Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm widze ze nie jestem sam :D

Ale tak powaznie to smigam do pierwszych przymrozków . Jak jest minus zawsze po drodze trafi sie nie widoczny lud(przekonałem sie na własnej skurze wtamtym roku !piwko , a ryski choć nie duze nie były ładne) Jeszcze jak smiga sie lekk? 50 to może... Asfalt zim? bywa baaardzo zdradliwy. Skuterek bardzo nie lubi soli......po zimie przejezdzonej wszystko w srodku wygl?da koszmarnie i wychodzi rdzaaaa. Nawet jednorazowy wypad nie jest za dobry dla squta... (hyba się starzeje :P:P )

Jazda zim? tak ale tylko w naprawde fajn? poogde i przy suchych asfaltach

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • sentek

    7

  • Karolina

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze nie chowam choć na pewno wkrótce to zrobię. Liczę jeszcze na suche drogi do po?migania w który? weekend. Jazdę do roboty juz odpu?ciłem i od tygodnia zasiadam w katamaranie. Najniższ? temperature z rana zaliczyłem -3stopnie i nie bylo wcale tragicznie, ale od tygodnia na |l?sku bez przerwy pada i nie zanosi się na poprawę przez najbliższy tydzień. Dzisiaj rano trochę jednak zostałem zagrzany do walki. Godzina 5.50 a przede mn? Helix, pomy?lałem też tak chcę. Swoj? drog? to nie wiecie kto w Sosnowcu ma niebieskiego Helixa???

Odnośnik do komentarza

Pablosowi też się wł?czyła odwaga :D , dzi? w pracy skuterem co prawda tym mniejszym ale zawsze to co? !piwko .Sympatyczna pogoda więc nie ma co tracić takiej okazji.

Odnośnik do komentarza
Gość MirekBurgman

Zakładam cieplejsze ubrania i kilka razy dziennie ?migam z centrum Gdańska do Oliwy, do pracy. Jeszcze nie jest żle.Skuterem jadę 15min.,a samochodem w korkach prawie godzinę.Poddam się,gdy spadnie ?nieg, lub temperatura poniżej 5 st. Pozdrawiam Wszystkich jeszcze jeżdż?cych!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zeszłym roku odpu?ciłem przy -12 ale jeĽdziłem 50-tk? na zimówkach. Jutro odbieram nowiutk? YP400 ale nie będę ni? ?migał w ?niegu bo do wiosny by nie doczekała w cało?ci.

Na szczę?cie 50 czeka i w tym "sezonie" na ?niegowe przygody. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tez ogladam pogode z niepokojem, juz raz mnie kiedys snieg zaskoczyl. Jak na razie dalej ganiam na skucie do pracy, ale o komforcie jazdy raczej trudno mowic jak sie jest ubranym na cebulke :lol: Oby tylko nie bylo sniegu ze juz o deszczu a potem mrozie nie wspomne ;) choc dzis mialo padac w wawie a temp miala byc -2 jedna i druga prognoza sie nie sprawdzila na szczescie.

Odnośnik do komentarza

a ja dzi? odebrałem skuta po naprawie - jak cudownie znowu jeĽdzić a nie wlec się w korku czy mykać ludobusem - choć szczerze mówi?c rze?ko już bardzo a po zachodzie słońca traci się resztkę złudzeń co do przyjemnej aury – ale i tak fajnie!

w zeszłym roku doci?gnęli?my z Burgerem do 16 XII w tym próbował zdezerterować

ciekawe jak tym razem...

IMG_0087.jpg

nadchodzi durna pora

masakra.jpg

pozdro!

ultras

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zimie mowimy stanowcze NIE!

Moze sobie Monia grzac tylek na czterech kolkach a mnie tylko snieg pokona :D

Zadnego zimowania i przestojow - Suzi codziennie bzyka. Biorac pod uwage, ze w innym przypadku musialabym jezdzic rowerem... Sami Panstwo rozumiecie... !YES

Odnośnik do komentarza
Zimie mowimy stanowcze NIE!

Moze sobie Monia grzac tylek na czterech kolkach a mnie tylko snieg pokona !YES

Zadnego zimowania i przestojow - Suzi codziennie bzyka. Biorac pod uwage, ze w innym przypadku musialabym jezdzic rowerem... Sami Panstwo rozumiecie... :D

Tak Tak ale u Ciebie zimy nie ma !YES No może jeden – dwa dni w roku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

5 dyszek zaliczone z rana now? YP400. Adrenalinka i radocha nie dały mi odczuć, że jest zimno. Jutro jak nie będzie padać znowu jaki? mały wypadzik za miasto. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

11.11.2006

Małe miasteczko na Dolnym |l?sku

Godz. 12:00

Niebo pochmurne, drogi suche i puste, plus 7 stopni

M@rkiz odpala Drinka - 91 km bzykniete lajtowo V - ok. 80 km/h, choć na odcinku 9 km nowego unijnego asfaltu Kwang Yang poci?gn?ł na MAX-a ... ale jazda, u?miech nie schodził z gęby...

Wła?ciciele nielicznych zabł?kanych katamaranów mieli wyraz twarzy jakby zobaczyli ducha... !YES

Odnośnik do komentarza

130km dzisiaj przed obiadem. Ale dopiro przed chwi? odtajałem. 2 stopnie - zimno zwłaszcza na drogach przez las. Ale było fajnie trochę Jury, trochę małopolski - szkoda że samemu.

Odnośnik do komentarza

Ja tak jak od 3 lat dzis zakoczyłem sezon (11 listopad) - burg zatankowany do pełna, wstawiany z trudem do miejsa zimowania :lol: Aha no i dzisiaj 150km jeszcze przybyło.

Odnośnik do komentarza

sluchajcie w sobote zrobilem trase wawa-wrocek i cudem uszedlem z zyciem....pes na drodze na szczescie zauwazyl mnie i zlazl a ja pedzilem 120....powrotna droga byla super sloneczko sucha droga tylo 100 kilosow przed warszawa obsypal mnie grad (to nawet bolalo) wiec zasluguje na miano swira !scooter pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza

Wła?nie, wła?nie... ja też jeżdżę cały czas jeszcze i jedyny dyskomfort to łapki marzn?ce. Moje rękawice niestety w temperaturach poniżej 5-6st na plusie już nie daj? rady. Muszę pokopać trochę po starych postach było co? kiedy? o rękawicach, chyba Kubo "reklamował" jakie? swoje, w których się ponoć nie marznie zim?.

A może kto? zrobi mały OT i tutaj zapoda jaki? model w którym spoko można ?migać jak temp jest koło zera?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...