Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Marku, a gdzie tam zlot :) , sądząc po ich ilości pod "Goldelse", to ledwo co jakiś słaby spot był ;) ...

Będąc na flohmarkt przy Straße des 17 Juni, widziałem przejazd Vesp około minimum 200 szt.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Gdyby tak zobaczyć ze 200 silverów albo Tmaxów ..... To by było coś. My musimy się zadowolić grupą 200 szt skuterów ogółem. Dobre i to ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

W całym Berlinie nie uzbierałoby się zapewne tyle Tmaxów czy SilverWingów :) ... Różnych Vesp to pewnie z kilka tysięcy, albo i kilkanaście...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli siła i potęga Vespy nie ma sobie równych. To dopiero sukces ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja wybieram się do Szczecinka , :wink32:.

To i ja coś napisze ,chodzi mi tylko o nazewnictwo jestem burgmaniakiem już prawie dziewięć lat,posty pisze tylko w konkretnych sprawach,na forum jestem aktywne przez te 9 lat ,zmieniłem 4 skutery i nadal mnie nazywają POCZĄTKUJĄCY Maxi-Maniak.

Wyznacznikiem awansu jest ilośc napisanych postów.

Odnośnik do komentarza

tematy w stylu " ...dlaczego nie jestem klubowiczem..." , " ...dlaczego nie jestem zaawansowanym maximaniakiem..." trochę mnie rozbawiają i przypomina mi się cytat z kultowego filmu "... mój mąż z zawodu jest dyrektorem..."

osobiście jestem na forum stosunkowo nie długo patrząc na staże niektórych z Was, ale pozostaję tu pomimo zmiany maszyny, bo poznałem grupę fajnych ludzi. Lubię się z Wami spotykać, polatać po okolicy, pojechać na różne zloty, pozwiedzać ciekawe okolice, pogadać o "dupie Maryni", czasem komuś pomóc, czasem uzyskać pomoc.

Tytuły, awanse, pozycje na liście mam głęboko w d...pie. I tak pozostanie.

Ponieważ przystępując do forum zastałem stworzony już regulamin regulujący zasady bycia forumowiczem i bycia klubowiczem - w pełni go akceptuję i nie mam z tym żadnego problemu.

Jeżdżę teraz turystykiem, ale używam kamizelki klubowej Burgmanii i tego się nie wstydzę.

"Parcia na szkło" jakoś nie odczuwam, dostałem propozycję zostania "klubowiczem" i bardzo mnie to podniosło, bo ktoś zauważył moje zaangażowanie w paru tematach i chęć do działania. Ale mając na uwadze zachowanie zasad i porządku określanych regulaminem zrezygnowałem ze znaczka "klubowicz", ponieważ już wiedziałem wtedy, że sprzedam Zacną i kupię Europę. Co nie zmienia faktu , że nadal Was Wszystkich szanuję, dalej będę z Wami jeździł, dalej będę prosił o pomoc i dalej swoją pomoc oferuję.

Amen :msn-wink: :msn-wink:

a i jeszcze jedno:

mam niezły ubaw, jak klient przychodzi do mnie i się przedstawia: "dzień dobry, jestem doktor Jan Nowacki".

ja mu wtedy odpowiadam: "dzień dobry, jestem kierownik magister Wiesław Pych".

musicie zobaczyć wtedy jego minę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ktoś dzisiaj gdzieś coś?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Romku, z posiadanych informacji wiem, że kolega Czemil będzie dziś w Szczecinie i już od godz. 12.01 chętny jest do wszelkich spotkań, przejażdżek a nawet wzięcia udziału w SN-ie.

Dzwoń do Emila i umawiajcie się na wspólne kulanie.

Odnośnik do komentarza

a najlepszy numer kumpel odwalił:

stoi klient przy boxie jakąś krótką chwilę i wrzeszczy, że brak obsługi i że stoi tu już pół godziny. Kolega podszedł do niego i mówi, że wszyscy doradcy są zajęci obsługą i że zaraz się panem zajmie. A gość na to : "proszę natychmiast, nie będę czekał, ja jestem sędzią !!! ". No to kolega uprzejmym głosem zapytał: "A które mecze Pan sędziuje, bo chętnie bym pooglądał"

Ktoś dzisiaj gdzieś coś?

ja niestety znów zamykam sklep o 21:45, więc jeśli tak jak wczoraj będą chętni na nocne latanie to wpadajcie pod Castoramę i dalej pojedziemy razem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

E tam ... nic nie przebije dialogu azjona z pewnym klientem w Castoramie, który powaida:

- Panie, potrzebuję wiertarkę dobrą i tanią !

