Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się pomęczli?my z koleg? po terenie, ja pseudo-endurm made in china (kupa), on yamaha tricker. Były lekkie odcinki trialowe etc. Skuter takich sztuczek nie da rady/ Szkoda! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • Czesiek17

    7

  • gumis

    7

Top użytkownicy w tym temacie

O godz. 15.32 wróciłam z wyprawy za miasto ..całkiem fajny kawałek drogi -jakies 265 km...było słonecznie choc troche chłodno ,zwłaszcza w dłonie ...ale frajda niesamowita...

3 grudnia a ja nadal smigam ...wiecie jak ludziska patrzyli...normalnie az mnie rozbrajało .. :lol:

A w dodatku traska super ..przez lasy i pola i w wiekszosci jakies boczne drogi ..serpentynki ...i troche dziur ..ale to przeciez norma w końcu w Polsce mieszkamy :)

Odnośnik do komentarza
Nie chce zapeszac, ale z moich danych ktore maja do dyspozycji sluzby drogowe snieg spadnie dopiero w okolicach wigilii <_< i strasznie mnie to cieszy bo to jeszcze prawie miesiac jazdy jeszcze <_<

Oby się sprawdziło ... !V

Odnośnik do komentarza
<_< w wawce cudne słonko , więc na  !V Panie i Panowie <_<

Hym...... chyba za bardzo się pochwaliła? tym "słonkiem" więc pewnie zamoknę wracaj?c z huty :)

Odnośnik do komentarza

We Wrocku ~13 stC. Słońce za chmurami, ale warunki do jazdy OK.

Rano trochę padało - ale nie w tej cze?ci Wrocławia, w której pracuje dlatego dojechałem such.

Jak na razie do warunki podogowe s? OK.

Odnośnik do komentarza

dzi? w okolicy dębicy rano 9 stopni na "+" więc do pracy zawiózł mnie burgi :D

kto by przypuszczał że w grudniu się jeszcze będzie jeĽdzić przy takich temperaturach?? :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja mam nadzieje ze rok 2006 moze spokojnie obejsc sie bez zamkniecia sezonu. Oby. Hmm najwyzej zamkne sezon 2 razy w roku 2007 <_< i dwa razy go bede otwieral. Jak na razie da sie ciagle jezdzic choc bez przyjemnosci. Dzis musialem wlaczyc wycieraczke na 2 tryb a zadko to robie :unsure: no i chyba najwyzszy czas zmienic plyn w spryskiwaczu na zimowy :P

Odnośnik do komentarza
Jak widzę co się dzieje za oknem,to żałuję, że już squt ułożony do zimowego snu... :P

Skad ja to znam :P:unsure:

Dwa <_< rozebrane i tez nie mam czym smigac, ale mam nadzieje, ze w czasie przerwy swiatecznej zdaze juz je zlozyc :P:P

Odnośnik do komentarza

Po?migałem przez trzy godzinki, po okolicach Puław, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Janowca n/d Wisł?. Pogoda wspaniała, słoneczko i +18C w cieniu +13C, prawie jak na wiosnę, tylko choinki na targowisku przypominaj?, że to 15 grudnia i za ciut ciut będ? |więta. |migajmy dalej!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja jak i mój 13 letni syn ?migamy w weekendy po mazurkach. On na swojej 50, a ja na swojej majesty. W sumie jak na grudzień nie jest Ľle. Młody dostał skórzany kombinezon i teraz pomykać chce ile się da. Pozdrawiam <_<

Odnośnik do komentarza

Pogoda piękna się w Poznaniu zrobiła. Jednak przedwczoraj jak siadła mi elektryka w trakcie jazdy (ci?gle szukam przyczyny) to padał deszcz i jak go dopchałem do garażu to byłem cały mokry. Zaznacze, że to była godzina 22!

A tak to prawie codziennie do roboty <_<

Odnośnik do komentarza

No nie mogłem sobie odmówic. Znowu setkę dzi? ?mign?łem. To czyste szaleństwo, 16 grudnia, w słoneczku, bez białego szalenstwa!!! Istny raj. |migajmy dalej!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...