Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Moja ulubiona tematyka... Super klimat 👌

Odnośnik do komentarza

Tomek pewnie jeszcze w drodze, a pozostali Uczestnicy bezpiecznie dotarli do swoich MSD.

Dziękuję za towarzystwo i pogaduszki podczas oglądania wszelkiej maści zabytków techniki 👍, moim zdaniem fajna impreza i chyba wybiorę się na kolejną edycję.

No i ogromne brawa 👏 dla największego "przegranego" dzisiejszej wycieczki - Roberta, buty ("kościółkowe") w trawie i błocie upaprane 🤣, a przez kawę i jej degustację, przegapił uruchomienie silnika firmy Zieleniewski 😥. A przecież specjalnie na tą okoliczność tam pojechał.

Odnośnik do komentarza

My też już w domu, na powrocie zahaczyliśmy o Izdebki. Kto jechał tamtędy to wie o co chodzi. Dzięki za super spotkanie, sorki za spóźnienie. Dzięki, ze czekaliscie na nas z kawą. Ale to zasługa Robbiego. Co do kluczowej imprezy to mają ludzie zajawkę. 02b117f8f2b55fd9db0cf5929dbda2e2.jpg
Robbi i co znalazłeś numer do Zieleniewskiego, oddzwonił w końcu?


444cacf4584291be8284a5e3416c4b10.jpg485f4f6b97558ccd8a8358265ce56000.jpg8a08f52c7d3600f160dce010b53f874f.jpga615faa8671f937004d501dbb7108b7b.jpge6d11729f0bc62f644c7e0bea7653f2b.jpgffbd6da2af8409961cce5ed3b97aa4d6.jpg83e7bd0b73072325c2ba3d12f6abfde5.jpg3b0d4528355e989c6acbf1427a8c3919.jpg348cb5cc23923ffc4c0459862a0e983c.jpg274393935ea3c3647bced911ec0bbd3d.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę po fotkach ,że ominęła mnie fajna wycieczka . Ja musiałem spędzić niedzielę pod Hanką bo na tygodniu nie mam czasu się nią zająć . Przy okazji zrobiłem z niej prawie naked'a ale właśnie uporałem się z ubieraniem jej w owiewki . Tak na marginesie do konstruktorzy hondy mają fantazję z umieszczaniem bezpieczników i zbiorniczka płynu chłodniczego w Forzie . Jak by mi tak przyszło w trasie bezpiecznik wymienić albo płyn uzupełnić to zdecydowanie nie byłbym zachwycony . Jedna rzecz na plus jest taka, że w pokrywie bezpieczników zrobili dodatkowe miejsca i dali tam zapasowe bezpieczniki na wymianę .  Ale wracając do tematu to nie spodziewałem się , że tyle różnych wynalazków się tam pojawi. Widać że ludzie mają swoją pasję . 

Odnośnik do komentarza

Tomku no niestety ☎️nie udało 😆😄😀🤣 

Impreza udana było super spędzić z Wami czas Grzegorz za rok odpalimy ten silniczek a "butki" umyte🤣😀😁

Pozdrowionka 🛵

Odnośnik do komentarza

na slowacji polecam janosikowe diery czyli po polsku dziury zdobylem ten szczyt 1341 m a ta maszyna pewnie do neutralizacji pociskow oczywiscie zgaduje

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia z Czarnogóry .

20230916_140245_copy_783x587.jpg

Panie i panowie jeśli ktoś kiedykolwiek zastanawiał się nad wyjazdem na Bałkany motocyklem to niech przestanie o tym myśleć tylko po prostu to zrobi. Nie ma odpowiedniego słowa które mogło by oddać to co chciałbym napisać na temat widoków jakie tutaj są. Jeśli moją żonę na prawdę trudno czymś zachwycić to tutaj aż miała łzy w oczach . Gdyby jeszcze asfalt był w lepszym stanie ,a miejscami gdyby w ogóle był to było by jak w bajce . Na szczęście dla takich widoków można przymknąć oko na niewygody i ból czterech liter . Jak ktoś będzie się tu wybierał to mogę podesłać trasy których na forach nie spotkałem a powinny być w top 10 i to bez dyskusji.  Forza na spokojnie dała radę choć obawiałem się że z kuframi będzie ciężko po tych górskich serpentynach i chwilami bezdrożach . Szkoda że tu filmów nie można wrzucać ale może po powrocie coś zmontuję i wstawię jakiegoś linka .

Odnośnik do komentarza

@ComoDo no pięknie, tylko .....    wiesz. Ja to jestem oszczędny we wstawianiu zdjęć z moich wyjazdów, ale Ty chyba bijesz mnie na całego 😀

W dniu 17.09.2023 o 10:02, ComoDo napisał(a):

..... Szkoda że tu filmów nie można wrzucać .....

można, ale jak akurat tego też jeszcze nie ogarnąłem.

