Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro dla ducha było całkiem sporo wrażeń, a pora już była odpowiednia na jakiś posiłek,  więc...

20230501_151931.jpg

20230501_151948.jpg

20230501_152221.jpg

20230501_161538.jpg

Pogoda była bardzo fajna,  można powiedzieć,  że klękajta narody.

Dzięki tym,  co byli. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, tomekstw napisał(a):

Trasa zarąbista. Trzeba ją kiedyś powtórzyć ale w drugą stronę. Niech żałują Ci którzy dziś nie pojechali z nami

Tomek jakby nie to, że i naszą trasę (przez małopolskie i Słowację)  trzeba powtórzyć to szlag by mnie trafił po Waszych opiniach. Kiedy planowana trasa nazad🤔🤔

Jak macie to dajcie zdjęcia z trasy, bo choć misiaczek fajny to już robale i krtek nie koniecznie 🤪

Zwłaszcza jak ostatnio krtek narobił mi bajzlu, że zamiast jeździć🛵 musiałem te piramidki spacyfikować😤

Odnośnik do komentarza

My również DZIĘKUJEMY za super doborowe towarzystwo za wiele zakrętów  super widoki i kupę śmiechu  Motor już ochrzczony będzie się lepiej jeżdzić Po takiej jeżdzie będzie się super spało 😁👍:scooter:

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2023 o 20:51, Nazir napisał(a):

Tomek jakby nie to, że i naszą trasę (przez małopolskie i Słowację)  trzeba powtórzyć to szlag by mnie trafił po Waszych opiniach. Kiedy planowana trasa nazad🤔🤔

 

A mnie trafia bo jestem po między Wami (województwa), a wszędzie chciałbym być bo bawicie się świetnie!. Nazir co z lornetką (może zadzwoń na wieże ktoś uczciwy oddał na recepcję ?)

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Nazir co z lornetką (może zadzwoń na wieże ktoś uczciwy oddał na recepcję ?)

🤦🤦🤦🤦

O ja gupi debil, że też na to niewpadłem🤦🤦

Dzwoniłem właśnie i...jest😃😃

Wielkie dzięki Rafa👌💪🏻💪🏻💪🏻

Może ktoś się tam wybiera? Jakby tak to proszę o info. Lornetka czeka na mnie lub kogoś równie miłego jak ten co oddał ją na recepcję.

Pani czeka na moje info😃

Jakby nikt nie jechał w tamten rejon to będę to ogarniał☝️ (albo jazda - tylko kiepski czas komunijny🥴 albo kurier🤷‍♂️)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Zguba odebrana

 

20230504_112807.jpg

Pięknie dziękuję 🙇

Na Ciebie Arturro można liczyć👍

PS

Mam nadzieję, że mogę jeszcze liczyć na to, że będzie nadal moja🤪

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Nazir napisał(a):

 

Mam nadzieję, że mogę jeszcze liczyć na to, że będzie nadal moja🤪

Do tej lornety na kufrze brakuje tylko meduzy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Zguba odebrana

Artur, to ile taka usługa u Ciebie kosztuje ?  Trzy lata temu żona zostawiła gdzieś w okolicach skoczni w Harrachovie bluzę którą bardzo lubiła, to może bym Cię wynajął 🤣 Bluzy na pewno już nie ma, ale każdy powód do jazdy jest dobry 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Trzy lata temu żona zostawiła gdzieś w okolicach skoczni w Harrachovie bluzę którą bardzo lubiła

No skoro ją bardzo lubiła to trzeba by jechać. Ale sam jej nie rozpoznam więc kopnij się tam ze mną

Odnośnik do komentarza

20230505_165600.thumb.jpg.578d1fbc17b3f6e0d062804e20547691.jpgSorry, że w tym wątku ale wypada dokończyć temat lornetki😜

Jakoś cieszę się, że się zgubiła i ..odnalazła przynajmniej wiem, że w ludzi można i trzeba wierzyć😃 

Wielkie dzięki Arturo-bb, że Ci się chciało i dzięki za bardzo miło spędzone popołudnie ( i nie tylko z tego powodu, że ominęła mnie opieka na zgrają małych dzieci🤭)

Jesteś wielki👑 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aleś się Arturo na tym zdjęciu przypruszył. No chyba, że przymrozek trafił ci na głowę 🤣

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, arturo-bb napisał(a):

To tak od słońca wyblakłem 😝

To tylko nasze Nowowiejskie słońce tak odbija☝️ przecież i ja nadal jestem kruczoczarnym brunetem😁

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Nazir napisał(a):

(...) kruczoczarnym brunetem😁

Arek, oszukuj się dalej, to nic nie kosztuje 🤣.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Saper napisał(a):

Arek, oszukuj się dalej, to nic nie kosztuje 🤣.

 

Oszsz Ty Saperku jeden 🥹🥹🥹

Na szczęście nie robię konkurencji słoneczku w lusterkowym odbiciu 😁- przynajmniej na razie 🤪

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
13 godzin temu, Saper napisał(a):

A później się ...... wypoleruje 🤣🤣🤣.

Łysinki są słodkie🤣

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Nazir napisał(a):

20230505_165600.thumb.jpg.578d1fbc17b3f6e0d062804e20547691.jpgSorry, że w tym wątku ale wypada dokończyć temat lornetki😜

Jakoś cieszę się, że się zgubiła i ..odnalazła przynajmniej wiem, że w ludzi można i trzeba wierzyć😃 

To chyba arturo dał upust  za 1-go, że nie mógł. Jak bym  wiedział  to zamówiłbym kremówkę😀.  Ale chwała mu za to - prawdziwy opiekun grupy. To do następnego ! (lornetkę zostaw w domu😁). Nazir to też moja wina, że Cię nie przypilnowałem !

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...