- Na pewno potrzebuje pan dwie? Może na początek niech Pan kupi jedną - dobrą, albo tanią :laughing::clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam azjon, minę facet musi mieć nie tęgą hi hi, jeśli ktoś się tak przedstawia to jakiś buc...chce wywyższać swoje ego, pozdrawiam

E tam ... nic nie przebije dialogu azjona z pewnym klientem w Castoramie, który powaida:

- Panie, potrzebuję wiertarkę dobrą i tanią !

- Na pewno potrzebuje pan dwie? Może na początek niech Pan kupi jedną - dobrą, albo tanią :laughing::clapping:

Dobre dobre KriSSo.

Odnośnik do komentarza

zawsze myślałem, że tytuły, nobilitacje, statusy społeczne do czegoś też zobowiązują - nie uwierzylibyście jakie egzemplarze lądują codziennie na "dołku" mojej służy ochroniarskiej

Odnośnik do komentarza

Jak piszą, nie mam parcia i nie mam z tym problemu wyraziłem tylko swoje zdanie a tu zaraz zaczyna sie jazda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Romku, z posiadanych informacji wiem, że kolega Czemil będzie dziś w Szczecinie i już od godz. 12.01 chętny jest do wszelkich spotkań, przejażdżek a nawet wzięcia udziału w SN-ie.

Dzwoń do Emila i umawiajcie się na wspólne kulanie.

Dzwoniłem do niego niestety jutro ma jazdę i jutro bedzie w Szczecinie idę golić trawę jak coś to dzwonić chętnie pokulam się gdzieś

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A to już zacna grupa :) ...

Zasugerowałem zlot ponieważ były rożne tablice rejestracyjne ale właściwie taka ilość na Berlin to i tak nic

Odnośnik do komentarza

No od 1946 roku troche się tej blachy nazbierało ;) ...

z16172360Q%2CVespa-World-Days-2014.jpg

fotka ze zlotu weekendowego we Włoszech w Mantui 2014 r

Odnośnik do komentarza

Hasselt w Belgii na Vespa Days w 2013 roku było sporo ponad 3000 skutów :) ...

PS. W 2016 w St. Tropez przypadają akurat w czas XII Burgmanii .

Hasselt

2013-vespa-world-days-recap-5.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja wybieram się do Szczecinka , :wink32:.

To i ja coś napisze ,chodzi mi tylko o nazewnictwo jestem burgmaniakiem już prawie dziewięć lat,posty pisze tylko w konkretnych sprawach,na forum jestem aktywne przez te 9 lat ,zmieniłem 4 skutery i nadal mnie nazywają POCZĄTKUJĄCY Maxi-Maniak.

Wyznacznikiem awansu jest ilośc napisanych postów.

Bob, masz prawie rację :) Ilośc napisanych postów jest wyznacznikiem aktywności na forum i automat po przekroczeniu konkretnej ilości nadaje Ci status (początkujący maxi maniak, na przykład). Ale nie jest to wyznacznikiem awansu :)

Ja jestem siedem lat prawie na forum i jestem zaczepiony maxi maniak. KriSSo (2 lata) i Elvis (też dwa lata) są sporo krócej, a jeden jest zaczepiony (ponad 300 postów), a drugi zaawansowany (ponad 700). I dodam, że licznik podbijają wpisy w wątkach innych niż serdeczności i lokalne (chyba tylko te dwa się nie wliczają).

Wiesz, nawet "tylko" wyrażenie swojego zdania, ma konsekwencje, bo są osoby, dla których Twoje zdanie jest ważne i reagują. Ale nikt do nikogo nie ma pretensji.

Peace and Love! :) Czy źle Ci, że jesteśmy fajną zwartą grupą zachodniopomorską? Do tego nie potrzebna jest etykietka "Klubowicz" czy "Zaawansowany Maxi Maniak". Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych grup w Polsce i wyznacznikiem tego nie jest ilośc klubowiczów :)

Nie mielmy tego tematu dalej! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Za tydzień w sobotę (14.05) wybieram się na cały dzień do Śwnoujścia. W planach mam spotkanie z prężnie rozwijającym się Świnoujskim Oddziałem GZ i wspólną przejażdżkę/wycieczkę np.: po DDR, obiadek, po poludniu pogaduchy w sprawie przygotowań wrześniowej Majówki 2016 przy lodach na deptaku i powrót wieczorkiem :-). No ale to jest mój plan, nie wiem co na to Koledzy ze Świnoujścia heh :D.

EDIT: zapomniałem dopisać, że jeśli znajdą się chętni, by pojechać ze mną to zapraszam. Wyjazd rano, np o 9:00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...