Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ziga1 napisał:

Jak do was dołączyć po  trasie? Ja dołączył bym w Tarnobrzegu jeśli to możliwe?

To może lepiej spotkajmy się na parkingu w Sandomierzu ? Po drodze też może być ale musiał byś dokładniej określić miejsce spotkania.

Odnośnik do komentarza

Ja liczyłem w Tarnobrzegu na stacji BP po drugich światłach w stronę Sandomierza, bo jeśli w Sandomierzu to pewnie na parkingu przed bramą opatowską lub blisko knajpki z pierogami lub chińskiej Hanoi? Ja i tak przyjadę od Nagnajowa czyli 9

Odnośnik do komentarza

Fajnie było, ale się skończyło. 

Dziękuję wszystkim, którym się chciało przyjechać. Pogoda nie była najlepsza, ale i nie najgorsza.

Kilka moich fotek z dnia dzisiejszego. 

 

20200614_112200_HDR.jpg

20200614_113113_HDR.jpg

20200614_122608_HDR.jpg

20200614_123007_HDR.jpg

20200614_124104_HDR.jpg

20200614_134447_HDR.jpg

20200614_135751_HDR.jpg

20200614_140137_HDR.jpg

20200614_140729_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza

Dorzucę i tu podziękowania za dzisiejsze spotkanie.
Krótko, ale intesywnie i w drodze powrotnej już bez kontroli lotnej czy kaskadowej.
Potwierdza się stare powiedzenie - na bocznych nie stoją

Odnośnik do komentarza

Super foty Saper👌 Fajna wycieczka i mój ulubiony zamek👍. Jest w nim moc i magia. Budowali kiedyś z pomysłem, fantazją i ... oczywiście było ich na to stać😜. Szkoda, że z tego bogactwa tylko historia została.

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.06.2020 o 14:07, tomekstw napisał:

a u nas troszkę dziś wieje

No  i chyba zwiało ich do Szwecji 🙂   Tomek - żyjecie tam na tej objazdówce  ?   Sprzęt nie sprawia problemów  ?

Odnośnik do komentarza

Już odpowiadam, dziś wróciliśmy szczęśliwie, chyba bez przeróżnych fotografii ale okaże się. Sprzęt sprawił się super . Spalanie, trakcja ... wszystko napiszę w fotorelacji

Odnośnik do komentarza

 Pytanko w temacie wstawiania większej ilości zdjęć czy przez kompa to tylko np. fotosikiem.pl czy jest jakiś inny szybki sposób. Czy będę zmuszony ręcznie przez tapatalk. Opis opracowany tylko brakuje fotorelacji

Odnośnik do komentarza

Tomek, nie bardzo rozumiem pytanie 🤔  od co najmniej 2 lat zdjęcia na forum z komputera wstawia się bezpośrednio po przez "dodaj pliki..."  Już nie trzeba korzystać z innego serwera. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tomekstw napisał:

poważnie? widzisz taki ze mnie informatyk

😉 spoko, na tym forum będzie ci to wybaczone 😃  ciekawe kiedy dostaniemy OPR od Sapera, że zaśmiecamy wątek wycieczkowy ? 😜

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja na najbliższą niedziele  12 lipca.  Wycieczka do Suśca na Roztoczu.  Rezerwat Szumy na Tanwi.  Przy okazji przybijamy piąteczkę z chłopakami z Lublina.

Spotykamy się na stacji ORLEN ul. Lubelska u tutaj klik  o godz.  8:45.   Tankowanie, szybka kawa i o godz. 9:00 - START.  

Trasa :  Trasa klik  .  W Tarnogrodzie spotkanie z TomkiemSTW i Beatą.    Około godz. 11:30 powinniśmy być na parkingu przy rezerwacie.  Dla chętnych do przejścia (na piechotę) ścieżka przyrodnicza - bardzo ładna i urokliwa. 🙂    Trasa powrotna - nie mam jeszcze pomysłu, może do niedzieli coś wymyślę 🙂 jakieś propozycje ? 

