Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.07.2020 o 15:32, EndriuBis napisał:

Ktoś chętny w najbliższą niedziele na wycieczkę do Schronu kolejowego w Stępnie przybić piątkę z "Wymiataczami" i ewentualnie pojechać z nimi dalej do Bardejowa na Słowację ? Planowana trasa   PawłaJW .  

Panowie i panie. Kto chętny zapraszam.   Niedziela,  2 sierpnia.  Spotkanie przed wyjazdem  stacja LOTOS - Aleja Batalionów Chłopskich   godz. 9:45 .  Start godz. 10:00.

Trasa do Stępiny  mniej więcej taka .   Plan jest taki że (przynajmniej ja) planuję towarzyszyć kolegą ze Świętokrzyskiego na pewno jeszcze do tunelu pod górą Żarnowską i być może odwiozę ich kawałek w kierunku Słowacji, ale do samego zamku (czy raczej ruin zamku 🙂 ) chyba nie pojadę. Raz że już byłem, a dwa że nie do końca jestem pewny jak to teraz z tym wjazdem na Słowację jest. 

Ale nie ma żadnych przeciw wskazań aby jak ktoś ma tylko czas i ochotę pojechać z chłopakami dalej. 🙂  

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

sporo tego jeszcze do odwiedzenia zostało

Andrzej, wpadnę jeszcze to coś Ci fajnego pokażę 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza

ja na razie pomysłu na niedziele nie mam, ale moja pogodynka pokazuje deszcz 😞

zobaczymy jak będzie. A ty masz jakiś plan ? Jak chcesz wyciągnąć kogoś nowego na wycieczkę to na początek lepiej gdzieś blisko. Tak z 400 km myślę że wystarczy 🙂

Odnośnik do komentarza

Witam w tym temacie po raz pierwszy ! 

Jak myślicie, fajna traska, widoki i warto się wybrać? Mam plan jutro jechać, pewnie nikogo chętnego od Was nie znajdę bo wiadomo, piątek a na dodatek decyzja podjęta dopiero co, no ale się okazało ze mam wolne więc chcę skorzystać z pogody.

Screenshot_20200820_200615_com.google.android.apps.maps.jpg

Witam w tym temacie po raz pierwszy ! 

Jak myślicie, fajna traska, widoki i warto się wybrać? Mam plan jutro jechać, pewnie nikogo chętnego od Was nie znajdę bo wiadomo, piątek a na dodatek decyzja podjęta dopiero co, no ale się okazało ze mam wolne więc chcę skorzystać z pogody.

Screenshot_20200820_200615_com.google.android.apps.maps.jpg

Odnośnik do komentarza

Trasa generalnie OK.  Zmienił by tylko Rzeszów - Sanok  -  jazda 19 - ką, a potem przez Brzozów jest nudna, a w dodatku bardzo ruchliwa.

Lesko też omijaj.  Most w Lesku jest w remoncie, ruch wahadłowy i przy rondzie robią się tam spore korki. 

 

Odnośnik do komentarza

No to coś mi się ta twoja trasa nie zgadza. Mówisz o serpentynach przy miejscowości Wujskie ?   Generalnie to Twoja wycieczka. Pytałeś, więc napisałem co myślę 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie od Rzeszowa do Ustrzyk D. jaka trasa najlepsza jezdnie i widokowo??? Planuję trasę z Nieporętu na Ustrzyki.. na Lublin już jechałem i przez Arłamów..

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, BUGI napisał:

Panowie od Rzeszowa do Ustrzyk D. jaka trasa najlepsza jezdnie i widokowo??? 

Obydwie trasy które zapodał Saper są OK, ta druga chyba nawet fajniejsza, tylko na dzień dzisiejszy jadąc tą trasą wyjeżdżasz w Lesku przed rondem i możesz trafić na korki. Kawałek dalej jest remontowany most na Sanie, jest ruch wahadłowy.  Ale za to wyjedziesz na wprost "Słodkiego Domku".  Jak polecisz w tygodniu (nie w weekend) to może nie będzie źle, a ciacho i kawa pyszne, polecam 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 minuty temu, EndriuBis napisał:

 Ale za to wyjedziesz na wprost "Słodkiego Domku".  Jak polecisz w tygodniu (nie w weekend) to może nie będzie źle, a ciacho i kawa pyszne, polecam 🙂 

I lody polecam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Panowie 👍, chciałem zaliczyć Sandomierz i potem na Rzeszów, Ustrzyki...Poprzednio jak wracałem gdzieś mnie navi tak poprowadziła, że mało  zębów nie straciłem, a droga cienka jak nitka i to w polach..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
42 minuty temu, BUGI napisał:

navi tak poprowadziła, że mało  zębów nie straciłem, a droga cienka jak nitka i to w polach..

I ty narzekasz ???????????

Ja to takich dróg wśród pól i lasów specjalnie szukam . Tam jest spokój i widoki . No i zero ruchu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur jak kierownica sama ucieka z rąk a zęby  dzwonią to średnio na skuterze..na enduro to sam raj takie drogi 😉

Ps.jeden woli ogórki, a drugi ogrodnika córki 😜 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Felga napisał:

Dziś leciałem przez Lesko i nie jest źle, remontują drogę przed rondem ale most widocznie skończyli bo nic się nie działo 🙂

no i to jest dobra informacja. Z tego co gdzieś czytałem to i tak termin końca remontu się śliznął wykonawcy ze 2 lub nawet 3 tygodnie. 🙂 , a przy okazji nie zwróciłeś uwagi czy Biedronka tu przy rondzie jest już otwarta 😊 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...