Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, emjarek napisał:

.... Piękne Pogórze Strzyżowskie i Przemyskie........ Jedno zdjęcie, bo jazdą się zachwycałem.....

Czyli rozumiem Panie Jarek że zdrówko już OK, a skuterek po serwisie ?  trasa fajna, ale Rzeszów to omijałeś jak "ognisko Koronawirusa"  ?  

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, EndriuBis napisał:

Czyli rozumiem Panie Jarek że zdrówko już OK, a skuterek po serwisie ?  trasa fajna, ale Rzeszów to omijałeś jak "ognisko Koronawirusa"  ?  

Zawsze omijam większe miasta. Nic tam nie ma ciekawego. Ogniska korona wirusa.... jak zobaczę to uwierzę.
Zdrowie ok. Z godnie z zalecaniem lekarza od Świąt mogę jeździć byle nie zrywać mięśni przy podnoszeniu motora. Trzeba więc mądrze stawiać i po dołkach nie jeździć. Ale po wczorajszych 250 km wszystko ok.  

Godzinę temu, tomekstw napisał:

Dobrze Cię widać w zdrowiu. Lwg

 

Dzięki. ? To jeszcze nie koniec ale dochodzę do siebie.

Lwg

 

Odnośnik do komentarza

Pozazdrościć wycieczki, Ty masz Bieszczady ,,pod ręką,, a dla mnie to cała wyprawa notabene planowana na koniec czerwca ,może coś z tego wyjdzie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.04.2020 o 18:01, wuja69 napisał:

Pozazdrościć wycieczki, Ty masz Bieszczady ,,pod ręką,, a dla mnie to cała wyprawa notabene planowana na koniec czerwca ,może coś z tego wyjdzie.Pozdrawiam.

Zapraszam na kawę ja będziesz jechał. To po drodze. Znam trochę Bieszczady i Beskid można pogwarzyć.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za zaproszenie,czekam na decyzje władz ,,najwyższych,, o otwarciu hoteli,co by noce pod chmurką nie spędzać i wygodnie z żonką odpoczywać.Ciekawa to jazda będzie ,my na Jamajce a szwagrostwo na VTXie 1300 co wydechem wszystkie żołędzie w Borach Tucholskich z dębów strąca :).Ale damy radę.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, wuja69 napisał:

Dziękuję za zaproszenie,czekam na decyzje władz ,,najwyższych,, o otwarciu hoteli,co by noce pod chmurką nie spędzać i wygodnie z żonką odpoczywać.Ciekawa to jazda będzie ,my na Jamajce a szwagrostwo na VTXie 1300 co wydechem wszystkie żołędzie w Borach Tucholskich z dębów strąca :).Ale damy radę.Pozdrawiam.

 

Ja jeżdżę sam. Nocuję w agroturystykach albo pod namiotem. Zobaczymy co będzie. Na razie jednodniówki z własna wałówką i napitkiem. Dajcie znać jak będziecie jechać

Odnośnik do komentarza

Dzięki ?

Cześć muzyki to You Tube Library.

Utwór śpiewany to Kapela spod Rubani, w kórej gram. Ostatni nu,er to moja twórczośc komputerowa.

Cieszę się, ze się podobało.
 

Odnośnik do komentarza

Emjarek świetny materiał. Przyjemnie się oglądało. Tereny mało mi znane i takie wypady są bardzo wartościowe. Zwraca uwagę niskie zagęszczenie zabudowy. Drobna prośba, ustaw kamerkę trochę wyżej, w części filmu widać tylko asfalt przed przednim kołem zamiast ciekawego krajobrazu. ?

Wycieczka super.

Odnośnik do komentarza

Dzieki ?

