa, ja wracałem rowerem z miedwia.

320ab5cb9927929ac96abb694201aaa3.jpg

Odnośnik do komentarza

Następną razą w planach nasza skuterowa trasa pójdzie pod nóż, Szczecin - Nowe Warpno - Trzebież. Może Grota się dołączy?

Odnośnik do komentarza

olej wymieniłem na 15W ( był jakiś czerwony olej nieznałem parametrów) zostawiłem 9cm wolnego miejsca, jest duża różnica na dobre (jak dla mnie) jest twardsza i narazie nie dobija w każdej dziurze !OK

I gitara tak trzymać

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze trzeci aspekt - lubimy się pokazać i czasem sięgamy po półkę wyżej, nie całkiem racjonalnie. Zamiast na przykład kupić SJ06 w bardzo dobrym stanie, to wybiera się zamęczoną SJ09, bo posiadanie nowszego modelu poprawia samopoczucie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I ty masz rację !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z pozdrowienia dla domatorów od Klubu Turystyki Gastronomicznej. Gryfino.d7ccfd5c9087a4eae75c83c44cff48af.jpg

Porcja Zosi.

Odnośnik do komentarza

Szanowni Gawędziarze ...

Nie mogłem zmarnować tak pięknej pogody ...

Tak więc w towarzystwie jednego harego pokulałem nad morze ...

Było ciepełko i w ogóle super ...

A przy okazji przetestowałem swój nowy nabytek, letnią kurtkę ... jestem z niej mega zadowolony ... :)

fota%2Bz%2Bmorza.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...