W sumie do zrobienia około 260 km  licząc z Rzeszowa  -  więc proszę się ustawić na wycieczkę "prawie" cało dzienną.  Zakładamy że jakieś knajpy po drodze będą otwarte, ale na wypadek wszelki proponuję aby każdy miał jakąś kanapkę i coś do picia ze sobą. 

Proszę zgłaszać kto planuje jechać, abym wiedział na kogo ewentualnie mamy zaczekać, lub jak ktoś chce dołączyć się po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dalej to się już nie dało, muszę to przemyśleć 🤔

Czekam na trasę powrotną, może będzie bliżej do domu to głosowanie odłożę na wieczór ✍️

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, PawełJW napisał:

No dalej to się już nie dało, muszę to przemyśleć 🤔

Paweł, własnie edytowałem i poprawiłem metraż - bo coś mi się źle z sumowało 😊  nie mniej - faktycznie od Was jak by nie liczył 2 x 250 km jest 🙂 no ale jak już pisałem ja mam pewien "biznesik" do załatwienia 😀

Przy następnej okazji będziemy celować w Waszym kierunku lub spróbujemy się wstrzelić w waszą wycieczkę, tylko że ja "fejsbukowy" nie jestem 😞   

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Temat nie jest skreślony, jak powrót uda się zrobić gdzieś w moją stronę to może wyjadę już w sobotę 🥴

Odnośnik do komentarza
No dalej to się już nie dało, muszę to przemyśleć
Czekam na trasę powrotną, może będzie bliżej do domu to głosowanie odłożę na wieczór
Nooo, mam ten sam dylemat
Samej jazdy tyle co na "I Pontonowe Burgmanii" i z powrotem...
A poczucie obywatelskiego obowiązku silne. Miałem wyskoczyć "z partyzanta" ale chyba następną razą.
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, PawełJW napisał:

No dalej to się już nie dało, muszę to przemyśleć 🤔

....... to głosowanie odłożę na wieczór ✍️

jakie głosowanie ? 🤔 to u Was nie ma "demokracji'.  U nas jest demokracja. Każdy może powiedzieć co myśli, a na końcu Saper mówi jak ma być i już 🤣 

Co do Waszego wyjazdu w sobotę to może być bardzo ryzykowne. My wstaniemy w niedzielę rano, śniadanie, kawa i sprawdzimy pogodę. W razie deszczu temat przekładamy i co wtedy ? No chyba że chcecie przyjechać do mnie (do nas) na nocleg, to przynajmniej jak wycieczka nie dojdzie do skutku będę miał czyste sumienie 😀 niestety miejsca mam max. dla 2 osób, całej grupy nie mam szans zmieścić 😞 trasę powrotną może ogarnę dzisiaj wieczorem, ale wstępnie planowałem mniej więcej podobnie jak w tamtym kierunku.

 

11 godzin temu, Vince napisał:

Nooo, mam ten sam dylemat emoji848.png

😊  

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, EndriuBis napisał:

...   U nas jest demokracja. Każdy może powiedzieć co myśli, a na końcu Saper mówi jak ma być i już 🤣  ......

To się nazywa wypracowywanie decyzji. 😉

Spojrzałem na trasę i w Tarnogrodzie brakuje mi punktu spotkanie z Tomkiem, czy jest ustalony?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Saper napisał:

To się nazywa wypracowywanie decyzji. 😉

Spojrzałem na trasę i w Tarnogrodzie brakuje mi punktu spotkanie z Tomkiem, czy jest ustalony?

Może Orlen przy drodze  na Lublin, https://www.google.pl/maps/place/Stacja+Paliw+ORLEN/@50.3648076,22.7398249,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x3b947543a205b7e!8m2!3d50.366409!4d22.7396747

bo w centrum tylko rondo, nie ma bardzo gdzie poczekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...