W dniu 17.09.2023 o 10:02, ComoDo napisał(a):

....Panie i panowie jeśli ktoś kiedykolwiek zastanawiał się nad wyjazdem na Bałkany motocyklem to niech przestanie o tym myśleć tylko po prostu to zrobi.

to akurat nie jest takie "proste".  Pomijając aspekt finansowy (wiadomo że jak się bardzo chce - to się da) ja np. w obecnym czasie nie mogę sobie pozwolić na wyjazd dłuższy niż 7 dni z powodów zawodowych. A na te dalekie Bałkany (bo Rumunia ogarnięta) trzeba zaplanować minimum 14 dni - to tak na "bidę". 😀

Ale kibicuję Wam z całego serca. Czytam też wątek z opisem wyprawy, tylko tak jak pisałem wyżej, na razie wiele tam nie ma.   😉

Odnośnik do komentarza

Cierpliwości. Ze zdjęciami jest taki problem że mam je w wysokiej rozdzielczości i żeby je tu wrzucać to trzeba je przerabiać  a nie bardzo mam tu czas na jakieś obróbki itp. W większości mamy materiał na filmach i zanim to przerobię to trochę potrwa . Tak czy owak jak znajdę chwilę to coś wrzucę

Odnośnik do komentarza

Lata temu w 7dni zwiedziłem Bałkany.( tak pobieżnie ) całe wybrzeze w dół ,mowa u mnie tylko o Chorwacji i część Itali

Przelot Belsko Biała- Dubrownik w (3dni) po drodze zwiedzanie 

Prom do Włoch ,pałza  Rymini camping ,San Marino camping,  zwiedzanie Wenecji nocą i powrót do chaty 1470km na szczał bez sensu patrząc teraz( 10lat później)

Da się da !,ale bez sensu. 10 -14 dni optymalny czas bez gonienia 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, subaru gtb320 napisał(a):

Lata temu w 7dni zwiedziłem Bałkany.( tak pobieżnie ) całe wybrzeze w dół ,mowa u mnie tylko o Chorwacji i część Itali

Przelot Belsko Biała- Dubrownik w (3dni) po drodze zwiedzanie 

Prom do Włoch ,pałza  Rymini camping ,San Marino camping,  zwiedzanie Wenecji nocą i powrót do chaty 1470km na szczał bez sensu patrząc teraz( 10lat później)

Da się da !,ale bez sensu. 10 -14 dni optymalny czas bez gonienia 

Dwa tygodnie to też może być mało czasu aczkolwiek to co najlepsze da się ogarnąć i przejechać . Problem tylko z brakiem czasu na regenerację czterech liter .

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ComoDo napisał(a):

Dwa tygodnie to też może być mało czasu aczkolwiek to co najlepsze da się ogarnąć i przejechać . Problem tylko z brakiem czasu na regenerację czterech liter .

To prawda Ja mialem dość,Ale córa nie narzekała, ale może dla tego że jej cztery litery miały 10 lat 😆

Odnośnik do komentarza

Najgorsze z tego wszystkiego jest to że nawet najlepsze aparaty , drony , kamery itp nie są w stanie oddać rzeczywistych widoków i odczuć . Ja przed wyjazdem oglądałem filmy osób które jeździły po Bałkanach i fakt podobało mi się to co widziałem ale szczególnie D...y nie urywało . Dopiero gdy sam tymi trasami jechałem to naprawdę poczułem dlaczego ludzie jadą tyle kilometrów by zobaczyć to i przeżyć samemu . Cenowo jest praktycznie tak jak w Polsce a często taniej . Na pewno w cholerę taniej niż nad naszym morzem albo w Zakopanym .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, ComoDo napisał(a):

Dwa tygodnie to też może być mało czasu aczkolwiek to co najlepsze da się ogarnąć i przejechać . Problem tylko z brakiem czasu na regenerację czterech liter .

Czarnogóra zrobiona w 16 dni. Z tego 4-5 totalnego lenistwa (łomżing-plażing)

Tam jest super.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

Czarnogóra zrobiona w 16 dni. Z tego 4-5 totalnego lenistwa (łomżing-plażing)

Tam jest super.

My też mamy 16 dni ale poza Czarnogórą jeszcze na Bośnię , Chorwację i Albanię więc niestety musimy trochę rzeczy pominąć wybierając możliwie to co najciekawsze . Na regenerację zostają nam głównie wieczory . Rano śniadanie i kolejna trasa . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...