Co do kamerki to wiem ? Niedokręcony uchwyt na kasku opadł i większość filmu.... sam widziałeś. Po prostu trza podnieść i dokręcić. Jak mogłem nie sprawdzić.... eeeeeech

 

Odnośnik do komentarza

emjarek?? bardzo fajna wyprawa. Ogląda i słucha się przyjemnie z taką.. nie ukrywaną zazdrością?. Pięknie TAM macie!! Czas filmiku - idealny?Pozostawia ten ciekawy niedosyt?

Odnośnik do komentarza

Jarek, film fajny ?  zastanawiam się tylko czy lepiej się ogląda czy lepiej słucha ?  ale co by nie powiedzieć - chętnie jeszcze obejrzę i posłucham ?

Wiele tych zakątków w swoim czasie zwiedziłem, ale widzę że cały czas można znaleźć coś nowego. A cerkwie w Komańczy pamiętam jeszcze z przed pożaru, a i do tej nowej też lubię czasem zajechać. 

Odnośnik do komentarza

Super clip . Faktycznie trasa pusta , ale widoczki the best . Mile ogladam Twoje filmiki z narracja i dobra muza . Pozdrawiam :) i zycze dalszych wspanialych podrozy z kamerka . Hej

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 godzin temu, emjarek napisał:

O... tak sobie pojechałem...

 

Film super. Zdjęcia  , montaż, muzyka pierwsza klasa. A specjalne gratulacje za głos "lektora " ? świetnie się go słucha. Miałem być w Bieszczadach w Maju ...... I dzięki Tobie byłem. Dziękuję bardzo. 

PS

I proszę o więcej 

Odnośnik do komentarza
Teraz, EndriuBis napisał:

nie da się samodzielnie usunąć posta. Możesz tylko edytować przez jakiś czas po napisaniu, chyba do 15 minut.

Ok. Teraz zmaściłem jeszcze bardziej. Jest tu:

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam Was "kurcza" bardzo serdecznie w tak piękny wieczór jak dzisiejszy.

Jeżeli są chętni na wycieczkę to zapraszam.

W niedzielę 14.06.2020r. odbędzie się wycieczka do Sandomierza i Krzyżtoporu, celem oprócz jazdy dla jazdy, jest spotkanie z Kolegami z Mazowieckiego i zacieśnienie więzów, pogaduchy, spacer po Rynku Sandomierskim, a także spojrzenie czy zamek Krzyżtopór jeszcze stoi. W drodze powrotnej planuję jeszcze zahaczyć o zamek w Baranowie Sandomierskim, oraz o Karczmę Jorgula w Nowej Dębie, aby spałaszować wątróbkę z cebulką (palce lizać). 

Informacje pozostałe:

  • punkt spotkania to stacja BP ul. Warszawska o godzinie 09.30 O TU! Klik.
  • Kierujemy się trasą najprostszą z możliwych i bez kombinacji - Klik
  • Na parkingu "cusiowym" w Sandomierzu spotykamy się z Kolegami z innych regionów. O, tu - Klik.  o godzinie 11.30
  • Przejście na Rynek, spacery, pogaduchy, kawa, ciastka, zwiedzanie itp. wg. upodobań indywidualnych.
  • godzina 13.00 wyjazd do zamku Krzyżtopór, bilet wstępu kosztuje 12 PLN. (tam prawdopodobnie się rozjedziemy na swoje kierunki).
  • Przejazd do Baranowa Sandomierskiego Zamek - Klik.
  • Przejazd do Nowej Dęby na posiłek Karczma Jorgula - Klik.
  • Zakończenie wycieczki i powrót do MSD.

Cała trasa będzie wyglądała tak - Klik.

Prędkości rekreacyjne max do 90 km/h.

Jeżeli ktoś będzie się chciał dołączyć gdzieś na trasie, to proszę o informację, aby było wiadomo gdzie mamy się spotkać.

Odnośnik do komentarza

Planujemy być. Dużo zależy od pogody i niestety tradycyjnie od sobotniej "orki" 😞  jak znowu skończę późno to pewnie odpuszczę 😮

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...