Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

Grochowski to niechce ale pokulalbym się gdzieś może ktoś zadzwoni do mnie i pokonamy gdzieś

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki Czemil za kulanko. Fajne te zdjęcia wyszły. Moja córka bardzo zadowolona z wycieczki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czemil, czy ruszyłeś już w temacie prawa jazdy, czy nadal się obijasz? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Testy mam juz zdane. W następny weekend mam jazdy z Bartkiem. Zobaczymy jak mnie oceni i kiedy pozwoli pójść na praktyczny.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie wrzucić link do mojego ogłoszenia. Rozstaję się bowiem ze swoją srebrną zbroją na rzecz nowej srebrnej zbroi o numer większej. Ta będzie pasować na osobę 165 - 170 cm wzrostu i odpowiednio proporcjonalne zbudowanej. Może być dziewczyna 165-170 raczej szczupła do średniej budowy. Facet 170 szczupły. Zresztą srebrną zbroję widzieliście. Tak jak wszystko RS Taichi jest genialna. Kołnierz o dziwo z neoprenu i osłona nerek też tam jest. http://www.forum.burgmania.net/topic/24059-kurtka-letnia-rs-taichi-187-rozmiar-m/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oprócz dzisiejszej polatnki odwiedziłem Sławka w pracy. A to jego "pies"

e043fd4f371cf536e179e302dfebbb2f.jpg

Odnośnik do komentarza

Urodziwy piesek. Też go widziałem u Sławka w pracy. Przyglądał się nam jak byłem z wizytą.

Odnośnik do komentarza

no nie mogę - przecież to LIS

bfa5c60db537499109eaa4760060300c.jpg

Takie fajne foto kiedyś zrobiłem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgodnie z życzeniem... Są zdjęcia. Szukamy z Robertem ciekawych miejsc dla uczestników wrześniowej majówki i na pewno będzie nią "truskawkowa kraina" w Koserow. Jest tam duży parking, w tym nawet wyszczególnione miejsce dla motocykli...

f6a1526c753a79ec.jpg

Wnętrze głównego pawilonu robi wrażenie... Ze ścian "spoglądają na nas setki, jeśli nie tysiące porcelanowych dzbanków...

2ba20eb9804a1d63.jpg

5fe1886f122ac30c.jpg

f73d8755c7ec6ecb.jpg

Na miejscu na naszych oczach produkują się dżemy i konfitury Można próbować i później kupić), rusza Fabryka Czekolady (w lustrach widać, jak się masa miesza masa) oraz poczekać na najświeższą "laskę" cukierków i zabrać ją pociętą na cukierki w słoiczku...

7779ef45ded580af.jpg

7f6a9448fe238464.jpg

89c2513169c1acb4.jpg

36c81b3b3c050ba0.jpg

a416bf6aa189bd8e.jpg

1d2ed3604d934448.jpg

Atrakcji jest sporo, jak place zabawowe dla dzieci, stodoła ze zwieżakami (owce, kozy, króliki, świnki), zjeżdżalnia, basen ze sterowanymi modelami łodzi... Można też cały park zwiedzić traktorem...

ea1dcda19b0230a1.jpg

d4c738050c3402ef.jpg

741df2c206186499.jpg

Jazda traktorem bywa niebezpieczna...

6d0b36c7b8609ba3.jpg

3b0473ca0790a759.jpg

Są też klimatyczne knajpki i kawiarenki... Naprawdę super miejsce.

cbd0f4babc9fe99d.jpg

0d47ca789cb7ac3a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uprasza się o nie odwiedzanie tego miejsca, gdyż będzie ono jedną z atrakcji Spotkania Wrześniowego (Majówki wrześniowej) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kochani Bracia ze Świnoujścia - jesteście WIELCY !!!

Nie ukrywam, że już trochę myślę o wrześniowej imprezie, ale Wy zaskoczyliście mnie swoim działaniem po całości. Brak mi słów dla Waszej niesamowitej postawy i działalności. BRAWO Przyjaciele.

Odnośnik do komentarza

Często dopiero późnym wieczorem znajdujemy czas by poświęcić się pasji naukowej.

Dziś: badanie porównawcze.

ecdbcf09d17758bf58875daa6c1b54b3.jpg

Odnośnik do komentarza

byłem na Błoniach o 13 tej. Rzela ni widu ni słychu. dzwoniłem i nic. A pisał, że będzie. Czekałem pół godziny. Potem poleciałem z inną grupą na Wały i dalej do Krzywego Lasu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też przejeżdżałem około 13-stej, ale 4oo i też Go nie widziałem. Zresztą Ciebie Wiesiu też nie. Dużo ludzi było, więc trudno było się spotkać w tym tłumie.

Odnośnik do komentarza

Jaki lis, przecież to kojot. :)

jak jest lis to muszą być kury - czyżby Sławek pracował w kurniku :msn-wink::laughing: :laughing:

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, zadzwonił do mnie Bilety z Melmaciem , zjedliśmy grochówkę, ściągnęliśmy Romeo i pojechaliśmy do Trzebieży na lody.

Azjon, pewnie masz do mnie jakiś stary nr, aktualny to 665siedemdziesięć111.

A w ogóle to trudno mnie zauważyć bo jestem skromny, niepozorny i niewyrywny.

Rozstaję się bowiem ze swoją srebrną zbroją na rzecz nowej srebrnej zbroi o numer większej.

Kolejny co upasł się przez zimę. No chyba że urósł.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cała załoga ujęcia wody uwielbia zwierzaki i stąd próba oswojenia lisa, a właściwie lisicy, która chyba ma młode pod kontenerem na zapleczu... Na razie sukcesem jest podawanie jej jedzenia z ręki, ale płochliwa strasznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...