Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja odpadam, jadę w innym kierunku, jest taka buła co mnie dzisiaj namówiła na wycieczkę i uległem. 

Do zobaczenia następnym razem 😉

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PawełJW napisał:

Ja odpadam, jadę w innym kierunku, jest taka buła co mnie dzisiaj namówiła na wycieczkę i uległem. 

Do zobaczenia następnym razem 😉

I od razu dzień lepszy😉

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja trasy do Suśca -  klik klik .    Teoretycznie około godz. 10:15 powinniśmy być w Tarnogrodzie.  Jak zajedziemy szybciej zrobimy dłuższą przerwę. 

I moja propozycja na powrót.  Do odwiedzenia 3 wieże widokowe:   Susiec, Krasnobród i Józefów.  trasa powrotna klik klik .  Zobaczymy jak będzie z czasem.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wierzysz tej pogodynce to faktycznie, 1 godz. może sporo zmienić. Zresztą w Lublinie też ma padać.  Ja jestem za,  to ma być przyjemność, a nie wyczyn.

Po za tym rano mogą być kolejki przed lokalami wyborczymi, a tak będziemy mieli więcej czasu.  Zapytam na Lubelskim - bo nie wiem czy tu zaglądają,

EDIT:  kurcze, chłopaki z Lublina mają spotkanie o 10:00, to ja coś (jak zwykle) przekręciłem, tylko tym razem w druga stronę 😜

EDIT 2:  to co proponujecie ?    10:00  czy 11:00  ?  

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, EndriuBis napisał:

 

EDIT 2:  to co proponujecie ?    10:00  czy 11:00  ?  

O 11 "lubelaki" będą w okolicach Zamościa pewnie dopiero. To może my na taka godzinę przesuńmy styk w Tarnogrodzie.

Odnośnik do komentarza

Tylko teoretycznie o 10:00 u nas jeszcze będzie delikatnie kropić. Tak interpretuje tą niebiesko zieloną chmurę.

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak na pewno z Rzeszowa wyjeżdżamy najwcześniej o 10:00 , czyli w Tarnogrodzie będziemy około 11:15.  Wieczorem poprawię plan wycieczki. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Jechałbym. Mógłbym dołączyć np w Sokołowie. Jeśli moja jazda nie jest zbyt wolna dla was to bym się przejechał. Warto zahaczyć o rekonstrukcję przejscia granicznego Jastrzębiec - Bukowina i o rezerwat Czartowe Pole koło Hamerni. Wszystko na trasie.

Odnośnik do komentarza

Jarku Twoje pomysły na trasie jak najbardziej wskazane i na pewno nie będziesz nas opóźniał. z rana w niedzielę zdzwaniamy się czy w ogóle ruszamy bo ma padać konkretnie

Odnośnik do komentarza

UWAGA mała aktualizacja:

spotykamy się na stacji ORLEN ul. Lubelska u tutaj klik  o godz.  9:45.   Tankowanie, szybka kawa i o godz. 10:00 - START.  

Trasa :  Trasa klik  .  W Sokołowie czeka Jarek - ( 10:15 -10:20). Polecimy starą 19-ką - możesz czekać gdzieś po drodze.   

W Tarnogrodzie spotkanie z TomkiemSTW i Beatą  -  godz. 11:10 - 11:20 

Około godz. 12:30 powinniśmy być na parkingu przy rezerwacie.  

Ostateczna decyzja o wyjeździe zapadnie w niedzielę rano. Czytajcie forum.  Generalnie należy być przygotowanym na wyjazd i zaplanować rano wybory.  Jak faktycznie będzie padać, wycieczkę przełożymy, a wybory będą z głowy 😉

Odnośnik do komentarza

wygląda na to że pogoda dopisze, deszcz powinien przestać padać dwie godziny wcześniej niż podawali wczoraj, czyli już ok 9.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, EndriuBis napisał:

W Sokołowie czeka Jarek - ( 10:15 -10:20). Polecimy starą 19-ką - możesz czekać gdzieś po drodze.   

Będę czekał na Rynku w Sokołowie. O tu.

Idę głosować o 7 i potem czekam na info.

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć, my  raczej też odpuszczamy.  Niby właśnie przestało padać ale ciepło nie jest. 😞  patrzyłem na pogodę na Roztoczu.  Np. w Suścu do go 13:00 temperatura 16 - 17 stopni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...