Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

https://pl.mapy.cz/s/revanopetu

A może tak. Kierunek może być odwrotny. Punkty start stop dobrane uniwersalnie dla naszych miejsc zamieszkania. Ewentualnie posprawdzam  na googlach czy drogi są przejezdne. No i jakieś parkingi MOP-y czy inne miejsca gdzie można się zatrzymać. Droga biegnie głownie wzdłuż GKSR więc takich miejsc powinno być sporo. Ale po trasie jest Rymanów Zdrój - wiadomo co i jak a i woda zdrojowa ze ściany też jest.

Co do daty to proponuję Święto Pracy . Godzina komasacji do uzgodnienia.

Dla Stalowej Woli (Janusz przestudiuj ) trasa wygląda tak  https://pl.mapy.cz/s/gapusokefe więc można dołączyć w innym miejscu. W sumie dość dużo wyszło ale jak pogoda dopisze to nie aż tak strasznie.

Odnośnik do komentarza

No i jak tam Panowie ?  Bo jakaś cisza. Ja proponuję pierwszą trasę Tomka z delikatną korektą. Propozycja trasy klik  Z Rymanowa na południe. Gdzieś w okolicach Tylawy jest taki parking z miejscami na ognisko. To będzie mniej więcej połowa trasy. Wprawdzie ludzi pewnie będzie ful, ale może dzięki temu nie trzeba będzie rozpalać ogniska 😀

Najważniejsze pytanie. Co pokazują Wasze pogodynki ?  Bo wychodzi na to że akurat 1-go maja ma być znośnie.

Jak mamy lecieć na Dynów, to punkt spotkania Stacja ORLEN w Tyczynie. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ta trasa też może być ale obiad to moglibyśmy zjeść gdzieś w jakiejś knajpie jak cywilizowani ludzie. Kiełbasa z ogniska dopiero była tydzień temu.:gathering:

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

No i jak tam Panowie ?  Bo jakaś cisza. Ja proponuję pierwszą trasę Tomka z delikatną korektą. Propozycja trasy klik  Z Rymanowa na południe. Gdzieś w okolicach Tylawy jest taki parking z miejscami na ognisko. To będzie mniej więcej połowa trasy. Wprawdzie ludzi pewnie będzie ful, ale może dzięki temu nie trzeba będzie rozpalać ogniska 😀

Najważniejsze pytanie. Co pokazują Wasze pogodynki ?  Bo wychodzi na to że akurat 1-go maja ma być znośnie.

Jak mamy lecieć na Dynów, to punkt spotkania Stacja ORLEN w Tyczynie. 

Pogodynki pokazują, że ma być ładnie. Pasuje nam trasa Andrzeja. O której spotkanie w Tyczynie.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Bienias napisał(a):

Jak dla mnie ta trasa też może być ale obiad to moglibyśmy zjeść gdzieś w jakiejś knajpie jak cywilizowani ludzie. Kiełbasa z ogniska dopiero była tydzień temu.:gathering:

Janusz , no to dostajesz zadanie zlokalizowania przy trasie - obiektów gastronomicznych godnych naszych żołądków.

Odnośnik do komentarza

Proponuję spotkanie godz.9:15wyjazd z Orlenu 9:30.  My się zatankujemy do pełna, a wy jak tam chcecie 🙃 tak aby po drodze za bardzo nie marudzić.

Baśka proponuje, aby w Krempnej zrobić przerwę i odwiedzić Ośrodek Edukacyjno - Muzealny im. Jana Szafrańskiego to jest muzeum Magurskiego Parku Narodowego. Muzeum powinno być czynne w godz. od 10:00 do 17:00. Wstęp około 10,00 - 20,00 zł.

Co do obiadu. W Rymanowie Zdroju mamy sprawdzoną miejscówkę (Tomek i Beata powinni pamiętać), będziemy przejeżdżać obok, ale chyba jeszcze będzie za wcześnie na obiad. Możemy wstąpić na kawę i ciacho, lub ciastko na wynos, a kawa w terenie 😀

Pracuję jeszcze nad trasą. Może trochę dołożymy bocznych dróżek, aby urozmaicić.

Odnośnik do komentarza

Co do godziny trochę wcześnie 😀 ale kto rano wstaje temu... Reasumując meldujemy się ok. 9.30 w Tyczynie. Będziemy się rano tankować ale u siebie, bo sucho. Potem za Gospodarzem grzecznie do celu. Co do muzeum, jak najbardziej, nie byliśmy tam. Co do słodkości, już się pieką. Do kawki w plenerze będą jak znalazł. I jak najwięcej bocznych dróżek. Szutry niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Tak.  Potwierdzam.  Start o 9:30 z Orlen Tyczyn.

