Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z Waszymi podpowiedziami zrobiliśmy dwie większe trasy: 180 i 140 km. Baza wypadowa to Sanok.

Było super. Tak jak juz pisałem w wątku mazowieckim to odpuściliśmy Zamek w Krasiczynie (latała tam chmura różnej maści owadów), wytwórnię piwa Ursa i stadion Izolator Boguchwała. A najlepsze i tak było Muzeum Dobranocek i "herbatka" z Misiem Uszatkiem 😄 

image.thumb.png.d4be1894fa847a3ed4f091e607f4b069.png

image.thumb.png.eb53179086bf5e4f6a1391a76d0e32fe.png

Odnośnik do komentarza

Tak generalnie to pis skromny 😞 ale wycieczka fajna 🙂  weekendowa ? 

A to "Relive" to nawet fajne, mimo że tam coś wyczytałem że to głównie dla rowerów.  Trzeba będzie w wolnej chwili przyjrzeć się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Tak generalnie to pis skromny  ale wycieczka fajna   weekendowa ? 
A to "Relive" to nawet fajne, mimo że tam coś wyczytałem że to głównie dla rowerów.  Trzeba będzie w wolnej chwili przyjrzeć się lepiej.
Endriu pisane na szybko, wycieczka weekendowa. Dolot w piątek po pracy. Spanie w Czarnej Górze , wiec dobre miejsce wypadowe. Na Strbske Pleso do góry nie było wjazdu a pieszo noe chcialo nam sie tuptac. W planach byl orawski zamek do gruntownego zwiedzania. I tak parking na moto 2 €, wejście na zamek full trasa 13€ plus 3 € jak chce się robić foty. Choc oprócz nas z naklejką chodziła z jedna osoba. Bardzo ciekawy obiekt, zwiedzanie ok. 90 min. Na Pleso plus jaskinie jest plan na przyszłość. Trzeba dojechać do Popradu i z tamtąd kolejką, co jeździ co pół godziny, zwiedzić po drodze jaskinię i wjechać na Pleso . I powrót do Popradu. Zdjęć z trasy kilka bo operator z tyłu nie ma wprawy. Na powrocie od Poronina dopadła nas nawałnica. Deszczówki nie pomogły. Co do relive to kwestia obróbki materiału po trasie. Można ustawiać rodzaj pojazdu jaki chcesz. W wersji płatnej można dorzucać fotki bez ograniczeń a w darmowej to tak niewiele. Ale fajnie pokazuje krętosc trasy. e8c7e2b8d24b1ce71b212d95ed5cc952.jpgfb02b6072fad18c08fb5f2a7ae9994db.jpg413ce8bea2f9d87d34468e9efccb25af.jpg
Odnośnik do komentarza

Witam Was "kurcza" bardzo serdecznie, w tak pięknym dniu jak dzisiejszy 😎.

W niedzielę 31.07.2022r. zapraszam do wzięcia udziału w przedsięwzięciu pod hasłem - wycieczka do m. Przemyśl.

A dokładniej - do Muzeum Twierdzy Przemyśl o TU - klik. Koszt biletu do muzeum to całe i obezwładniające 8 zł. normalny i 5 zł. ulgowy. Płatność wyłącznie gotówką, więc proszę mieć przy sobie.

Po zapoznaniu się z eksponatami muzeum, planuję jeszcze wizytę w kilku fortach Twierdzy Przemyśl, forty do wyboru przez Uczestników, myślę, że wybierzemy te bardziej zachowane, np fort XV Borek w Siedliskach. Dodatkowo planuję kawę - na łonie przyrody 😀.

Pitolenia to na tyle, teraz konkrety:

  • data i godzina spotkania: 31.07.2022r. godzina 09.00
  • miejsce spotkania: stacja paliw Circle K Al.Rejtana 18 Rzeszów o TU - klik.
  • ogień na tłoki: godzina 09.15

 

Odnośnik do komentarza

Przyjęto do wiadomości, jak obowiązki pozwolą dołączymy się gdzieś po trasie. Tylko żeby prognozowana pogoda była łaskawsza.

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym się wybrał tylko termin kiepski. A wiedząc jak Saper opowiada o historii to nawet przewodnik by mógł się czegoś nauczyć 😄

Odnośnik do komentarza

Siemka fajny wyjazd nigdy nie byłem w fortach twierdzy Przemyśl i chciał bym je zobaczyć.Ja ewentualnie będę mógł w niedzielę 14 sierpnia ?️

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Robbi napisał:

Siemka fajny wyjazd nigdy nie byłem w fortach twierdzy Przemyśl i chciał bym je zobaczyć.Ja ewentualnie będę mógł w niedzielę 14 sierpnia ?️

Pozdrawiam 

Może być kłopot bo to termin Leniwca.

Odnośnik do komentarza

Drugie podejście do Muzeum Twierdzy Przemyśl.

  • data i godzina spotkania: 07.08.2022r. godzina 09.00
  • miejsce spotkania: stacja paliw Circle K, Al.Rejtana 18, Rzeszów o TU - klik.
  • ogień na tłoki: godzina 09.15

Prognoza pogody tym razem jest bardzo optymistyczna.

W dniu 31.07.2022 o 18:22, Robbi napisał:

(...)  Ja ewentualnie będę mógł w niedzielę 14 sierpnia ?️(...)

Jak już Tomek napisał jest to termin Leniwca, więc na pewno w tym terminie to beze mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...