Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny wypadzik chłopaki. Ja co prawda miałem na dzisiaj całkiem inne plany niż przejażdżki moto (spotkanie rodzinne) ale w ostatniej chwili plany się zmeiniły (spotkanie rodzinne przełożone). W związku z tym zrobiłem sobie małą przejażdżkę solo - głównie żeby sprawdzić czy wycieki z lagi ustały. Nakręciłem w sumie prawie 100 km. Hmm...sprawdzając lagę, zauważyłem, że jest jednak trochę "zapocona". Będę dalej obserwował. Obawiam się, że problem dalej może być. Jeśli tak, to czeka mnie ponowne rozebranie i już dokładniejsza analiza (bo nie wiem co może być przyczyną - raczej wykluczam, jakiś prozaiczny powód - np. nieopatrzne uszkodzenie uszczelniacza przy zakładaniu, bo byłem w sumie bardzo ostrożny przy montażu). Tak czy inaczej, to temat do innego wątku. Na razie mam na to wyj... ?, będę jeździł i obserwował, jeśli będzie lać, to gdzieś po burgmanii ponownie podejdę do tematu (ale to jak dorbię sobie specjalny klucz do tłoczyska)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, arturo-bb napisał:

A jedni jeszcze jeżdżą kożystajac z pogody w Świętokrzyskim 

 

20190512_144121.jpg

No to pięknie, osobny stolik dostali, nikt Ich nie chce przygarnąć! ?

I po co Im to było? ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oni zamawiali tyle że musieli mieć cały dla  siebie. Poza tym bali się że im będę podjadał ?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Saper napisał:

No to pięknie, osobny stolik dostali, nikt Ich nie chce przygarnąć! ?

I po co Im to było? ?

To za karę ? Bo nie zdążyliśmy do zamku, a potem czekaliśmy pod złym "centrum"  ?  

Odnośnik do komentarza

No co kurna ?  Rometa nie widziałeś ? ?   Nie mów że jeszcze na blachach PL ?  

A gdzie Ciebie wywiało ?  To może ta zaległa wycieczka z tamtego roku ?    Do niedzieli zdążysz wrócić ? 

Odnośnik do komentarza

Wracamy jutro.
W niedzielę oczywiście jadę, jakieś wytyczne o której start itp?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W dziale Śląskim kroi się fajny wypadzik, szczegóły TUTAJ, gdyby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam.

Punkt spotkania w niedzielę 09.06.2019r.  to stacja BP godzina 5.45, o 6.00 START.

Trasa omija autostrady, prędkości do 100km/h.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Saper napisał:

W dziale Śląskim kroi się fajny wypadzik, szczegóły TUTAJ, gdyby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam.

Dzięki Saper!

Oczywiście, że zapraszamy do nas na OWŚ i kiełbaski z otwartego ognia! Niema limitu w ludziach - jak mówił mi Prezes oddziału Dobieszowice - ale kto się zgłosi to kiełbaska policzona - a przecież nie będziemy zjadać tym co się "niezobowiązująco" zapisali?. Do zobaczenia?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gumis napisał:

Temat śledzę, jak się zdecyduję to jadę z Wami.

Paweł, jak się zdecydujesz to daj znać i czekaj około 6:25 w Nagawczynie przy MC. Donaldzie - planujemy rano jechać starą 4.  

Tylko już musisz być po kawie i praktycznie dołączyć w locie ?   

16 godzin temu, Nazir napisał:

......... - ale kto się zgłosi to kiełbaska policzona - a przecież nie będziemy zjadać tym co się "niezobowiązująco" zapisali?.....................

A możesz to rozwinąć ?  Czyli na kiełbaskę tylko zrzutka ?  Nie trzeba przywozić swojej ?  

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, EndriuBis napisał:

A możesz to rozwinąć ?  Czyli na kiełbaskę tylko zrzutka ?  Nie trzeba przywozić swojej ?  

Jedyne, co mi potrzeba to zgłoszenie chęci udziału w tej wycieczce?. Zrozumiałym jest, że coś się może zmienić, więc problemu nie będzie jak ktoś (z przyczyn jemu znanych) nie dotrze - wtedy kiełbacha do zamrażalki?. Ale jakby mi przyjechało dwa razy tyle ludzi,  którzy dojadą bez słowa to może poczęstunku zabraknąć a tego, jako gospodarz wycieczki bym nie chciał?

Sumując: Potrzebuję TYLKO niezobowiązującej deklaracji przyjazdu? (zrzutki niema i nie będzie kiełbaska, napoje cuś do tego sponsoruje 500+ ??? - nie myślcie tylko, że u mnie jest przedszkole??)

Zgłaszajcie się i ZAPRASZAM - szczegóły w Śląskim Regionalnym - jak pisał Saper?

Odnośnik do komentarza

o kurde ?  darmowa kiełbasa ?  i to bez żadnych wyborów w tle ?   to ja przyjadę z synem, z bratem i jeszcze może obu szwagrów namówię. Bunkry ich nie interesują ale kiełbaskę z ogniska to jeść lubią  ?

żartowałem ? , syn z "dziadkami" w dodatku jeżdżącymi na :scooter:  skuterach nie jeździ,  bo to "siara" ?,  a o szwagrach szkoda gadać ?  jak to w rodzinie.  ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, EndriuBis napisał:

o kurde ?  darmowa kiełbasa ?  i to bez żadnych wyborów w tle ?   to ja przyjadę z synem, z bratem i jeszcze może obu szwagrów namówię. Bunkry ich nie interesują ale kiełbaskę z ogniska to jeść lubią  ?

żartowałem ? , syn z "dziadkami" w dodatku jeżdżącymi na :scooter:  skuterach nie jeździ,  bo to "siara" ?,  a o szwagrach szkoda gadać ?  jak to w rodzinie.  ?

EndiruBis Ty chcesz mnie do zawału doprowadzić?. Mam nadzieję, że nasze miejscowe "MENELE" nie czytają forum?.

No to szybko dodaje: wycieczka na bunkry dla 2oo z silniczkiem???️:scooter:???

Odnośnik do komentarza
Słońce świeci, jakaś polatanka? Kto chętny?

Ja gotowy zgrzesiek . Gdzie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzwon o jade


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...