W Krempnej nie daleko muzeum jest Restauracja Magurska Ostoja .  Nigdy tam nie byliśmy, ale recenzje ma nie najgorsze. Możemy spróbować. 

Jak by ktoś się chciał dołączyć po drodze do ostateczna trasa do Krempnej Stacja Orlen - Krempna muzeum .

Powrotną drogę proponuję tak Krempna - Rzeszów , przy czym Stalowa Wola zgodnie z pierwotnym planem w Wiśniowej skręca na Ropczyce. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam start z Tyczyna 9,30.Muzeum też nam pasuje  Restauracja Magurska ostoja również i wszystko to co zaplanowaliście W sumie jesteśmy na tak ze wszystkim 👍

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Nazir napisał(a):

...nie za dużo u Was tej demokracji🤔🤔 ........

Arek, wschodnia demokracja ma swoje prawa 😀 wy tam na "zachodzie' to ni hu.. tego nie "panimajecie" 🤣

i wzajemnie miłej i bezpiecznej wycieczki. 👌

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Nazir napisał(a):

Czytam i czytam..

nie za dużo u Was tej demokracji🤔🤔

🤣🤣 udanej wycieczki😉👍

tak odczytuję Twoje zamiary , albo  mieszasz nam w grupie, i nie są dla Ciebie ważne jedynki, albo nam dobrze życzysz. Jutro skromnie koło szerokiego komina. Cirka koło 400 km. Zapraszamy. Frekwencja skromna. Ale kto wie. Orlen Tyczyn 9.30, czekamy do za piętnaście max.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

(...) spotkanie godz.9:15wyjazd z Orlenu 9:30 (...)

29 minut temu, tomekstw napisał(a):

(...) Orlen Tyczyn 9.30, czekamy do za piętnaście max

Trochę się pogubiłem 😳.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, tomekstw napisał(a):

tak odczytuję Twoje zamiary , albo  mieszasz nam w grupie, i nie są dla Ciebie ważne jedynki, albo nam dobrze życzysz. Jutro skromnie koło szerokiego komina. Cirka koło 400 km. Zapraszamy. Frekwencja skromna. Ale kto wie. Orlen Tyczyn 9.30, czekamy do za piętnaście max.

Raczej namieszać Wam w Grupie nie dam rady - widzę, że bardzo zgrana😜👍 (poza tym lubię moje jedynki🤭)

Oczywiście, że Wam dobrze życzę i tak trochę żal mi d ściska ale wszędzie nie da się być😉

U nas też ma być frekwencja skromna ale nie od ilości a jakości ludzi zależy dobra zabawa☝️

PS

Ustalcie godzinę wyjazdu (jak celnie zauważył Saper), bo frekwencja może jeszcze ulec podziałowi😁🤣🤣

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Saper napisał(a):

Trochę się pogubiłem 😳.

Ja też. 😗 zanosi się na dłuższy postój w Tyczynie. Grzesiek nie śpiesz się. Dopij kawę 🙂

Odnośnik do komentarza

My już od jakiegoś czasu w domu. Dzięki panie i panowie za wspólne kilometry. U nas wpadło 240 ale za to głównie ekscytujące i super ekscytujące 😁czekamy na zdjęcia bo swoich nie mamy.

@tomekstw coś Ci się wyżej nie udało 😗

Odnośnik do komentarza

To ja dołożę trochę zdjęć. 

Najpierw była przerwa na kawę, ale po sporej dawce zakrętów i przejechaniu paru kilometrów.

 

20230501_115256.jpg

20230501_123213.jpg

20230501_123221.jpg

Następnie kolejna dawka zakrętów i kilometrów,  trochę błądzenia i byliśmy na miejscu,  czyli w Ośrodku Edukacyjno- Muzealnym w Krempnej.

20230501_133814.jpg

20230501_133829.jpg

20230501_141624.jpg

20230501_141845.jpg

20230501_141933.jpg

20230501_142246.jpg

20230501_142347.jpg

20230501_143013.jpg

20230501_143004.jpg

20230501_142627.jpg

20230501_142255.jpg

20230501_143517.jpg

20230501_143532.jpg

20230501_143359.jpg

20230501_143449.jpg

20230501_143200.jpg

20230501_143215.jpg

Odnośnik do komentarza

My też juz w domu. Nam wyszło prawie 380 km. Dzięki wielkie za wyborowe towarzystwo . No dziś smiechu bylo co niemiara. I jeden smuteczek ale tylko jeden. Trasa zarąbista. Trzeba ją kiedyś powtórzyć ale w drugą stronę. Niech żałują Ci którzy dziś nie pojechali z nami.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...